Cookie Consent by TermsFeed

Kodėl man nepatinka Senukai

Aš apie prekybos tinklą „Senukai“. Ten šiaip pastoviai bardakai, ten medsraigčiai sukrauti be sistemos ir pan... Na bet viena Senukuose blogiau, kita geriau. Bet aš ne apie tai.

Kažkada seniai (gal prieš metus ar porą) Senukuose būdavo „tvarka“: ateini į parduotuvę, susirenki, atsistoji prie kasų, o kai prieina tavo eilė, pardavėja sako: „parodykite savo kuprinę“. Na pirmus kartus parodžiau, bet po to pagalvojau: „o kodėl ji turi knistis po mano daiktus?“ ir tapau užknisančiu pirkėju. Kai išgirsdavau „parodykite savo kuprinę“, aš sakydavau „nerodysiu“. Tada pardavėja nustebdavo: „kaip nerodysite?“. Na kaip - paprastai, kodėl kažkas turi knaisiotis po mano daiktus. Jei matė kaip kažką įsidėjau - tikrinkite. Tada sekdavo antras „tvarkos“ etapas - kviesdavo apsauginį. Apsauginis ateidavo ir sakydavo: „parodykite savo kuprinę“, o aš: „nerodysiu“. Po dar kelių klausimų jie pagrasindavo iškviesti policiją. Pasakydavau, kad palauksiu, jei kvies ir pažiūrėsime ką jie pasakys. Hmm.. iš kokių 5-6 tokių istorijų nė karto policijos neiškvietė. :) Tiesa, visada pasiūlydavo kitą kartą palikti kuprinę daiktų dėžutėse, o aš visada paklausdavau ar jie matė kas virš jų parašyta. Kaip taisyklė jie nežinodavo, o ten parašyta: „už paliktus daiktus neatsakome“. Juokinga? Man irgi.

Šią istoriją prisiminiau neseniai, kai Senukuose apsauga sugalvojo dar kvailesnį dalyką - jie paprašė parodyti kuprinę net nespėjus įeiti į salę. Taip taip, esu blogas ir nemandagus, bet tuo metu labai mane šokiravo ir pasakiau tik vieną - „nerodysiu. kvieskite policiją“. Nueinant ji spėjo pasakyti, kad reiks parodyti išeinant. Išeinant ji į mane žiūrėjo, bet prieiti nedrįso. :)

Turite perdaug klientų? Tikrinkite jų daiktus, kai jie ateina į jūsų ofisą ar parduotuvę. :)

Palikite komentarąKomentarai
 • Gera parduotuve

  Kainos su nuolaidom didesnes, nei kitur be nuolaidu. Nu, gal tik man taip pasitaike ?

 • Saulius

  Ketinome pirkti seniuose gan nemažai medžiagų, apie jų prastą kokybę iš anksto žinojome. Tai va nusižiūrėję prekių kainas, kitą dieną jau ruošėmės važiuoti pirkti tik kaina pakilo beveik trys kart. Blemba tokia marketingo politika atmuša norą ten aplamai lankytis. Durni jie ar ką, negi nesupranta ar begalinis gobšumas juos užvaldė.

 • kęstas

  pirkom pilną vežimėlį stambių prekių,susimokėjom, bet kasininkė pareikalavo parodyti planšetinio kompiuterio dėklą...Aš paprašiau jos, parodyti savo rankinę.Ji abstulbo ir mes išvažiavom prie automobilio, kuris buvo stovėjimo aikštelėje...Tik pradėjus krautis prekes, atlėkė APSAUGA, ir vėl pradėjo reikalauti parodyti kompiuterio dėklo turinį.Žentas išsitraukė telefoną ir ruošėsi kviesti policiją.Tuo metu atbėgo vyrukas, prisistatė SSS adimistracijos atstovu ir išklausęs apsauginio skundą, mandagiai mūsų atsiprašė...Pasirodo, ne SSS kalti dėl tokių nesusipratimų, bet AKLAI BUKA APSAUGA.

 • ......

  nepatinka senukai neikit..... uzknisot su savo durnumu. nei kodu neziurit nic nieko, tik apkaltinti darbuotojus lekiat. mum vienodai yra, rasykit skundus..... einat prekiu netikrinat, poto atvarot grazint ir itikinekjat, kad patikrinot, per kameras paziuri paeme vos is visos jegos meta i vezima ir eina davolnas..... plyteles isvercia prie parduotuves, poto itikineja, kad tokias nupirko alia grazinkit pinigus, izeidineja kasininkes ir kitus. patys pamastykit? jei nebutu zmones tokie nezmoniski, tai gal taisykles parduotuveje butu kitokios?

 • q

  Labai nusivylusi senukais, rašo, kad jų įsigytus dažus jie sumaišo nemokamai. Atvažiavus i Senukus ir paklausu gaunasi visiskai kitaip, pasirodo už dažų sumaišymą reikia mokėti. Todėl išėjau iš Senuku nusivylusi ir negavau norimos spalvos dažų.

 • mc

  nepatingekite pasiieskoti mazu parduotuveliu reikiamui daiktui isigyti. Bus kurkas pigiau, geresnes kokybes ir betkuriuo atveju sutaupyta daug laiko ir nervu.

 • Donis

  Juokinga darosi paskaicius jusu komentarus. Nepatinka neikit, niekam cia neidomi ta jusu verkslenanti nuomone...

