Cookie Consent by TermsFeed

Statybų leidimas. Trečias kartas

Po pirmo ir antro karto, atėjo trečiasis.

Nuotaikos daug blogesnės nei po pirnų dviejų. Einame lygiai kaip į antrą, nes nieko keisti nereikėjo. Atrodo praeiti tikrai turi, bet jautiesi lyg žaisdamas loterijoje.

Pirma diena - trečias kartas tas pats. Tie patys klausimai, ta pati procedūra. Niekaip nesuprantu ko reikia eiti tris kartus tą patį kelia, jei jis jau būna praeitas. Šį kartą higienistas iš anksto jau būna pasirašęs. Viskas gerai.

Antra diena. Visą vaizdą stebiu pro atidarytas duris, matau, kad vėl kažkas negerai. Abi sąlygos išpildytos - kažko kabinėjasi. Sužinau - prie sutarties nėra sąlygų. O kokiso gali būti sąlygos pasijungti prie vietinių tinklų - jei jų nėra? Niekam neįdomu - gauk sąlygas - pasirašysiu. Ne - ateik į kitą komisiją. Susitariam, kad atideda iki pirmadienio. Pirmiausia pas tuos, kas sutartį ruošė. Sako, kad tuo metu, kai mes pasirašinėjome sutartį - sąlygų dar nereikėjo. Nuo to laiko praėjo tik mėnuo. Norite tikėkite - norite ne. Viskas ką pavyksta paisketi, kad ji paruoš penktadienį ryte prašymą gauti sąlygas.

Skaitykite:

 

Palikite komentarąKomentarai
  • studentas e pastas [email protected]

    tai zinoma kad skaito ;)

  • Anonimas

    o tu nepagalvojai, kad jie irgi gal but skaito tavo dienorasti ir kisa pagalius. kai viska gausi ir bus viskas sutvarkyta. tik tada rasyk kas gerai ir kas blogai padaryta

  • x

    Liūdna...