Cookie Consent by TermsFeed

Maži patarimai: problemos su kurjeriais


Foto: posterize

 

Teisingų kurjerių pasirinkimo problema yra didelė. Tenka susitaikyti, kad kartas nuo karto iškils problemų. Kuo daugiau užsakymų - tuo dažniau kartosis problemos. Kurjerių tarnyba yra viena, o patys kurjeriai (darbuotojai) - kita. Problemos su kurjerių tarnyba ir su kurjeriais skiriasi iš esmės.

Dažniausia problema su kurjeriais - nemandagus, o kartais ir chamiškas bendravimas su klientais. Laiškuose klientams tenka rašyti net tokius dalykus: „jums nereikia niekur eiti ar važiuoti“. Kartais ir savavališkai nepristatyti siuntiniai, nes jie nespėjo. Į sutartį galite įtraukti punktą, kad už pavėluotas siuntas jūs nemokate, arba mokate gerokai mažiau. Tai problemos visiškai neišspręs, bet turėsite tam tikrų svertų savo rankose.

Problema su kurjerių tarnyba - orinės sąskaitos. Spėju, kad 95% kurjerių paslaugomis naudojančių įmonių nežino kiek ir kokio svorio siuntų siunčia. Ir beveik visi jie permokės. Patikėkite, tikrai pigiau nusipirkti svarstykles ir tą rašytis.

Palikite komentarąKomentarai
 • kurjeriai

  Naudojamės DPD, DHL kurjerių paslaugomis esame patenkinti. Nebuvome sulaukę nieko panašaus į nepagarbų bendravimą ir pnš.

 • Jonas

  Pastoviai "naudojame" darbe DPD firmą. Kurjerių buvo labai ir labai įvairių. Vienas pastoaviai prašydavo įpilt, bet buvo liuks bachūras, kitas pastoviai varydavo ant mūsų kad iškvietimo vietą ne tą nurodėme, nors jam tas klaidas įveldavo vietinės jų telefonistės. Dėl svorio visalaik tikrinam, bet kadangi užmetam klientui keletą litų viršaus tai nelabai domimės tikru svoriu.

 • Dalius

  Kurjerių esu tik klientas.. bet didelių problemų kaip ir nebuvo. Tiesa.. i metus tik kelioliką siuntinukų pas mane atkeliauja. Siuntiniu kontoros DPD ir Venipak.

  vienintelė kas dažniausiai kurjieriams kliųna.. neranda jie mano namo. bet pasiskambina, paaiškini ir viska ok.

 • karolis

  kokia kaina tokios ir paslaugos :)