 • pirkėja

  Čia pastebėjimai visiems perkantiems "Senukuose" (kitur taip pat ne išimtis). Nuperka sūnus 2 vnt. montavimo putų "Makroflex". Vienas flokonas buvo geras, purškė normaliai. Kitas - nesileido į kalbas. Kadangi turėjau pirkimo čekį, nutariau grąžinti kaip brokuotą prekę. Deja... Prekę priėmė taip, kaip grąžintiną, bet ne brokuuotą. Tiek tos pamaniau. Eisiu į sakę kito tokio pat flokono pirkti. Vieno flokono "makroflex" kaina buvo čekyje 23,99LT. Nueinu prie stendo, o ten 18,59LT. Apsidžiaugiau, kad gausiu dar ir pigiau. Čiupau flokoną montavimo putų ir lekiu į kasas. Kasininkė muša čekį ir informuoja - 23,99Lt. Kaip tai??? - klausiu jos. Sako, kad tokia kaina. Aš jai aiškinu tai, ką mačiau ant lentynos su bar kodais, kad mano pasirinktasis flokonas dabar kainuoja 18,59. Kasininkė pasiūlė kreiptis į informaciją. Ten man paaiškina, kad aš, neva, apsirikau. Tikroji kaina 23,99LT. Aš visviena laikausi savo. Po kiek laiko, kol informacijos darbuotoja apsiskambino su visais "reikiamais" - mums pasiūlė nueiti atgal į skyriu pas darbuotoją ir jis viską mums paaiškins. Kai nuėjome į skyrių, ant tos lentynos, ant kurios buvo sudėti mūsų pasirinkti flokonai su montavimo putomis, tokių kainų, kurios buvo nurodytos su atitinkamai tų flokonų bar kodais, jau nebebuvo. Aptarnaujantis jaunuolis dar bandė visaip suktis iš padėties, neva mes apsirikome. Iki tol elgiausi gan santūriai,tačiau toliau leisti tyčiotis iš savęs jau buvo per žiauru, tiesiog ambicijos nebeleido. Tad jam pasakiau garsiai ir griežtai: bus didelis skandalas jei dar ir toliau manimi manipuliuosite, juo labiau, kad puikiai žinau to produkto kainą, nes vieną brokuotą flokoną ką tik grąžinau, o pagal jo bar kodą, kurį buvau užsirašiusi ant lapelio atėjau pirkti kito. Kaina buvo 18,59LT. Tuomet jaunuolis mandagiai pakvietė mane prieiti prie skyriaus kasos, dar kartą pasiteiravo tos prekės kainos kuria aš norėjau įsigyti "makroflex" putas, išmušė čekį, paėmė 18,59 ir palinkėjo gero vakaro. Grįžusi namo apžiūrėjau čekį. Ten puikavosi 23,99LT.

  P.S. dėl personalo aptarnavimo neturiu pretenzijų. Tačiau pačių "Senukų" vedama politika verčia kur kas atidžiau stebėti už kiek ir ką perki. Pagalvojau ir apie tai, kad greičiausiai ir mano sūnus buvo "išdurtas". Kas nepirks prekės pigesnės net 5,4Lt, kurios reguliari kaina yra 23,99, nors nurodyta kaina 18,59LT nebuvo pažymėta kaip akcijinė.

  Būkite budrūs!!!

 • Senis

  Pirkau Prienuose senukuose fanieros 1.5x1.5m.Atsinešiau pjūkliuką, nes savo jie neturi, sumokėjus pinigus, pjaut neleido, sako išsipirk pjūvį už 1 Lt. savo pjūklui nes elektra kainuoja. pjovimas turėjo trukti 10 sekundžių, pjūklo galia 100W.išsprendus uždavinį išeina, kad pelnas už šį biznį¬ 5000 % oho!

 • T

  Klaipėdoje senukai nekokybišku prekių nepriima.

 • ssss

  kelkit senuku darbuotoju kvalifikacija ypac draugystes gatveje nes pjauna ten visi kas liecia statybines medziagas viduje. ir kas po velniu per tokia situacija kad zmonai perkant 3 maisus rodbando , nera kam nuvezti iki masinos, nes pagalbiniai ale pietauja? tai viena susidejo... kita kart vienos i sss nesiusiu yra kitu istaigu kur ikrauna ir dar geros dienos palinki

 • zirniuke

  sorry, bet Senukai Kedainiuose, tai tragedija: perkant vis paduoda ne tas prekes ir nei atsiprasau, nei isgrausk dar vaidina nuskriaustus, o kad zmogui per juos tiek pinigu kelionei reik isleist visiems dzin.

 • ,,,,

  ateinat i senukus parekaut , nes zinot kad negali jums atsaut atgal? o negali nes gaus darbuotojas 200 lt bauda. toki jus cia bl ir ereliai . saukiat ten kur negali jums atsakyt. pabandyk gatvej tam paciam darbuotojui pasakyt , nemanau kad isgirsi tyla kaip jo darbo vietoj! ypac toki kurie savo bobom po padu ateina sau irodyt kad vis delto yra vyras . bet nieko kartais toki pakelia nuotaika. ir tas susiktas kuprines turi tikrint nes taip pat gauna baudas. kiekvienas dirba savo darba ir nepamirskit - kad visus reikia gerbt, jei nori kad gerbtu tave!

 • Egidijus.

  Tai labai nemandagiai, žemindami žmogaus orumą elgęsi su pirkėjais. Dirba kaip milicijoje.

 • zanas

  vagiu kontora

 • Stumiu ant senuku klientu

  bl dejojat kaip senos bobos atejusios y senukus prie apsaugos lygtai kam tai rupetu jusu nuomones ;DD apsaugai px yra ant jusu klietu tokiu skundu :D as kitus ir siusdavau klientus ant 2 zodziu

 • aida

  tai eikit i topo centra, ten tikrai nei vienas nenusivilia

 • k

  as kai ejau i pardoutuve netycia seksa

 • ogis

  prisidedu - tas ypac prekiu tikrinimas uzknisa (asmeniniu daiktu dar nedriso ziuret, turbut zmona juos uzmustu, jei pabandytu raustis po rankinuka...:)

  Taciau yra rimtesnis dalykas - is kasininkiu girdejau, kad netikrinti ir neatidarineti prekiu ipakavimu jos negali, nes... numatytos baudos! t.y. neiskratei lempuciu ar miegmaisio - is algos minus... kiek? 100lt?

