Cookie Consent by TermsFeed

Gegnės ir kaip jos dingsta

Neseniai paskambino meistras ir pasakė, kad kažkas per naktį pavogė 5 gegnes. Nežinau ar pažįstamas jausmas, bet man nusviro rankos. Tiesiogine to žodžio prasme. Atrodo kas čia tokio, bet gegnių nenuvažiuosi į Senukus ar Ermitažą ir nenusipirksi. Jas reikia užsakinėti, kad išpjautų, po to reikia kažkaip atsivežti, nes kiekviena jų po 6 m. Ir dar kainuos 400-500 Lt.

Pikta iki negaliu, nes vakar meistrui sakiau, kad reikai susikelti visas gegnes, o jis kažką trynė, kad jam padės vietinis alkoholikas. Jie vakarais sugeria. Atrodo akivaizdu, kad jis prie vagystės prisidėjęs, bet jis yra remontavęs mūsų butą, kitą butą, kaime namą... Nieku niekas nedingo.

Iš kitos pusės, tai meistras per savo kvailumą vakar supjovė tris gegnes. Ketvirtis namo turi būti uždengtos 620 cm gegnėmis. Taigi, jas reikia durti. Šeštadienį kalbėjau, kad kitam ketvirčiuo tereikia 450 cm gegnių. Taigi, ten nupjauni, prie kitų pridedi. Tai jis sekmadienį iš pat ryto supjovė tris gegnes. Jau dviejų trūko. Na bet be dviejų žinojau kaip galima apsieiti, o dabar jau 7-ų trūkumas.

Palikite komentarąKomentarai
 • Anonimas

  ka darysi jeigu viska pavogs.

 • nuo

  Spėju, kad statybos šalia kažkokios ir kelių gegnių pritrūko. Su mašina būtų kažkas girdėjęs, nes lengvuoju automobiliu neišsiveši. O ant malkų šalia buvo krūva mažesnių gabalų ir neimpregnuotų. Impregnuoti labai blogai dega :)

 • mixxii

  pavogt 6 metru ilgio gegnes reikejo transporto.veziu neliko?na nebent kaip cia kazkas minejo, vagys ziemai malkas ruosia.vietoj susipjove ir susikrove maisan issiveze.tikrai-skubink statybas.

 • Sveikas

  Na, netolimoje ateityje ir sargo prisireiks...Rimtai.

 • vidas bučinskas

  įtariu blog'o skaitytojas kažkuris čia seka tave ir jama ko jam prireikia.:)) o šiaip tai vagims reiktų pirštus kirst, pagal įstatymą.

 • Silas

  nu ple...

 • Virgis

  Kazkaip tau reikia bandyt forsuoti visus darbus. Bandyt kuo greiciau viska sukalt, susukt ir pan. Stenkis susitvarkyt ir su sienomis. Kai bus sienos, bus gal geriau. Nenustebsiu, kad dings ir sudeti ir susukti brusai. Salciai ateina, o cia tiek grazios medienos. Griekas nepaimti. Atsukinet nereikia, su pjukliuku viskas graziai issiardo.. Ir del visa ko, panaikink is cia zemelapi. Kas nores, su tavimi susisieks ir tave susiras. O cia viska pats graziai parodei, kur taves ieskoti. Sekmes.