Cookie Consent by TermsFeed

Žmonių keistenybės

Man visada sukelia plačią šypseną žmonės, kurie realiai nemoka gaminti ir negamina. Šypseną sukelia ne nemokėjimas, nenorėjimas, apsimetinėjimas, o kita jų savybė. Tokie žmonės kokį kartą ar du per metus sugalvoja kažką pasidaryti. Visiškai nesvarbu ar tai gėrimas, kokteilis, sriuba, kepsnys, desertas... Normalu, kad pačiam psigaminus maistas paskanėja bent 50%. Tada jie pradeda visiems aiškinti kaip reikia daryti ir kaip kiti blogai daro tą patiekalą. Čia visiškai nesvarbu ar jis tikrai skaniai gaunasi, ar tik vidutiniškai. Jų vidinis įsitikinimas toks stiprus, kad man sukelia labai plačią šypseną. :))))
Palikite komentarąKomentarai
  • scania

    O jei žmogus niekada neremontavęs automobilio ką nors sutvarko (kad ir ne taip), tai tada tampa remonto guru, ir vargas visiems specialistams :)

  • Kęstutis

    Žmonių neobjektyvumas visagalis :D

  • lamantinas

    čia ne vien gaminant maistą taip, tarkim jei žmogusd ką nors įsigyja, jis dažniausiai tą daiktą baisiausiai proteguoja, iškelia, giria, net jei šis ir yra apverktinos būklės, todėl savo gyrimas, ko gero, atplaukęs iš ankstyvosios priešistorės, kai merginai aprodydavai savo urvą ir ten besisukiojančius vorus vadindvai pačiais geriausiais namų sargais kokie tik gali būti!