  Tai ir kyla klausimas, o ka tada veikia apsauga? Simboline? Kiek pamenu is istorijos, televizoriu isnest niekas net nebande sukliudyt... :D

 • ...

  nu kaip suprantu dauguma zmoniu stuma ant konsultantu nekompetencijos ir pan. o jus jei isidarbintumet panasioje sferoje per pirmas dienas ar savaites galetumet idealiai aptarnauti kiekviena igeidu klienta?

  velgi del sugedusiu ar neveikianciu prekiu tai tikrinkit vietoje, beto ne patys senukai jas gamina :D o apsauga - ne senukai o ekskomisaru biuras, tai prie ko cia ant senuku stumt del buku kitos firmos darbuotoju? :D

 • Kazimeras

  blogiausia yra- kada pirktas prekes neatitinka, pagal kokybę, nurodytai kokybei instrukcijoja.Pav.aš pirkau prekę,rurį pagal instrukcij turi automatiškai regulioti pagedaujamas lygis,bet faktiškai neregulioja.Regulavimas atlekams rankenomis,kurios nebuvo aprašytos pardavėjo instrukcijoje,pavizd.,reguliavimas atlekamas panašai kaip reguliojamas dujų viriklės,bet prekių žinovė įrodinėjo,kad reguliavimas atlekamas automatiškai.Gal Senukams blogai su kvalifikacij.O gal įkišt... .Koks mano išvadas?=Pirkimai atl. kitose pardatuvese...

 • Ramunas

  jei leidziate apsauginiams tikrinti jusu kuprines kaltinkit patys save. Pagal apsaugos istatyma apsaugos darbuotojas turi teise patikrinti jusu kuprines tik jum parasius rastiska sutikima tai padaryti. Jusu kuprines gali tikrinti apsauginis jei tai yra uzdara teritorija i kuria galima patekti tik su leidimais.

 • ciki

  Tai kad senukuose ne visada prieina konsultantas zinantis kaip atsakyti i klausima tai tiesa ,bet yra tikrai profesionaliu. Matyt kaip ir visuose darbuose kvalifikacija igyjama.Siaip tai pagal preke ir kaina arba atvirksciai.Su garantiniu remontu arba prekiu keitimu ,pinigu grazinimu - problemu neturejau nors esu pirkes ir kinietisku pigiu yrankiu kurie neislaikydavo ne puses garantinio laiko.Viena beda - kainos taip sudeliotos kad reikia arba klauptis arba gultis ant grindu kad issifruotum kuri etikete kuriai prekei priklauso.Pagal kodus irgi velniava ka nors atsirinkti,o konsultantu daznai tenka palaukti ir is paskos pabegioti ,nes ju tikrai saleje per mazai ,ir prekiu ilgai iesko,vieni pas kitus klausineja kas kur padeta ,laksto prie kompo po kelis kart kol suranda arba ne.Tokia padetis Elektrenuose.Mandagumo tikrai netruksta ir rankiniu nieks nekrato.Su apsauginais viskas gerai matyt viska per kameras mato.Linkiu kolektyvui [email protected]

 • Rimantas

  Užgrybavau ant seno straipsnio. Bet negaliu neprisidėt prie autoriaus. Tie patikrinimai senukuose siaubas kažkoks. Net perkant iškrato kiekvieną lemputės dėžutę ar kartais ko neįsikišai. O neduok die nieko neperki, o išeit tei reikia pro kasas - tai esi laikomas tikriausiu vagim. Kai prašo parodyt tašę sakau, kad nerodysiu, kažkam skambina ir palinki geros dienos - niekas nesikabina. Nesenai įsirenginėjau namą. Patikėkit sumos buvo didžiulės, nors Senukai ir patogiausia būtų, pirkdavau ten tik iš didelio reikalo. Sėkmės jiems užsilenkiant. Buvo ir Ermitažas pradėjęs tikrint tašes, bet labai trumpą laiką. Matyt pamatė, kad pajamų tai neprideda.

 • x.

  koks direktorius,toks ir kolektyvas.jai direktorius nemoka bendrauti su zmonem,tai apie ka galima sneketi.siulyciau geriau pazinti zmogu kuris nori buti direktorium

 • Geras

  Žmonės mielieji nekelkit kojos i tuos senukus.Pirkom prekes kai buvo 30% NUOLAIDOS tai visos brokuotos,kai panorėjom pasikeisti šviestuvą,tai pasirodė kad ir esantys parduotuvėje su tuo pačiu defektu.Prekes keisti arba gražinti gali tik toje pat parduotuvėje.

 • Antanas

  Padeka senukams

 • Pameni Augustinai sampanskoje igristoje?

  Rakauska pamaenu is tu laiku kai jis isejes is kaliuzes sampana kontrabanda is rosiejos vagonais vare ir kaune per kioskus stumde,bei cerpiu fabrikeli palemone turejo- nu neeilinins skrudzas mcdakas... tikras vergu karalius !Pinigu kaip sieno ale chebrai palengvinti darba ar uz ji sumoketi normaliai - niekada. Nesistebiu, kad ir Rondomanski su Svirinu is Senuku chebros ismete. Na bet nieko artieks dievulis visiems pagal nuodemes.

