Cookie Consent by TermsFeed

Senukuose labkosi tik vagys

Kažkada jau rašiau apie Senukus. Tikrai labai stengiuosi ten nevažiuoti, o važiuoju į kitas statybinių medžiagų parduotuves. Taip jau nutiko, kad šiandien ten užvažiavau. Prie kasos:

- Gal galite parodyti ką turite kurpinėje?

- Ne

Skambina apsaugai. Ateina:

- Parodykite ką turite kuprinėje

- Ne

- Kodėl?

- Nes tai yra mano turtas ir nenoriu jo demonstruoti jums

Susisiekia su kažkuo, jam pasako, kad paeitų su manim į šoną ir tada jie peržiūrės vaizdo medžiagą. Paprašiau, kad iškviestų policiją. Apsimetė, kad tai padarė, o realiai nekvietė. Dar po 5 min. priėjo papildomi du apsauginiai. Bandė mane įkalbėti parodyti kuprinę. Atsisakiau. Tada ilgai peržiūrinėjo savo vaizdo įrašus ir po kokių 20 min. galėjau eiti.

Nors prieš šiandieną ten buvau labai seniai, vet dabar eisiu dar rečiau. Vienintelė parduotuvė, kurioje visi klientai laikomi potencialiais vagimis.

Palikite komentarąKomentarai
 • Tuzik Anna

  a Kto Wie jak było naprawdę hahahahah

 • Agne

  siandien pirkausi senukuose ir grizau nemaloniai susinervinusi. Domejomes sarvuotomis durimis, tai ten idave reklamini bukleteli, dar pirkome smulkiu detaliu (verzles ir pan.), kurias parduoda Senuku viduje, ten susimoki ir duoda kvita. Eidama pro kasas bukleteli padejau, kur dedamos prekes, kad galeciau issiimti pinigine (dukrai pirkau lelyte). Kai kasininke pasieme bukleteli, pasakiau, kad jis reklaminis, bet ji pasake "turiu patikrinti" ir davbesi su juo geras 10 minuciu, vis bandydama kazka kasoje issimusti (jame, aisku, bruksniniu kodu nebuvo) - kol mano kantrybe visai baigesi... Be to, kai parodziau senuku viduje gauta ceki, praplese maiseli ir skaiciavo bei tikrino kiekviena detale. Na, gal ju darbas nelengvas, bet siuo atveju man pasirode, kad kasininke buvo tiesiog buka...

 • Remyga

  Tai is kur medziagas statybai perki??? Man nuolaidas statybai geriausias duoda Senukai, tai tenka pas juos ir pirktis. Nors zinoma priprasti reikejo... Dar Moki Vezi duoda nuolaidu, kaip beje ir Ermitazas (cia fiz. asm). Na bet Ermitazas ir Senukai mazai kuo skiriasi. Ypac laiko atzvilgiu. Na Ukmerges g. (man artimiausas raj.) dar Statybu al., bet ten gluchata. Parduotuvej nei pirkeju, nei pardaveju ... Viena kasininke ir apsauginis... del vaizdo galetu manekenu pastatyti :)

 • ramce

  nesuprantu jusu,pykstat,kad kuprines papraso parodyt,tai jei nieko nevogei tai nesunku,o uz pavogtus daiktus tai darbuotojai moka,ir tie patis apsauginiai,juk ju darbas toks,o jei aptarnavimas nepatinka juk skundu knygos yra,rasykit ir pamatysit kaip aptarnavimas pasikeis,o jei gyvenimas nemielas tai ner ko kitiem gadint.

 • Tuzik

  as senukose nupirkau ciuzini uz 12 litu vietoi 34 litu. nes kol dar ieskojau parduoj ko reikia nusilupo lipdukas su barkodu =] kasisininke paskambino i informacija ir jai neta barkoda pradiktavo =]

 • Bez

  Brac, paskutini karta kai seniuose buvau, liepe palikti kuprine apsaugai, kai dar perklausiau apsaugos, ar jie saugos mano daiktus. Jie man "Ne ismesim pro duris i lauka". Butu puiku, kad pries tuos kaimiecius idarbinant, dar siek tiek kulturos ismokintu.

 • nuolaida

  Jie neturi teisės apieškoti. Jei turi įtarmų - turi kviesti policiją.

 • TJB

  O kazkokiu taisykliu nera, kad pirkejas privalo rodyti turta, jeigu apsaugai kilo itarimas?

 • Vytenis

  mes ir buvome senukuose, ir abu su kuprinėmis, niekas nieko nesakė. Matyt pas nulį su roža bus nelabai.. :)

 • rulis

  Pas mus senukuose PNV lygtai netikrina tasiu, pacius juos nahui pasiustu, bet aptarnavimas tikrai prastas nori koki daikta pirkti tai per visa sale ieskai to vienintelio atsakingo uz savi skyriu, o kai randi pasirodo jis su bendradarbem peza kitoj sales pusej, na bet po "gero" tono paprasius parduoti prekes, eina rura suraukes i savo darbo vieta ir nuleides akis parduoda preke, zodziu cia tik vadovu reikalas sutvarkyt savo personala.

 • simas

  Zinotumet kaip senukai su savo darbuotojais elgiasi tai tokie pasibaisejimai net nekiltu :) vengti tokiu reikia!

 • kran

  @Darius, dėžutes tai ir rimi atidarinėja.

 • )`(

  Ne ką atsilieka ir Lukšio g. BMSas, kur dirba sužvėrėję apsauginiai. Kai nesutikau kuprinės su krūva įvairios darbui (ir ne tik) reikalingos IT technikos palikt toj nupezusioj spintelėj (už kurią jie visai neatsakingi), buvau palidėtas keiksmažodžiu lauk. Argumentas, kad į kuprinę ant nugaros mažoj salikėj nepastebėtas prirakinto notebooko neįsimesiu, ir prašymas paaiškint, kodėl ta moteris buvo įleista su dideliu rankinuku (kuris yra dažna vagių priemonė) išprovokavo dar vieną palinkėjimą su šv. Kalėdom. Apskritai toj Ogminoj asauginiai dalbajobai visi. Net automagnetolos, specialiam čiupinėjimo stende nedavė kažkada pamaigyt, mol "nureguliuosiu" kažką. Kosmsas...

 • Rokas

  Bet senukai už ermitažą vistiek geriau. Šiaip geriau lankytis kokiam moki-veži, ar netoli ukmergės senukų esančiose parduotuvėse kaip statybų alėja ir pan. :-) Senukuose lankausi į savaitę 1-2 ir man ten nepatinka aptarnaujantis varžtų ir vinių pardavėjas.

 • Darius

  Tai dar ir pakuotes atidaro, ieško ar ko nebandai jose išsinešt :D