Cookie Consent by TermsFeed
Komentarai
 • nuo

  tu visur šmeiži rašyką ir todėl kai kurie gina. visų nesukontroliuosi. aš pats nesiruošiu kariauti, o dėl kitų nežinau. čia jų teisė. lygiai kaip ir tavo. o tavo blogis - tu visur įžiūri blogį. net ten kur jo ir negalėjo būti.

 • ballsas

  Tai vis dėl to, kur konkrečiai tas mano blogis? Gal, kai žinosiu, bus įmanoma jį sunaikinti :} Rašykai turi ir keletą gerų savybių, iš kurių vieną tai tikrai pasigavau - norą tobulėti... Ir dar. Būtų gerai, kad pakontroliuotumėt (kreipiuosi į visus rasyk.lt adminus), kad jūsų vartotojai nevadintų visos music.lt svetainės šlamštu, nes iki tokio vaikiškumo nusileisti, man atrodo, yra per daug vaikiška. Ar aš kada nors esu pasakęs, kad visas rasyk.lt yra šlamštas? Ne. Tai va...

 • nuo

  Lauksiu laiškų.

 • ballsas

  linkėjimai nuo Lentso :) Radęs laisvesnio laiko, sakė, irgi žada pas advokatę eit :)

 • ballsas

  Klausausi, nu bet tikrai sunku išgirsti, kai nieko konkrečiai nepasakote, ponas... Kur slepiasi mano Blogis?

 • nuo

  siūlau psichoterapijos seansus. abejoju ar padės, bet bent jau būsi žengęs žingsnį teisinga kryptim. nematau prasmės diskutuoti su žmogum, kuris manęs negirdi.

 • ballsas

  Gyvenimas man mielas. Ar reiktų tai suprasti kaip gasdinimą?... Mano galvoje blogio nepastebi niekas, išskyrus tamstą, Liudą ir varzhą :) O palauk palauk, kaip ten su tuo Sibiru? - šiandien mąstant, ar vežantieji, ar vežamieji yra Blogis? pirmas: asmeninis gyvenimas yra neliečiamas. Ar blogis yra to prašyti? antras: Jei tai yra blogis, kodėl vis dėl to ištrynei kūrybą? trečias: Ar galite pagaliau vienareikšmiškai apsispręsti ir nebekabinti makaronų vartotojams? Tai kūriniai trinami, tai netrinami, vieniems vienaip sakote, kitiems - kitaip... Visi pastebi ir tik juokiasi iš www.rasyk.lt valdžios Dėl paskutinės pastraipos - pasiūlymas vis dar galioja :)

 • :)

  mano tėtis irgi kartą taip išvedė šunį ir net nepastebėjo. tik kai jau namo ėjo, išsigando kad pametė.

 • baba yaga

  1),,na nereikia perdėtų formuluočių''. O kodėl gi ne?Jau geriau susigalvoti kokią tai sistemą, nors ji skambėtų ir primityviai- negu, kad vėliau makaluotis nesusipratimų verpete. Nepatinka kas vartotojui- nurodai tą, tą ir tą punktą. Daugelyje svetainių( pirštais nerodysim) tokių dalykų labai pasigendu. O kad yra toks skyrelis pagalba, kur aiškiai viskas išdėstyta- whats the problem? Tai nereiškia, kad ten besilankantys žmonės, moderatoriai ar dar velnias žino kokie padarai yra kažkokie sausi, žmogiško bendravimo nesuvokiantys teisininkai. Nesiųlyčiau iš taisyklių darytis įspūdžio apie svetainę- geriau jau pabendrauti su vietiniais žmonėm. 2),,kita - turi teisę visi rašyti ir prašyti''. Nejaugi? Dažniausiai visokie šiek tiek menkesnio intelekto lygio vartotojai patys pamiršta šią Nepakartojamą, Dievo suteiktą privilegiją- ir užuot ėmę ir bendravę su vietiniais kokiais tai svetainės tvarkytojais- kurie jiems viską iššaiškintų- pirmiausiai ima rašyti pyp ir myp lygio žinutes visiems iš eilės. Taigi, čia jiems tik primenama, jog geriau nesiuntinėti visų ant pyp ir myp, o jie TURI teisę kreiptis ir ieškoti teisybės. Jei Lietuvos liaudis žinotų savo teises(pradedant beišmirštančiais pensininkais), jau seniau būtų išdeginus prezidentūrą ir ištrėmus seimūnusx:)