 • sutartinis

  kur dingo ta fainuole,juoduke vyr kasininke is Draugystes senuku? ot fainas zmogeliukas buvo

 • Martis

  Man irgi labai nepatinka senukai. Viena karta kai stovejau prie kasos su nuodais nuo vabzdziu. Kaina parasyta-8lt uz flakoneli. Bet kaskodel man priskaiciavo 19,99lt. Tada pasipykom su sargybiniais ir isejau. Na , bet smagu buvo pakariaut :)

 • buves vadybininkas

  apsaugos senukuose nera, pats isbandziau :) darbo metu nuejau i sale i svarko isorine kisene isidejau spakliuote, o i kitas plaktuka ir maza pjukliuka, bet patikekit rankenos visos matesi, isejau pro apsauginius laukan... grizau vidun ir tik antra karta iseinan mane pagavo. lopai jie tikri.... aciu dievui nebedirbu. darbuotojam uzuojauta

 • SENUKAS

  Imone kurios pavadinima ivedus i google 2 rezultatu krenta puslapis "kodel man nepatinka senukai" turetu susirupinti:DD

  O gal jau per velu rupintis:/

 • www

  susiktas tas senukas tik kinietiskus prekes parduoda toki suda kas toki nores pirkt

 • tomas

  man senukai nepatinka nes nerašomos prekių kainos

 • dirbatis senukuose

  Ir pirkeju buna visokiu "ciudu\'\'.Ateina neissimiegojes ir knisa visiems prota.O konsultantas turi laikytis taisykles kad pirkejas visada teisus ir iskesti visus jo issip.....Pats nezino ko nori.

 • tulpinas

  nu apie mazeikiu senukus tai baisu ir pasakoti,isejom visi seni darbuotojai suede sveikata,kas menesi keiciasi vadovai,turbut cia senuku sistema.is D.BIRZOS zmones ir tie bijo eiti darbuotis.nelinkeciau niekam su jeis susidurti,niekada.neturiu ne vieno gero zodzio apie juos

 • MrTy

  isejau, kraunu i masina ir tada atbega kazkoks darbuotojas ir klausia ka as cia dariau ? kodel vaiksciojau ju patalpose.. :D nebebuvo noro aiskint sedaom ir isvazevom, nk baisaus bet tikrai nebesinori grist i senukus

 • MrTy

  Kai pirkau ten treniruokli isirinkau, pasizejau uzsimokejau, na kadangi sunkokas 100kg~nelabai as ji panesiau (15~m buvo) pardaveja uzreke pakviete padejeja kazkoki, galvoju ateis dviese ir nunesim, ateina kudas vaikinukas nu bandom kelt tas net nepakelia krasto, teko paciam nusinest vargais negalais, nu bet cia butu px jeigu mes nebutume 2 aukste, tj ka liepe man nusinest iki lifto... pati pardavej neraukia kaip tas liftas veikia mane pastate su visu kroviniu, pamoke kaip naudotis liftu, nu ka nusileidziu pirman aukstas i kazkoki sandeli (as ten 1 ) nu ka radau isejima ir isejau...

 • Violeta

  Man nepatinka Senuku prekiu katalogas internete . nes nenurodytos prekiu kainos.

 • silvija

  man senukai nepatinka nes internete nerašomos prekių kainos

 • saske

  yra bjauru dirbti seniuose,taciau siuo metu kaip nera pasirinkimo tai jie tuom ir naudojasi baudos algu mazinimai nesiskaitymas su darbuotojais mokesciu inspekcijos geros reikia

 • as

  dija nenusnekek garsei,nes nuo tavo parasyto laisko vemti vercia.kaip moka taip ir dirba.pirma reikia pajusti darbo malonuma senukuose,o poto varyk.

 • nikas

  senukai aplamai daznai apsiperku tokiose parduotuvese nevienoi neuskliuvau apsaugai isskyrus ;senukus; tipo itrtinaiatrodau nors tika uz viska kasoi sumokejau nusiveda krausto vos neisrenge krc lai gaudo ka reike usta ir neinu i senius

 • hj

  nebukit kvaili, gadinat kasininkems nervus, patikekit, prasydamos parodyti kuprine jos jauciasi daug slyksciau negu jus. Bet pasirinkimas toks- arba dirba kaip reikalaujama, arba nedirba visai. O apsauga tai vieni lochai, jei pastatyt lele prie varteliu, naudos butu tiek pat. Visus tuos kur vaziuoja ant kasininkiu, susodinciau seniuose kasosna bent savaitei:)))))

 • Jonas

  Su visais reikia stengtis bendrauti žmoniškai. Aš kartą nešiojausi ant tašės atšvaitą. Beje pirktą Senukuose ir net neišpakuotą. Su tuo jau nupirktu atšvaitu užėjau į Senukus. Išeinant prie kasos iš manęs jį atėmė. Nuėjau pas viršininkę, paaiškinau situaciją. Iškvietė apsauginį, jis peržiūrėjo filmuotą medžiagą, įsitikino, kad aš nevogiau ir grąžino 3 lt vertės atšvaitą. Žmonės ne šiaip sau prašo tašes parodyti. Jei ką nešuosi palyginimui, visuomet apsauginio prašau uždėti pilduką. Juk daug vagių pas mus yra. Galima suprasti ir juos. O apsauginiai ar kasininkai taip elgiasi ne iš gero gyvenimo.

