Cookie Consent by TermsFeed

Ar jūsų namuose gyvena maistinės kandys?

Mūsų namuose kariaujame su maistinėmis kandimis. Atrodo jau suradome visus lizdus, viską išmetėm lauk - jos vėl atsiranda.

Iš tiesų nieko nuostabaus, nes kandys ne tik pas jus namie veisiasi, bet jas atsinešate iš prekybos centrų. Netikite? Štai šiandien daryta foto Vilniaus Akropolio Maxima parduotuvėje:

Čia kaip tame jų pačių sukurtame anekdote: triguba kokybės kontrolė  :)

Palikite komentarąKomentarai
 • Mantas

  Mes iš Šri lankos užsivežėm kažkokių juodų maistinių kandžių su čili pipirais, jau 2 metus kovojam. Kažkur skaičiau kad acto tirpalas ir kaštonai gerai atbaido kandis

 • Balalaika

  Buvo ir pas mane šita bėda.

  Vaistas:

  1. Išmesti visas kruopas lauk.

  2. perki naujas

  3. sudeti i stiklini inda, su sandariu dangciu, tuomet palaukti kokia savaite, rezultatai išlipa į paviršių arba ne. Jeigu neišlipa, tuomet kaip ir galima vartoti, bet prieš tai dar rezultatus patiktinti persijojant miltus arba užpilant kruopas vandeniu.

 • td

  čia tik kandys bet kai pc nusiperki dripsnių su gyvomis kirmėlytėmis iš kurių išsirita kandys tai jau tada pas mus vadinasi "maisto kokybės kontrolė":)

 • m

  Dar ir kaip kovojam. Periodiškai visas arbatas, kruopas ir riešutus pasiglemžia.

 • na

  cia ne kandis:)o pskutinis kontroles punktas:)priziuri miltus iki juos paimant:)

 • Darius

  lietuviska triguba kokybes kontrole: 1 tikisi, kad sukontroliuos sekantieji; 2 tikisi, kad tikriausiai sukontroliavo ankstesnis, blogiausiu atveju sukontroliuos sekantis; 3 tikisi, na du jau kontroliavo, tai tikrai turejo sukontoliuot, taip niekas nieko ir netikrina...