 • IXAON

  Atsakau papunkčiui: 1. moderatorių kol kas nėra tiek, kiek turi būti. Tačiau jie bus - turint omeny, kaip svetainė auga, jie neužilgo bus. Čia - ne problema. 2. Paskutinis sakinys gali užmušti tik žmones, visiškai nesusipažinusius su demokratine balsavimo sistema. Aiškinu: esant balsavimui, balsai gal ibūti skaičiuojami arba nuo bendro rinkėjų skaičiaus, arba nuo bendro balsavusiųjų skaičiaus. T.y., rinkimų apylinkėje yra 1000 rinkėjų - gali būti, kad nuspręsti privalo 501, o gali būti, kad nuspręs 5 - jei yie 5 ateis į rinkimus, o kiti liks namie. Mes pasirinkome tokį modelį, kada nebalsavę autoriai negalėtų turėti įtakos rezultatui. Nieko juokingo tame nėra, tokios taisyklės galioja daugelio demokratinių valstbių rinkimuose. 3. Dėl "10 žodžių, kai pakaktų tik 5". Turint omeny kai kurių svetainių patirtį, kai taisyklėse pasakoma ne viskas ir dėl to vėliau kyla problemų - geriau parašyti viską 25 žodžiais, jei tai bus funkcionalu. Yra svetainių, kur, pvz. administracijos paptašai ko nors - o ji net nesiteikia atsakyti. Tam ir įvesti punktai, kad mūsų moderatorius - privalo atsakyti ir atsakyti argumentuotai. Nieko juokingo tame nėra.

 • :)

  o man irgi juokinga. ir aš TURIU TEISE JUOKTIS. ar neturiu, nes neparašyta niekur? :D

 • :)

  froidas apie rašytoją rastų ką pasakyt. o čia ne Jovaro kūrinys?

 • nuo

  Labai į temą :)

 • nuo

  na nereikia perdėtų formuluočių. tai viena. kita - turi teisę visi rašyti ir prašyti. taip yra visur ir visada. kitas dalykas ar į tai bus atsižvelgta. todėl, kad turi teisę tikrai neriekia rašyti. dėl dviejų moderatorių, pasižiūrėkite patys į jų sąrašą, o po to į taisykles įtraukite tokį punktą. nba ir paskutinis sakinys... užmuša. jūs paskaitykite geriau ką parašote. :) kam prirašyti 10 žod-ių, jei pakaktų tik 5?

 • IXAON

  Prašymas pasakyti (o dar geriau - pas mus parašyti) kas čia juokingo. Ašc asmeniškai neradau nieko. Kaip ir kiekvienoj civilizuotoj bendruomenėj, yra nurodoma visų teisės ir pareigos. Autorius TURI TEISĘ prašyti pakoreguoti kūrinį, o moderatorius - PRIVALo atsakyti ir argumentuoti. Moderatorių rinkimai yra natūralus demokratinės, o ne totalitarinės visuomenės dalykas. Valdžia gauna įgaliojimus arba iš Dievo (pvz.,Popiežius) arba tiesioginiu ir lygiu balsavimu iš žmonių. Jei valdžia kitokia - tai ne valsdžia, o diktatūra arba apsišaukėliai. Nematau nieko juokingo, kad skyrelis turi po 2 moderatorius. Kol kas ne visi skyreliai tiek turi - bet greitai bus tvarka. Vienu žodžiu - vertinu Jūsų nuomonę ir norą padėti mūsų svetainei tobulėti. Kritika - tai varomoji jėga, nes be jos bet kuri sistema išsigimsta ir miršta. Vienintelis prašymas - nurodyti ne tik KAD blogai, bet ir nurodyti KAS blogai bei KODĖL blogai. Dar kartą, ačiū už kritiką.