 • nuo

  Nežinau, gal mano foto jau jie turi jau, nors labai dažnai ir neperku. Dabar visada pasakau: „jei norite man kažką pasakyti ar sulaikyti - kvieskite policiją“. Visada suveikia :)

 • vytas911

  Senukai kaip parduotuvė normali, asortimentas ten didesnis nei tarkime Ermitaže, dėl garantinio ar šiaip prekių grąžinimo - viskas tikrai gerai, nu bet dėl kontrolės... jie drąsiai galėtų užsirašyti savo devizą - "mes manome, kad visi žmonės vagys"... Nes sakykime kiekvienos dėžutės atidarymas, kiekvienos prekės foto pažiūrėjimas kompe... kažkada bandžiau su kasininke keliais žodžiais persimesti, tipo sakau vargstat, tai atsakymas buvo šokiruojantis, tipo "niekas čia mūsų neverčia, tik paskui iš atlyginimo nurašo" :DDD... išplauti smegenys konkrečiai. Beje aš irgi mėgstu su apsauginiais pakovoti.. pas juos nevalia išeiti pro įėjimą į salę, net jei nieko neperki, nes tipo yra spec išėjimas, kartą jis buvo užstatytas vežimėliais, tai aš einu tada pro tą įėjimą... Apsauginis putojas mol eik pro kasas, tai aš jam maloniai paaiškinau, kad išėjimas, ten, bet jis užstatytas, tokiu atveju aš einu pro kur noriu :) Ir šiaip - kažkas čia rašė, kad vagysčių daug.. Tai man tada toks klausimas kyla, jei čia tokia kontrolė ir vagysčių vistiek daug, tai kas tada darosi Ermitaže?

 • karoliii

  senuokuose apsauga ne vagis gaudo o konsultantus kurie kavos nueina atsigerti neuzsirase. manau greitai senuokuose nebus kam dirbti , na nepergyvenkit gal ponas pats rakauskas atvziuos pakonsultuoti ir prekiu pakrauti

 • jonas

  senukuose tikrai puikus prekybos centraspirkau laminata . man puikiai paskaiciavo kv ir pasiule p;alidinciu prekiu

 • dija

  sveiki... mes statom nama,visas medziagas pirkom specializotose parduotuvese...draugai pasiule nuvaziuot i senukus nors as buvau pries ta tinkla,ir zinokit buvau teisi. buvo taip....nuejom i grindu skyriu,paklausdami konsultanto ar daug turi reikamu mums priekiu,tai jis mums atsake ka nematot...paklausdama ar visos pakuotes bus vienos partijos,irgi atsakimas nemalonus....po to man pasake ko jus cia ziurinejat....na palaukit ar dabar senukose uz konsultacija reikia moket.. o ka je daro....je tryse nesioja grindu plokstes juokaudami tarp pusavi,sneka necenzuriniais zodziais....uz ka jems moka atlyginima.... nekada daugiau nevaziosiu i tokia parduotuve nes tikrai nemalonu,as pati esu savininke groziu salono ir jej mes taip su klijentais tai turbut greit bankrota pasektum

 • niekada

  as mirčiau iš bado ,bet į senius niekada neičiau,banditai.

 • as

  cia sneka apie darba ir pinigus eina,o ne apie tavo prekes sugeduses.Padirbk senukuose tai nereikes rasineti nesamoniu.Visiem Rakauskam nespesim uzdirbti pinigu.

 • AS

  ka jus cia varot ant tu "senuku". Kiek man buvo kile problemu del sugedusiu prekiu tai senukai spresdavo tikrai pagal LT istatymus ir problemu jokiu niekada nekildavo, ko nepaskyciau apie VP prekybos ermitaza.

 • dirbusi seniuose

  paklausykit mielieji, wisi trukumai eina del to kad musu mylimas ir gerbiamas rakauskas statosi wieshbuti kazkur, su baseinais kuriu plyteles su tikro aukso ir sidabro juostom ir woniom uz keliolika tukstanciu. zinau nes pazistamas ten uzdarbiauja ir sake elgesi kaip su wergais jei nespesi po sawes susitwarkyt ish kart bauda 1000 lt. ant tu spekuliantu reiketu darbo inspekcijos ir zmogaus teisiu pazeidimo kontrole uzsiundyt bet 1 zmogus to nepadarys, reikia nors keliu, nes jie kuo toliau tuo daugiau kraujo ishciulps

 • as

  senukuose visiska nesamone,pati baisiausia istaiga kuri veikia lietuvoje. Verkia kad nera pinigu tai is darbuotoju pasima paskutines kapeikas. Gal reikia sukurti labdaros fonda ,,PAREMKIT SENUKUS'' ir tada ant duonos tures.

 • kkkkkkkkkkkkkkk

  jai norite gero darbo tai tikrai venkite tokiu imoniu kaip SENUKAI nes isciulps paskutini krauja ir sveikata patikekit

 • kkkkkkkkkkkkkkk

  nieko gero kuo toliau tuo daugiau iskaiciuoja ir i mus ne demesio nekreipe o neduok dieve atvaziuoja rakauskas prisirenka prekiu o ant rytojaus darbuotojam pareina minusai po600 lt kad reik padengt aisku jam gal ir neblogai gyvent DARBUOTOJU SASKAITA bet patys tvarkos nesilaiko burdakai visiski negali susitvarkyt pvz banginy dabar toks burdakas visos tvarkos yra paminamos valdze atsiputus vistiek zino kad klius ne jiem nezinau ka veike dabo ir mokesciu inspekcijos ?

 • RED

  Nabagui su kuprine.Asile,ko ieskai?medsraigciu ar sistemos?Jei nesugebi susirasti-paprasyk konsultanto -suras.

 • nesvarbu

  BANBINYJE siulau sukurti darbuotiju profsajunga,nes jau pyzd.c, truko kantrybe, jau baigia darbuotojus visai ishciulpiti su savo suknistom tvarkom ir t.t. jeigu giliau isigilinus i ju tvarkas, tai man atrodo kad jie pazeidineja darbuotoju teises. KURIAM DARBUOTOJU PROFSAJUNGA !!!! kas uz?

 • Jonis

  Kėdainiuose senukai normaliai dirba, :) mazesne firma mazesnis konclageris :) ir jokiu nesamoningu kontroliu nera, visi zino savo darba, eina ir dirba, nereik varynet. :)

 • minusas

  cia vis dar apie ta kuprine.... zinai, jei nepatikrina - kasininkei is algos pydisa atskaito - ko cia piktintis. o dar kiek nervu kainuoja. tai taip pagalvojus kas maziau kainuoja.... o plius, krize, turim suprast bedzius

 • SAULYTE

  MAZEIKIUOSE SENUKUOSE PUIKI VADOVE,LINKEJIMAI IR STIPRYBES JUMS.

