Cookie Consent by TermsFeed

Kopenhaga: alaus gidas

Galima rasti daug visokių topų ir tai ne veltui. Jei važiuojate į nepažįstamą miestą, į kažką atsiremti reikia. Aš, kai keliauju ir turiu nedaug laiko, retai lankau muziejus, aikštes ar paminklus. Nedidelė paslaptis, kad man įdomiausia yra alaus pasaulis. Jei jums patinka lankytis geruose baruose, tai ši informacija bus naudinga.

Kopenhaga yra puikus miestas: jaukus, santykinai nedidelis, turintis orouostą visai šalia. T.y. per pusvalandį iš jo nusigausite į senamiestį. Vienintelis jo minusas - kainos. Taip, tai yra brangus miestas, kur vietiniai mėgsta vakarienę pavalgyti namuose ir tik po to eiti į barus. Dažniausiai maisto baruose nėra. Jei norite pavalgyti mieste pusryčius - teks gerokai paieškoti, jei norėsite vakare pasiimti maisto išsinešimui - misija dar sunkesnė.

Atvykome labai anksti, todėl apėjome nemažą dalį senamiesčio, kol sulaukėm 9:00, nes tai buvo anksčiausias laikas, kai atsidarė viena iš mūsų numatytų vietų.

 

Elliot - Coffee & Craft Beer [map]

Labai jauki kavinė, kuri turi kavos su kruasanais ir.. 10 kranų craftinio alaus. Ant kiekvieno stalo rasite po Jenga bokštą.

 

Warpigs [map]

11:00 atsidarantis brewpubas puikiai tiko pietums (virtuvė atsidaro pusvalandžiu vėliau). Jis tikrai nemažas ir garsėja ne tik puikiu alumi (22 kranai), bet ir puikia mėsa. Prisikabinti galėjau nebent prie šonkaulių nepakankamo iškepimo, bet tai nesumažino tikrai labai gero maisto vertės. Puiki vieta praleisti laiką. Kas nežino, tai logotipe rasite dar dviejų bravorų logotipus, kuriems ir priklauso Warpigs prekinis ženklas: Mikkeller ir Three floyds.

 

Mikkeller Bar [map]

Pusrūsyje esantis labai mažas bariukas yra labai populiarus. Nusiteikite alų ragauti stovint, arba net išėjus į lauką, nes viduj galite nerasti vietos net atsistoti. Mikkeller barai nebijo įsileisti kitų bravorų, todėl šį kartą sutikome TTO (tap takeover) ir neradome nė vieno ir 20 kranų skirto Mikkellerio alui. Tik "Other half", "Finback" ir "Grimm".

 

Taphouse [map]

Pavadinimas kalba už save - 61 kranas! Labai jaukus baras ir beprotiškas alaus pasirinkimas. Aplankykit.

 

The Storm Inn Copenhagen [map]

Tai nėra įspūdingas baras, bet visiškai angliško tipo. Turi net cask ale (tiesa, tik vienas kranas pajungtas iš dviejų, bet ten tikras cask). Jauki vieta mėgstantiems angliškus pubus.

 

Bastard Café [map]

Apsilankius penktadienio vakarą nebuvo nė vienos laisvos vietos. O ši kavinė tikrai didelė. Kiekvienas stalas ne tik gėrė alų, bet žaidė stalo žaidimus. Visi! Labai įspūdingas vaizdas.

 

Charlie's Bar [map]

Šis baras garsėja mieste kaip ypatingas angliškas pubas. Šaldytuve stovi 6 caskai, kuriuos galite ragauti. 

 

SKAAL [map]

Labai didelis alaus pasirinkimas ir tai, ko kituose baruose Kopenhagoje nemačiau - ekranuose rodoma kiek likę alaus keguose  :)  

 

Čia tie barai, kuriuose patiko mums. Aplankėme dar ne mažiau dešimties barų, bet norisi rekomenduoti tuos, kurie įdomesni, kuriuos aplankius išeini su šypsena.

Jei reikia progos nuvykti į Kopenhagą, geriausia proga alaus mėgėjui - vienas geriausių festivalių Europoje - MBCC (Mikkeller Beer Celebration Copenhagen). 

 

Palikite komentarą