Cookie Consent by TermsFeed
Komentarai
 • ruda lapė

  jo su tais kaimynais visada taip

 • Baltas vilkas

  buteliai tuo ir gerai, kad netikėtai atsiranda papildomų pajamų:)

 • nuo

  net iš tav ocitatos matau, kad neparašyta, jog music.lt yra šlamštas. parašyta, kad ten daug šlamšto. tai skirtingi dalykai. tai viena. kita - tai sakiau ne aš. kitas dalykas - netrinčiau tokios nuomonės apie rašykus, jei tai būtų argumentuota arba normaliai pataikyta į kontekstą. tu užsiėmei visokiom nesąmonėm ir jų buvo gerokai perdaug. todėl ištryniau. jaučiu, kad nevalingai įsiveliu į tavo diskusijas. o tos svetainės buvo paminėtos apklausoj. tik todėl jas ir parašiau. beje... mačiau music.lt deda ir apie interneto svetainių vaidus straipsnius. kuo ta isusiję su muzika? :))

 • ballsas

  o prie ko čia nba.com, delfi.lt? ar aš kur nors minėjau? Vėl bandai kažkur ne į temą pokalbį pakreipti... :(

 • ballsas

  tiesiog rašė: tai nejaugi dabar eiti ir skaityti visą [b]music.lt ar pan. svetainių šlamštą[/b] ieškodamas ar tik manęs nenuplagijavo? nesąmonė. gali užsirauti nebent netikėtai. -------- Jei būtų rašęs, kad www.rasyk.lt yra šlamštas, būtum operatyviai ištrynęs (tik nesakyk, kad nespėsi visų sukontroliuoti, mano kai kurios žinutės buvo trinamos labai operatyviai, per 2-3 minutes). O kadangi šlamštu buvo išvadinta www.music.lt, ištrinti nė minties nebuvo, tiesa?

 • nuo

  idomumo delei: apie 50. majestrui: kvaila nepirkti knygos, jei nepatinka publika. neskatinu tavęs pirkti. nenori nepirk. tiesiog argumentas kvailas. gintui: aš nesitikiu iš tos knygos nei uždirbti nei pralobti. :)) tiesiog man keista, kad žmonėms tai neįdomu. o dėl viršelio - visiškai nesutinku. kiekvienas turime savo nuomonę, bet manoji kardinaliai skiriasi nuo tavosios :)

 • gintas

  Matai brol, 1.Jei knyga yra platinama PO nors ir minimalios reklamos (per TV ir radijos laidas), ją (gal ir pirks). 2, Nepamiršk, kad mūsų šalis ne maža, o liliputinė (pirkėjų besidominčių "rašyk" dalykais - tiksliai 0,16proc.) iš tų 0,16, pirks mažiau nei puse (ne iš piktos valios, tiesiog nebus tam laiko ir entuziazmo) 3. Esu matęs daug knygų viršelių (geras viršelio apipavidalinimas labai brangiai kainuoja), "rašyk" viršelis (tik nesupyk) ,kaip gorbačiovo kooperatyvų laikų darytas. Jis kaip kokios funcinės paskirties valstybės finansuojamo leidinio apie dantų priežiūrą. 4. Aš nesu didelis žinovas, tačiau į mano pastebėjimus tikrai patariu rimtai pažiūrėtri, esu daręs tokių dalykų , ką tamsta darėt. 5. Išleisti knygutę tikrai vertėjo, tačiau prieš tai turi suprasti, kad ją pirks labai nedidelė dalis (sandėliuosi, vėliau padalinsi dykai), bet tai reikia žinoti iš anksto, tuomet neims nervas, ar nepasitenkinimas. Tiesiog saviems apie save leisti knygelę - brangus malonumas. Tau pasisekė, kad radai tam lėšų. Nors sutinku, jog ji "rašyk" reklamos dalis, tačiau reklamos efektyvumas gan mažas, lyginant su sunaudota tam energija. (galima efektyviau tai daryti, tiesa?) patinka entuziastai. Patikėk, ką aš dariau savo laiku! Oi.

 • majestas

  prisipazistu, nenusipirkau. knyga yra gerai, bet na, man asmeniskai nevisai patiko to renginio publika, manau, patencialiu pirkeju arba knygu myletoju reikia ieskoti kitur, juk tie kas turejo atrodo ir nusipirko... as. na, nepazadu, kad nusipirksiu, bet pasistengsiu, kitas klausimas: is ko pavogti pinigu? o dar kitas klausimas: o kam cia kazko klausineti?:) treciadienis 03-08 is tikruju miego diena, pats visa diena miegojau, kiti turbut irgi. Majestas.

 • idomumo delei

  o kiek buvo parduota?

 • m.koshe

  a man nėr už ką dėkot :)

 • Jovaras

  sveikas, paraštėse dalyvavau pirmą kartą ir galiu pasakyti, kad renginys, turiu omenyje poezijos ir prozos skaitymai, man patiko.

 • nuo

  jo. ir jai.

 • lioo

  eveliną pamiršai :]

 • nuo

  kadangi music.lt geriau uz delfi.lt ir net nba.com, tai neturiu ką ir bepridurti. gal tiesiog galiu pasveikinti, kad turite labai populiarią ir labiausiai mėgstamą svetainę? [i]O prieš išvadinant visą music.lt šlamštu[/i] galima sužinoti, kur taip išvadinau?

 • ballsas

  > o tavo blogis - tu visur įžiūri blogį :))) Toli gražu ne visur :) Ar galima trečią kartą paprašyti KUR KONKREČIAI aš įžvelgiu blogį, kur jo nėra? Visur - labai nekonkreti sąvoka. O prieš išvadinant visą music.lt šlamštu, siūlyčiau žvilgtelėti: http://www.apklausa.lt/resultsview.php?form=2856&usescript=0 Apgavikus medžiojau, nė vieno nėra... Kažkas sakė, kad tame puslapyje neverta kurti apklausų: iš vieno IP adreso galima balsuoti kiek nori kartų, bet va, kaip tik nesenai ir padaryta nauja funkcija "medžioti apgavikus" :)