 • Smalsutis

  Prisigyvenom... tases seniuose jau tikrina ir ieinant. Apsauginis daunas paziurejo i viena is 5 tases skyreliu... Traukiau per danti, tai i kitas neziurejo.

 • varnas

  Taip jau nutiko, kad isidarbinau Senukuose, nebebuvo kur daugiau detis. Cia dirbu jau 7 memesiai. Esu konsultantas. Tvirtai ir uztikrintai pareiskiu, kad sita kompanija yra amorali. Vadovai neturi jokio supratimo apie darbuotoju motyvacijos ir lojalumo skatinima. Kas dien patiriame spaudima ir esame kontroliuojami kaip konclageri. Tiek negatyviu emociju nesu patyres ne viename darbe. Nesu sutikes ir tiek daug nelaimingu zmoniu vienoje vietoje. Man geda nesioti Senuku "uniforma" Prisiekiu, pasitaikius pirmai progai,paliksiu sita kompanija ir daugiau nekelsiu ten kojos, neziuresiu net i ta puse... Manau, kad taip pasielgtu bemaz visi darbuotojai. Tiem, kuriuos prispaude krize, patariu gerai pagalvoti, ar verta bandyti cia darbintis. As sita savo zingsni laikau didele klaida.

 • 123

  taip senukuose ziauru ypac megoj trukumai nerealus kas vagia juk pati valdzia mes mokam o prekes draustos dviguba nauda senukams.o kas liecia direktoriu stundza tai ziauru nes savo darbuotojus vistom vadina ir kitaip jei vistos tai kas jis............pragaras ten tikrai

 • shiaip

  kuriuose senukuose paklota pirkai jei ne paslaptis? butu gerai zhinoti :)

 • boliks

  mazeikiu senukuose vergai dyrba neskaito zmonem

 • zyle

  dar kauno seniuose yra viena bobele kuri teikia sex. paslaugas uz litukus Kabina praeinancius senus ir jaunus.nemalonu...

 • senukai aferistai

  jo ten geri aferistai pirkau paklota po laminatu reikejo lygiai 10 metru tai gaidukas 9m dave o uzrase kad desimt as ten dirbes tas studza tai apkepas geras turbut dar ir dabar buria apie karjera ir taip toliau ir dar jam sekmes su astra lizingine

 • AŠAKIĖNĖ

  MAN LABAI PATIKO DIRBTI SENUKUOSE

 • A

  SENUKAI GERAS DARBAS O KA NE

 • paskaitykit kas Maikiuose Seniuose nutiko:))

  http://www.budas.lt/?1684923275

 • Karamele

  O kaip jums naujausias variantas? Megoj nuo kasininkiu praeita menesi 600lt uz trukumus nuskaiciavo, si menesi jau 1500lt, nes mato situacija,pasipriesint be sansu. Bandem streikuot - nepasirasyt ant tokio minuso, bet Gerb. V. Stundzia net zodzio istart neleido. Likom visos kaip apsivogusios idiotes, kurios nesugeba darbo dirbt. Nepatinka - eikit lauk, o kur eit? Pliusas nors tas, kad darbas porai metu garantuotas. Kol nuskaiciuos tuos 2100lt + visos baudos uz nepasisveikinima su pirkeju, nepatikrinta dezute ar kuprine. Kaip galim sypsotis pirkejui,kai verkt noris ten sedint? O pirkejai, kaip taisykle, viskuo nepatenkinti ir savo nepasitenkinima reiskia ne kam kitam, o paciom kasininkem. Brangieji, juk ne mes tas kainas kaitaliojam ir jus apgaudinejam, turekit zmogiskumo. O i jus kaip i vagis ziurim, nes mums tai kasdien kalama i galvas. Privalom visus tikrint (patikekit,tai zemina ne tik jus, mes pacios vos prisiverciam tai daryti), nes jei ne, iskart -50lt uz nepatikrinta maiseli. Ziauru, bet toks musu darbas (geriau toks, negu jokio)

 • ilgas

  Kol buvo senukai tik Kaune jonavos gatveje,buvo tvarka.O toliau kaip kariuomeneje.Kuo didesne kuopa tuo disesnis durniu laivas.Taip ir su senukais,issiplete,pasidare daugiau valdzios nu ir gavosi didelis durniu laivas.Tarkuoja darbuotojus,tie neislaiko,bega,Priima zalius nieko nenuraukiancius naujokelius kurie taip ir dreba kad nenubrozdytu ju atlyginimu.Negana to dar ir gryba nebloga nupjauna.Va pvz.Nuejo zmona pirkt sviestuvo.Tai "konsultantas" sigebejo ideti visas tris netinkamas halogenines lemputes.Dvi ne tuo lizdu o viena 12 voltu.O juk ant liustro aiskiai parasyta 220v GU10.nu vienzo.O dar,pirkau jau as staline lempa,pasigavau "konsultante",bakstelejau pirstu "noriu sitos".Tai ir tai sugebejo man i rankas iteikt ne ta modeli.Tai cia kazi ar nuovargis kaltas,gal greiciau nekompetencija. Pabaigai visiems pirkejams patarimas,bet ka senukuose perkant butinai pasilaikykite kasos ceki,gali tekti gryzt atgal keist prekiu :)

 • MALWINA

  AS PATI DIRBU SENUKUOSE DURNIU LAIVAS NEGALIU PAKEST TOS BETVARKES,PASTOVIAI VALDZIA VAIKSTO NEPATENKINTA,NESISVEIKINA SU TAVIM,PVZ.L.KLAKAUSKIENE,PASTOVIAI NEPATENKINTA,NEPASISVEIKINA,PASTOVIAI BLOGAI KONSULTANTAI VISKA BLOGAI DARO,NEDIRBA,BLOGAI APTARNAUJA KLIENTUS,NEVYKDO PLANU,MAZINA ATLYGINIMUS,TIK PATYS SAU GERAI IMA,SAU NEMAZINA NIEKO,O SAVININKAI TIK NAMUS PERKA,SU NULIOVA BUITINE TEXNIKA NAMUS APSTATINEJA,TAI NORMALU IR TEISINGA?

