Cookie Consent by TermsFeed

Statybų leidimas. Antras kartas

Kadangi pirmą kartą komisija nepraleido, tai teko eiti dar kartą.

Įprastai padavus visus dokumentus, Jūs esate užrašomas po 3-4 savaičių. Šį kartą mes patekome į paskutinę liepos komisiją. Rugpjūtį komisija atostogaus. Visos viltys buvo sudėtos į šią komisiją, nes kaip ir viską padarėme, visas pastabas išpildėme. Mano banko paskola buvo atidėta iki rugpjūčio 20-os dienos, todėl būtinai reikėjo spėti susitvarkyti, įvertinti turtą ir pasiimti kitą paskolos dalį.

Pirma diena. Į ją nėjau, ne viską kaip ir buvau matęs, o juo labiau, kad pirmą kartą buvome praleisti. Pasiskambinau architektui, papasakojo, kad viskas gerai. Teko antrą kartą atsakinėti lygiai į tuos pačius klausimus ir lygiai tą patį aiškinti dar kartą.

Antroji diena. Ateiname į savivaldybę, žiūrime į sąrašus - išbraukti. Negali būti. Pasiklausiame kodėl, aiškinasi, ieško. Pasirodo higienistai nepasirašė. T.y. Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos skyrius. Pirmą kartą pasirašė, o antrą kartą nebe. O istorija buvo tokia: visi pasirašė, o higienistas su kažkuo buvo užsiėmęs. Architektas stovėjo ir laukė. Priėjo komisijos pirmininkas, paklausė ar buvo pasirašę prieš tai. Išgirdęs teigiamą atsakymą, pasiūlė palikti dokumentus ir kai atsilaisvis - pasirašys. Taip ir padarė. Kažkaip protu nesuvokiama, kaip galima vieną kartą pasirašyti, o antrą kartą pamačius kolegės parašą - ne. Turėjome šansų spėti iki komisijos pabaigos susitvarkyti. Važiavom į ministeriją, vaikščiojom po kabinetus, gavome net jo telefoną, išsiaiškino, kad viskas gerai ir turėjo pasirašyti, bet... jis išvykęs. Bandėm eiti per valdžią - visur niekas nieko papdaryti negali. Nuplaukė dar viena komisija.

Po pusantros savaitės skambinimų pagaliau pavyko gauti jo parašą su ištaisyta išvada. Taigi, antras kartas visiškai už nieką.

 

Skaitykite:

Palikite komentarąKomentarai
 • bevardis

  as pradžioj maniau, kad mano architektas lochas, bet tada pats pradėjau vaiksčioti po savivaldybe dėl savado, po žemėtvarką ir pan. Kur nekiši nosį visur įeiti draudžiama, be užsirašymo nepriima ir čia man jau trūksta žodžių. Sąlygų savada gavom pakankamai greitai - per mėnesį. O žemėtvarkoj prasidėjo. Po 4 mėn. gavau atsakymą, kad trūsta antspaudo, sutvarkiau per 2 sav. ir dokumentai vėl užsilaikė 5 mėn. Su tokia Makėjėva kariavau, bet kyšio nedaviau iš principo (kodėl už pirktą sklypą dar turėčiau), žodžiu - sklypą nusipirkau prieš 2 metus, o leidimo dar neturiu. O savivaldybėje visi išpindėjo ir tiek. Tiesiog nebijo prarasti darbo (ranka ranką plauna - ar ne?).

 • tomuco

  O man tai su palėpę tokie vat nuotykiai jau metai vyksta :( galėčiau jau knygą parašyti. Nors, kaip suprantu, tokių laimingų pilna Švč. Marijos žemelė.

 • vytas911

  man pačiam kaip buvo - pasidariau kadastrinius matavimus, einu į statybų inspekciją. Ten būten tos seniųnijos specialistas atostogauja. Ateinu po 2 savaičių. Sako, o čia pas tave vieno parašo trūksta iš savivaldybės. Einu ten, ten gaidelis sako, kad jis savo parašą dės, kai uždės vyriausioji architektė. Ji atostogauja. Ateinu po savaitės. Pasirašo. Gaidelis irgi perkreiptu veidu pasirašo. Einu dar kitą savaitę į statybų inspekciją (nes priėmimo dienos tik dvi per savaitę, ir jau praėjo). Žiūri tikrina, nu sako kaip ir viskas gerai, ir staiga - o tavo kadastriniai matavimai padaryti jau daugiau kaip prieš mėnėsį, o jie tik mėnėsį galioja! Wtf, viena vertus tai kaip suspėti per tą mėnesį kai jūs atostogaujate, kita vertus tai ką tas namas pasikeis per tą mėnesį kažkaip ar ką? Ar jau iš kitos pusės žiūrint, jei jau norėsiu tai aš bet kada ten galėsiu pakeitimų pridaryti, o čia gi negalutinis pridavimas, tai dar dešimt kartų patikrinsit... Nu bet kažkaip matyt jis pats suprato, kad su mano bakūže nėra ko manęs stumdyti ir tikėtis kažkokio kyšio tai pasirašė...

 • vytas911

  ir tam gaidžiui kuris nepasirašė čia atrodo tokia smulkmena, o tamstai kelios savaitės papildomo stabdymo (o kalba juk eina apie statybas, kurioms orai ne paskutinėje vietoje), nervų, važinėjimo, atsitraukimo nuo savo darbų... O dabar padauginkime iš einančių žmonių skaičiaus kuriems tai higienistas "pamiršta" pasirašyti, tai koks kitas "specialistas"... Ir stumodo tokia specialistų saujelė visus žmones kur nori. O Kirkilas sako, kad korupcija mažėja...