Cookie Consent by TermsFeed

Maži patarimai: draugai nebus jūsų pirkėjai


Foto: Filomena Scalise

 

Aš apie virtualų arba mikro verslą.

Atidarant parduotuvę visi tikisi, kad turėsdaug pirkėjų. Tie kurie nesitiki - verslo nepradeda  :)  Tačiau yra viena klaida - negalima tikėtis, kad pradžioje jums labai padės draugai. Iš tiesų draugai nebus tie žmonės, kurie jums neš pelną. Gerai kai yra draugų. Gerai, jei jie kažką nupirks, bet jie niekada nebus Jūsų maitintojais. Todėl kai planuojate - galvokite taip, lyg draugai niekada nieko iš jūsų nepirks.

Kitas dalykas - draugai gali jums labai padėti kaip reklamos šaltiniai: patardami savo draugams, pasakodami, kad žino kas prekiauja ir kur, pareklamuodami facebook, savo bloguose. Tokia pradinė informacijos sklaida yra labai naudinga.

Palikite komentarąKomentarai
 • Blakis

  Viskas priklauso nuo pačio požiūrio i draugą. Kas tau svarbiau pinigai ar jis. Pasiteisinimas kad tai tik biznis yra niekinis, nes tai viso labo tik nauda TAU.

  Nieko daugiau.

 • Darius

  2 jonas ir visi kiti: visada stenkites turet kuo maziau piniginiu santykiu su draugais, kad netycia nesusipykti. tai liecia ne tik bendra versla, bet ir pinigu skolinima, prekes/paslaugos pirkima/pardavima ir pan.

 • jonas

  sventa teisybe, draugas niekda nebus geras verslo partneris. Daryti versla su draugu arba skolinti draugui pinigus, reiskia prarasti drauga.

 • nuo

  Na nežinau, aš tikėjausi, kad pradžioje iš draugų gausime daugiau užsakymų. Gal per daug naivus buvau? :)

  Taip, galite rašyti ir klausimus ir tekstus, mielai įkelsiu.

  Dabar dar apie kurjerius pradėjau rašyti, tai vėliau bus apie juos su konkrečiais dalykais ir patarimais.

 • Darius

  na tai niekas nedraudzia surasyt jusu manymu savaime aiskius dalykus sia tema ir gal kazkam jie bus ne tokie savaime aiskus. reik ne tik imti, bet ir duoti. ir vis dar tikiuosi, kad sita tema gime ne is "savo baras" iniciatyvos

 • Dalius

  Yep. aš irgi tikėjausi daugiau įžvalgų. O čia tik viena banali mintis.

  Nykoka

 • Cry

  Antraste perskaites pamaniau jog parasysi iviairiu idomiu patarimu, o cia tiesiog paminejai ir taip savaime aiskius dalykus :)

 • buržujus

  Tiesa, dar nieko niekada nesu nupirkęs iš manoknyga.lt :) Bet reklamuoju tai visaip, net žinau kas mano dėka perka ten :)

 • Žavinta

  Čia iš serijos - niekada nedaryk verslo su draugais :) Nesitikėk, kad draugai taps verslo sėkmės pagrindu.