 • LA

  JAI SKUNDZIATĖS AR DAROT STREIKA TAI BENT FAKTU SUSIRINKIT O NE ISKART I ISTERIJA .NES NERA JAU ČIA DAR TAIP BLOGAI JAI PRISIDIRBI TAI IR MOKI JAI NESUTINKI TAI GALIMA IR KITUR DARBO PASIEŠKOT.

 • dirbantis

  Profsąjungos tikrai reikia,nes toks bardakas,toks..Tiesiog apsakyti neina,kas dirbo ar tebedirba žinomas reikalas.Tie prevenciniai,slapti pirkėjai,tos baudos tiesiog nežinai nei kada nei ką blogai padarei.Apsauga kaip šakalai kaip kokius vagis stebi ne tik pirkėjus,bet ir darbuotojus.SENUKIEČIAI SUKURKIM PROFSĄJUNGA

 • kukis

  manau,kad greit ten atsiras profsajunga-bent mazeikiuos tai tikrai.

 • Regis

  Dirbau-žinau!Susigadinau nervus.Bepročių lizdas ir tiek.Kai žinau visą firmos virtuvę ir pagalvoju apie ją-iškart vimdo.Galėčiau knygą parašyti(panašiai kaip Parduotos vasaros)Anksčiau ar vėliau atsirūgs tiems tironams...Uh!

 • arte

  senukai duchu prieglauda

 • zinantis

  Slamstas tikras tie senukai...

 • ech,

  BRANGIEJI,VERSLAS YRA VERSLAS.KOMENTUOKITE KIEK JUMS TO NORISI.TAI NEPAKENKS SISTEMAI.TEGYVUOJA SENUKAI

 • senukas

  senukai yra senukai atejes visada issirinksi ....absurdiska fraze :) ,bet zmogeliai ateje i senukus neuzsipulkit musu konsultantu mes tokie pat kaip ir jus

 • Vida

  Visur infliacija ,atleidineja is darbu,bet va Silaleje SENUKUOSE prie vienos kasos keliesia sedi nepasakysi kad dirba ziopso ziovauja rakinejasi ir kam ju ten geriau vagsam pervestu liesu ne tiem ziopsantiem algas moketu.Jei yra klijentas tai viena skaiciuoja o kita matomai laukia eiles kol gales pamaigyti kompa gal koki zaidimuka is nuobudulio suzais.Juokinga man ten darosi.Uz kaskokkio stalo dar triese seka visus ka jos ten veikia? dar neteko tokios istaigos ar parduotuves matyti.

 • kristina

  pritariu kai kuriems pasnekovams, kad pirmiausia nereikia kaltinti visu, beveik visur tas pats, argi maximoje imanioma ka nors prisisaukti?, pabandykite nueiti vakare ir paprasyti, is ekspozicijos, jums bus pasakyta:sales darbuotojai dirba tik iki 19h, ateikite rytoj:)

 • dirbo

  nesamone tie senukai.atskaito pinigus uz betka.tuoj reiks gal ir uz elektra jie padeti susimoketi

 • Marcius

  na nzn apskritai kokia nuomone yra daugumos vartotoju taciau as galiu pasakyti kad "senukai" pardavineja slamsta ir is ju prekybos centru geriau nieko nepirkti nes sumoki didele kaina uz nekokybiska produkcija, uz kuria galetum sumoketi kur kas maziau pirkdamas is kitu imoniu ir turedamas ta pacia kokybe o gal net ir geresne jei pirksi is tiesioginiu pardavimo imoniu.

 • r

  dar norejau pridurt,kad bordakas su smulkiu prekiu kainom.ju nera,nesusigaudysi kas kiek kainuoja.turi eit kkaust.pardavejos kazkur tik skuba.turi lakstyt ieskot ju.o kai randi nori kuo greiciau nuo taves nusiplaut.ne tep kap Airijoje...kultura neta.negerbia klijentu visai.visi neroti ir susirauke...

 • r

  Telsiuose tas pats.viena kart paprase kisenes iskraustyt.vien delto,kad skubejau.ko paklausi ,to negausi.moterys aptarnauja skyriu kur elektrimiai grastai ir kt.jei ne vyrai butu sunku.i klijenta ziuri kaip i potencialu vagi.na otelevizoriu liepe paciap prie kasos nusistumt.susidaro ispudis kad dirba vien jaunos panos radusios silta vieta .Norfoje prase prekes parodyt ...mat prekes tos pacios kaip senukuos.

 • www

  mazeikiu senukuose tikras kosmaras ko paklausi to negausi kaina parasyta viena net koda patikrini nueini moket i kasa iskart skaiciuoja daugiau ir taip dauguma prekiu

 • Smalsutis

  Seniuose dirba link 2000 pilieciu.... skelbtu streika, sukurtu profsajunga, uztvertu maximos kelius... bet koks skirtumas, ten dirbanciu kokiu 80% tik laikina stotele. ,,,+

 • nuolaida

  Jei niekas neitų ten dirbti, staigiai dingtų visos baudos, algos pakiltų.

