Cookie Consent by TermsFeed

Vienos komandos Žvaigždžių diena

lkl

 

Apie Lietuvos krepšinio lygos beviltiškumą ne kartą sakiau ir net rašiau. Šita lyga yra mirusi ir ji niekam neįdomi. Įdomi tik joje žaidžiantiems žaidėjams. Iš tiesų nėra tiek jau daug skirtumų, kurie dabar ją skiria nuo bet kurios kitos Lietuvoje esančios krepšinio lygos. Kol neateis naujas žmogus ir neišmes didžiosios dalies LKL personalo (o gal visų), tol viskas ir eis tolyn, blogyn.

LKL turėjo vienintelį įdomų dalyką — Lietuvos Ryto ir Žalgirio rungtynes. Turėjo, nes pernai visiems viskas buvo aišku, šiemet situacija dar aiškesnė. Ar labai įdomu žiūrėti rungtynes, kai rezultatas jau žinomas?

LKL vis dar turi kozirį, bet galėčiau lažintis, kad tik laiko klausimas, kada jį praras. Dabar LKL čempionai gauna vietą Eurolygoje.

Neįtikėtina atrodo ir tai, kad niekas dabar nežino ne tik kiek bus rungtynių finale, bet ir koks bus atkrintamųjų formatas. Tiems, kas nežino, galiu priminti, kad dabar jau vasario mėnuo.

Vos nepamiršau kodėl čia man taip užsinorėjo parašyti. Aš gi apie LKL Žvaigždžių dieną. Daug metų niekas iš principo nesikeičia ir šiemet pagaliau pasiekėme tą tašką, kur nebe pikta, o juokinga. Pagaliau beviltiškas lygos vadovas garsiai pasakė: „kito varianto nesugalvojame“ ir, žinoma, pridūrė pasiteisinimą „permainos nelabai pasiteisina“. LKL Žvaigdžių dienoje susirinkę žiūrovai galės stebėti Žalgirio treniruotę. Kad jau tokią mačiusiems būtų įdomiau, į ją pakvietė vieną Lietuvos Ryto žaidėją — Seibutį. Jei visus žaidėjus aprengtų jų komandų aprangomis — renginys būtų superinis. Čia jau ne juokauju. Čia rimtai. Tiek žaidėjams tiek komandoms būtų sunku susigaudyti kas ir kaip vyksta. O Seibutis būtų šuniuku, kuris bandytų pagauti kamuolį. Kas už?

O kitais metais siūlau padaryti Žalgirio žvaigždžių dieną. Kažkodėl manau, kad tokią suorganizavus, patys Žalgirio vadovai pakviestų daugiau svečių į starto penketą. Na gal „iškrypėlio“ Seibučio ir nebūtų.

Jau daug metų LKL geriausi žaidėjai yra dviejose komandose. Tai aišku visiems, kas nedirba LKL. Todėl netinka čia NBA praktika, kur kiekviena komanda turi bent po kelias žvaigždes. LKL Žvaigždžių diena turi būti diena, kai skirtingų komandų krepšininkai pabendrauja tarpusavyje, kai Žalgirio fanai susino kad kitose LKL komandose irgi yra krepšininkų ir net išgirsta jų pavardes. Apribojimas, kad iš vienos komandos negali būti daugiau 2 žaidėjų būtų protingas. Ir nesvarbu ar tai startinis penketas, ar atsarginių suolelis.

Palikite komentarąKomentarai
 • Arvena

  Pirmosios LKL žvaigždžių dienos buvo organizuojamos pagal principą "Rytai" - "Vakarai". 1999 m. lygos vadovai protingai pastebėjo, kad jei rengtų žaidėjų rinkimus, "Vakarų" komandoje atsidurtų praktiškai visi Žalgirio žaidėjai (nežinantiems ar pamiršusiems priminsiu, kad kalbama būtent apie tuos metus, kai Žalgiris laimėjo Eurolygą). Todėl buvo gana išmintingai nuspręsta surengti LKL žvaigždžių dieną Žalgiris - Visos LKL rinktinė. Paskui buvo pereita prie Vilkų - Erelių, galiausiai apsistota ties Lietuviais - Legionieriais.

  Iš dalies sutinku, kad LKL žvaigždžių diena neturėtų būti vienos (ar dviejų) komandos laisvos formos treniruotė su šou elementais, taip pat sutinku, kad LKL sudaro ne tik Žalgiris. Bet. Kaip ten bebūtų, būtent šita komanda (kad ir kaip tai nepatiktų juodai-raudonai-baltiems) yra populiariausia, turi daugiausiai sirgalių ir sulaukia didžiausio palaikymo bei visuomenės dėmesio. Todėl natūralu, kad tokiuose rinkimuose žmonės balsuoja už Jankūną, brolius Lavrinovičius, Kuzminską, Kaukėną ar kitus Žalgirio žaidėjus, nei už kažkur Palangoj ar Pasvaly žaidžiančius krepšininkus. Nes žmonės jų tiesiog nežino. Ir nebūtinai tai turi būti prisiekę Žalgirio gerbėjai. Aišku, čia didele dalimi yra kalta tiek pati lyga, tiek nereguliarios ir neaiškios rungtynių transliacijos (kuri televizija jas iš viso rodo?). Bet nemanau, kad išeitis būtų riboti žaidėjų skaičių. Aš labiau pritarčiau kitokiam rungtynių formatui - gerai, žmonės nori matyti Žalgirį, tegūnie Žalgiris prieš LKL rinktinę; turim daug jaunimo ir nemažą armiją "bepenkiųminučiųveteranų" - grįžkim prie formato "Vilkai" - "Ereliai". Taip jau yra, kad bent jau žvaigždžių dienos klausimu konservatyvumas - ne išeitis. Naujovės nepasiteisina? O ką prarastų organizatoriai ir lygos vadovai pabandydami? Juk vis tiek blogiau už dabartinę stagnaciją turbūt nebus.

 • besidomintis

  čia mirštantis blog\'as, reik ieškoti veiklių blog\'ų ir žmonių... gal kas kokį žino?

 • s

  O gal ka apie saulės jėgaines driokstelsi ;). Jau pats laikas butu :).

 • na

  dabar jau aisku kad neisgyvens.

 • na

  o po to manau tikrai bus ivairaus plauko zaideju dienoje:)

 • na

  siai dienai aktualiau zalgiris isgyvens iki penktadienio ar ne:)