Cookie Consent by TermsFeed

Tekstai: Panelė zoja atidaro kavinę (restoraną)

Panelė Zoja nutarė pirkti butą. Jau trečia diena kaip skaito skelbimus internete. Rodo kolegoms, bet jie nieko nesupranta, tik linksi galva. Panelės Zojos pastabumas pavydėtinas - tarp nekilnojamojo turto skelbimų pamatė daug apie nuomojamas patalpas kavinėms, restoranams. Kaina „tikrai nedidelė“. Gal iš tiesų verta būtų atidaryti savo kavinę?

Panelė Zoja nusprendė, kad geriausias būdas pritraukti klientus - atidaryti blyninę. Jei prekiautų įvairių formų blynais - visi pirktų. Kitur to namatė - reiškia gerai. Pelnas ir lankytojai garantuoti, tereikia susirasti tinkamas patalpas.

Viena iš kolegių (gal iš pavydo, gal šiaip nepagalvojusi) leptelėjo, kad restorane labai daug vargo yra virtuvėje. Reikia nusimanyti apie maisto gaminimą, turėti tokio darbo patirties. Ko gero kolegė pavydi. Juk negali nepasisekt kai esi gabus.

Dar po savaitės iškilo dilema kas geriau: blyninė ar restoranas įsimylėjaliems? Padarai daug staliukų dviems, papuoši širdelėmis. Juk niekur nemačiau vietos su staliukais dviems ir intymia aplinka?

Panelė Zoja gerą mėnesį diena dienon vartė nekilnojamojo turto nuomos skelbimus. Deja, biznio idėja liko tik idėja, bet butą nusipirko.

Palikite komentarąKomentarai
 • toto

  Abu simpatiški... :) ir Nuolaida, ir Panelė Zoja.

 • niekas

  aš prisimenu buvau rygoj koldūninėj prieš 20 metų. tai pas labai skani buvo juodos duonos sriuba ir pudingas saldžiame kisieliuje su plakta grietinėle.

 • nuolaida

  Panele: Aha.. laukiau, kada tiesmukiškai viskas bus suprasta. Nejaučiu jokios nuoskaudos niekam, tiesiog fun istorijos.

 • Smalsutis

  Panele Zoja ne tik pirko buta bet ir isivede interneta. ... Ponas Nuolaida, pakliuvai :) :)

 • DjPasco

  A mat kaip cia viskas yra su ta Panele Zoja :) Senos saskaitos :D

 • Panelė Zoja

  Prajuokinai, Vidmantai :))) Tiesa pasakius tikėjausi, kad viešai skųsiesi bei apkalbinėsi - tai tau būdinga. Bet, kad taip jautriai bei su fantazija aprašinėsi daugiau nei dvejų metų senumo visiškai nereikšmingus įvykius bei kolegiškas blevyzgas - švelniai tariant keista, o tiesmukai tariant - apgailėtina :) Man įdomu, ar taip pat gerai atsimeni ką Raimonda prieš dvejus metus spalio 21 dieną kalbėjo, bei ką buvo apsirengusi :) Ko gero ne. Išvadas pasidarom patys.. Dar knieti pakomentuoti ankstesnius tavo rašinėlius :) Taigi - 90% moterų pasitempia ir nusišypso, kai jas fotografuoja; fotoaparatą aš turiu :); ypatingos traukos nei fotografavimui, nei fotografavimuisi neturiu. Mieliems širdžiai žmonėms tikrai šypsausi, kaip ir 100% kitų moterų bei vyrų :) Laminato, tiksliau neišgerto alaus istorija - vėl gi, man tai truputi keista, kad trisdešimtmetis skundžiasi, kad kažkas prieš pusantrų metų nepavaišino jo alumi.. Na, bet jei jau tokia didelė nuoskauda liko, tau tą "skolą" grąžinsiu kitą savaitę kai susitiksim :) P.S. Kitų laminatą nešiojusių kolegų bei mano atsiminimai kiek kitokie, na, bet what ever :) O dėl biznio idėjų - protingi žmonės žino, kad viskas prasideda nuo svajonių ir idėjų generavimo :) Kad ir juokais pasidalintų. Pagrindinį tikslą įgyvendinau - turiu savo gražius ir jaukius namus. O kaip su tavo planais per metus pasistatyti namą ir jame jau gyventi? ;) P.S. Gusto blyninės tada dar nebuvo ;) Tai tiek :)

 • TJB

  Kai buvo TV projektas "Vertas Milijono"- ten buvo sriubu restorano ideja. Jeigu Panele Zoja suskubs, dar gali speti nusvilpti ta ideja! :D

 • Nerijus

  Laukiu daugiau straipsniu apie "Panele Zoja" :)

 • DjPasco

  O kaip Gusto blynine Vilniuje?

 • pp

  reikia atidaryti koldūninę Rygoj buvau užėjęs pavalgyti, patiko o pas mus nėra :(