 • dirbusi

  jo kaip jus elgtumetes, kai atlyginimo gaunate 1200lt, is ju atskaiciuoja baudas, kurios susideda is neatidarytos dezutes (50 lt), uz nepaziurejima i kuprines ar didesnes tases(50 lt), uz nepasisveikinima, neatsisveikinima, nepaziurejima i kompa (100lt), uz praleista preke( ziurint uz kokia suma praleidai). zmoniu daug tai patikekit men atlyginimas sumazeja jau apie 200-300lt, o kur trukumai kasoje, jei klientas pastebejes, kad per daug grazos dave, nesa kojas kuo greiciau, o kasininke tikrai dirbanti po 12 val, pavargsta. o dar gi buna parduotuveje trukumai, uz kuriuos taip pat atskaiciuoja po 500 lt.sakysit kodel ten dirba, o kur dirbti, kad gautum bent tukstanti visur uzkista savu giminiu kur geresnes vietos, visur reikia patirties, o kaip ju gauti jei nepriima darba. bukit nors siek tiek jautresni ir supratingesni ten dirbantiems, niekas nenori jusu apkaltinti vagyste, jei nieko neemei tai ir nera ko bijoti ir slepti.

 • Amiras

  niekas ir nesako,kad senukai yra geri,ar blogi,-visur savi trukumai ir savi privalumai.kiek zinau nemazas sumas atskaito darbuotojams -tos sumos net nedominuoja atlyginimu lapeliuose,o sumos tikrai nemazos....gaila man dirbanciu ten-o ypac saziningai dirbanciu....

 • gabija

  senukai visai NIEKO tik kad nelabai geros prekes

 • arunas

  senukai sudas!!!!!!!!!!!!!!

 • ri

  o as dirbu ir man lb ok.valio senukam:)

 • Amiras

  na"SENUKAI" tikrai suprastejo,tik reiketu isigilinti kodel ir kaip... per lengvi pinigai direktoriams,vadovams,vedejams ir kitai "grietinelei",is eiliniu darbuotoju daromi klaunai:mazinami atlyginimai,reikalavimai nezinia kokie...atskaitymai ir pan.Tyciojamasi is eiliniu darbuotoju,konsultantu kasininkiu...tiesiog pries kazka smerkiant reikia pagalvoti ka kaltinti... juk ne apsaugos darbuotojas,juk ne kasininkas susigalvoja kaip sakot tikrinti jusu kuprines ir pan,visi zino kad ypac kasininkas neturi teises prasyti jusu kuprine atidaryti,bet jis dirba savo darba,jei nepaprasys jusu kuprines atidaryt-bus nubaustas pinigine bauda... daug kas sako,kad "Senukuose" kaip lageri...yra tiesos Gaila darbuotoju,kurie stengiasi,o lankantis daznai darbo reikalais,matai kad dirba-stengiasi,o kartais matai ir asara braukiant... nezinau ko jie visi ten kencia?gal iprato? tikrai ten dirba daug sauniu ir gabiu zmoniu,tik dauguma ju nesupranta,kad ten dirbdami jie gesta... tiesiog linkeciau visiems pries ka nors smerkiant ar kaltinant -gerai pagalvoti-kodel taip yra... dar parasysiu .

 • Daiva

  Saunuolis minciu autorius! Pagarba. Palaikau.

 • Virgis

  2: xxxx. Parodai ta perdegusi halogena pries ieidiama i sale ir apsauginis pasakys, ar viskas OK, ar ka su ja daryt. Jokiu problemu.

 • xxxx

  va va su tom plytelėm kaip būna.. todėl kai lemputė hologenine perdegė pasiėmiau pavizdį iš namų ir bijojau senukuose išsitraukt pažiūrėt, kad nebūčiau apkaltintas vagyste. ilgai tektų įrodinėt, kad ji perdegusi, bet ir įrodžius galima būt apkaltintam, kad pats ją sugadinai

 • kuolas

  Nematau nieko keisto kad liepia parodyti kas kuprinėje. Matyt čia vienas iš tų kur anksčiau vesdavo laidą Keliai, mašinos, žmonės.Žodžiu pridurkas.

 • x

  Kuo toliau,tuolabiau tie "Seniai" prasteja.Pasirodo,jei nori ka nusipirkti tai turi laukti nezinia kiek laiko ...O vietoj instrukcijos liepia kreiptis pas santechnikus.

 • as

  As suprantu ir ta puse ir ta, bet nam dar nera buve tokios situacijos. Gal delto kad gresmingai atrodau ar padorei, bet dauguma kas patenka i sia situacija daznai ja ir isprovokuoja.

 • ieva

  daryciau lygei taip pat ;DDD nesamones isdirbineja.

 • jonasss

  geras :)

 • m

  hehe, pagaliau padarei normalią komentavimo formą :)

 • m

  ačiū už patarimą ;) žinosiu kaip elgtis.

 • asterisk

  Aš irgi taip pat elgiuosi po skaudžios patirties. Iš spintelės nukniso kuprinę su 2k vertės playeriu ir daug kitų daiktų. O padaryti jie nieko negalėjo - filmavimo kamera nemato to kampo...

 • smalsutis

  Geras, as pries pora metu bulves ikisau i saugykla seniuose, ir nusipirkes viniu griztu, ikisau rakta ne i tas duris ir sukau sukau sukau, blyn nuluzo. Tada ziuriu ogi ne tas numeris.... palikau as tas bulves apsaugai, pasiploviau.... :)

 • urokas

  Neskoninga. Man man kartą „Norfoj“ liepė išeinant krepšį parodyt/ Buvo funn :D Bet šiaip tokie dalykėliai nedžiugina, oi ne.

 • w

  dar ta tema girdejau juokinga istorija zmogelis isineshe gabala plyteles kad susirastu tokia pacia pirkti ir isheinant ji apkaltino kad mol pats sudauzhe plytele ir dabar nori gabala jos pasivogti negali jug pykti.. visi aplinkui zhulikai ir vagys .. reikia saugotis