Cookie Consent by TermsFeed

Kaip man patinka policija... ir Aušra Antanaitytė

Prisiminus vieną istoriją, kurios metu pas mane namie lankėsi pareigūnai, galiu duoti nuorodas: čia, čia, čia.

Esmė trumpai tokia: policija nekompetetinga ir dėl to aš vos nenukentėjau. Dar įdomiau buvo tai, kad Lietuvos Cyberpolice buvo seniai nusiųsti duomenys su visa info apie komentatorių. Bet pas mus juk toks lygis, kad nuo vienos pušies viršūnės šaukiantys policininkai gali būti neišgirsti kitoje pušies viršūnėje sėdinčių. Žiauru, bet istorija kaip ir pasibaigė man sėkmingai.

Yra toks projektas kaip manoturizmas.lt. Adresas priklauso man, bet aš ten nieko nedarau. Kažkada p. Aušra Antanaitytė rašė, kad išimtų info apie jos sodybą. Info išėmė, komentarų ne. Tada ji nutarė kreipti į policiją ir štai kelios citatos iš jos laiško:

Taigi- pasidomejau savo teisemis. Tai padaryti man padejo Lietuvos kriminalines policijos biuro nusikaltimu elektronineje erdveje tyrimo valdyba. Duomenis apie jus bei jusu veikla pateike Traku kriminalines policijos skyrius. Kaip paaiskejo jusu veiklos elektronineje erdveje specifika bei "kultura" jau yra zinoma teisesaugai.

Man kyla klausimas: nuo kada policija tapo informacijos biuru? Kokia proga ji teikia informaciją apie mane kažkokiai moteriškei? Ar čia vieša nemokama paslauga ar už tai reikia mokėti?

Palikite komentarąKomentarai
 • dali.us

  Tai jusu nuomonepolicija neturi ka veikti.. kad visokius komentatorius gaudyt. darbo daug. zymiai paprasciau paimti ir duoti per gailva saito savininkui. Ji rasti paprasciau. O jei rimtai, tai mes gyvename policineje valstybeje, kur policininkas gatvej tave gali "supakuoti" del to.. kad tavo fizionomija jam nepatiko. pagal istatymus. Butend del to ir negali rashyti ne ir tinklarastyje labai daug ko.. vien del to, kad dideli dedes gali supykti. P.S. o del kompo tai negis gaila tau buvo kompa mylimai policijai padovanoti ? As tikriausiai buciau padovanojas. Pirma pentiuma. su cielais 2 diskais.. kur iki 2006 dar sukos pora www :) lai zmones lavinas. Gal lynux'a pramoks ?

 • Justinas

  Apie kokį Jūs viešumą kalbate? Komentarų ar kad bet kokia informacija apie visus asmenis būtų viešai prieinama? Šiaip policija ne informacijos biuras, bent jau tuo atveju, kai aš buvau su jais susidūręs. Man buvo paaiškinta taip, jog norint sužinoti asmens duomenis pagal IP adresą, turi būti pareiškimas policijoje ir jei jis motyvuotas ir t.t., tuomet policija pradės bylą ir suras tą asmenį. Kitokio legalaus kelio Lietuvoje nėra

 • Darius Damalakas

  Nekokia tavo kultūra, Vidmantai. Susiimk. O šiaip tai sutinku su Vytautu - viešumas viešumas viešumas

 • Vytautas

  Absurdas... Ir trūksta žodžių. Tarsi kokioj Rusijoj gyventume. Pasakysiu tik viena: viešumas, viešumas, viešumas...