Cookie Consent by TermsFeed

Tekstai: Panelė Zoja fotografuojasi

Panelė Zoja mėgsta fotografuotis. Kai atsuki mobilaus telefono objektyvą, ji staiga pasitaiso plaukus, ištiesia nugarą ir šypsosi. Kartais, kai šalia būna jai mielas arba pinigingas vyrukas, ji padeda kairę ranką jam ant peties, tada dešinė ant savosios, tada smakrą ir šypsosi. Jai nereikia jokių procedūrų - tai įgimta.

Panelė Zoja labai mėgsta fotoaparatus. Kuo didesnis - tuo smagiau. Pasitaiso plaukus, ištiesina nugarą, laukia. Paukščiukas. „Dar kartą“ - prašo ji - „o jei nesigaus?“. Juk visada du geriau už vieną, o trys už du.

Kartą panelė Zoja pareiškė, kad nori pirkti fotoaparatą. Pirkti jai patinka dar labiau nei fotografuotis. O norėti kažko dar labiau negu pirkti. Daug jos istorijų turi žodį „noriu“. Tačiau fotoaparato taip ir nenusipirko, nes nors pirkti yra geriau nei fotografuotis, bet fotografuotis yra daug geriau nei fotografuoti.

Palikite komentarąKomentarai
 • Nelochas Smalsuciui

  susidomejimas statybinemis medziagomis ir visu Nt dabar ziauriai krenta, o va rinkimai dabar labai aktuali tema ant Lietuvos, del to klausiu :) Juk pats parasiau, kad komentaras "ne i tema".

 • Virgis

  ts-lkd yra tevynes sajunga & lietuvos krikdemai. t.y. tetukas ir bobelis.

 • SMALSUTIS

  Nelochas, o kas tai per stybine medziaga ts-lkd? Tai kas nors susije su tinkavimo smeliu ar uzsalimo priedais i betoa ?

 • nuolaida

  O kodėl turėčiau tai daryti? :) aš nepartinis, tai viena, o antra - nemanau, kad jie yra super geras variantas. Jau antri rinkimai kai balsuosiu išbraukimo principu. T.y. braukau tuos, kas tikrai netinka, po to kas mažiau ir taip, kol lieka viena netinkama partija :)

 • nelochas

  ne i tema, bet: klausyk Vidai, kodel savo svetaineje ne agituoji balsuoti uz TS-LKD ? :)