Cookie Consent by TermsFeed

Kaip galima pakeisti gegnes

Kadangi pavogė kelias gegnes, vakar ieškojau iš kur jų gauti. Po kelias gegnes niekas nepjauna, o 7x20 dydžio kitur neradau. Taigi, sugalvojau, kad vietoj vienos gegnės 7x20 naudosime susuktus du 5x15 ir vieną 5x5. Gaunasi 10x15 ir dar 5 ant viršaus. Turėtų laikyti.

Šiandien dar Virgis pastebėjo, kad vienoj vietoj langas linksta. T.y. viršutinė atrama šiek tiek per silpna. Toje vietoje yra labai didelis langas. Nusprendėme viršų ir šonus papildomai sustiprinti. Kai padarys - įmesiu foto.

Palikite komentarąKomentarai
 • arturas

  as pats megstu karkasinius namus statant sukirst.staliskai tariant suleisti sujungimus. galima prisukti prie to dar kampu.taip stoves stabiliau ateiti nebus problemu su namo vaiksciojimu.nepervelu dar smygem sutirtintikur laisvose tarpuose.geriau100 kartu pasverk nes namas karkasinis turi statomas tvirtai

 • kaimynas

  aciu uz gegnes. zmogau, duodu nemokama patarima, nerasyk. mano ziniomis pas tave apsilankys sveteliu. jeigu nori issaugoti turta- samdyk sarga, nes nebus is ko statyti namo

 • nuo

  Vidas krūvis eina ant 20 cm, o dabar 15

 • vytas911

  aišku, kad laikys, ir dar geriau laikys negu iš vieno medžio išpjauta. Mes taip specialiai balkono balkį darėm - paėmėm 3 brūsus 40 x 200, sutepėm su klijais ir susukom su varžtais.

 • sita

  nebandei ieskoti gegniu aplinkiniuose rajonuose?