Cookie Consent by TermsFeed

Žmogšala ir alaus nekultūra

Yra jau tris kartus vykęs (ne nuo žodžio pavykęs) alaus renginys „Žmogšala“. Kaip ir reiktų džiaugtis, kad toks yra, bet džiaugtis nėra daug kuo. Pakeitus vietą į didelę, erdvę visi tikėjosi stipraus žingsnio į priekį, bet buvo viskas taip, kaip ir prieš metus. Festivalis nepatobulėjo nė kiek. Prasidėjo nuo to, kad organizatorius prisigėręs šlaistėsi po dar neprasidėjusį renginį. Skelbta, kad išankstiniai bilietai bus pigesni, nes vėliau brangs. Perkant per Tiketą patikėję žmonės mokėjo po 11,20 €, o atvykę į renginį vietoje pirko po 10,00 €. Visi atvykę turėjo gauti po stiklinę taurelę su renginio logotipu nemokamai, nes ji įėjo į bilieto kainą (atskirai ji kainavo 2,00 €). Jau po geros valandos nebebuvo stiliukų, kurie kažkodėl buvo vadinami taurelėmis. Dalino plastikines stiklines, kurios taip pat baigėsi. Tada vaikščiota po renginio dalyvių stengus prašant duoti bet kokius plastikinius indus. Tereikėjo nuvažiuoti iki Ikea (kur ir buvo pirkti stikliniai stikliukai) ir nupirkti dar, bet girtas organizatorius to padaryti nenorėjo, nes pasiūlius šią išeitį. Alus nebuvo pigus ir tai suprantama, nes toks jau renginys, bet už ką buvo mokėta 10,00 (arba 11,20) euro? Jokio renginio. Net stalų ir atsisėdimo buvo labai didelis trūkumas, nes „tegu bendrauja stovėdami“. Ant vieno iš tualetų parašius (taurių skalavimo vieta) buvo „išspręsta“ dar viena problema. Nemačiau jokio personalo, kuris rūpintųsi renginio dalyviais ar tvarka.

Net nesinori pasakoti apie sąlygas ir elgesį su renginio dalyviais, bet verta paminėti kelis dalykus: stalų dalyviams trūko, dalyviai turėjo pirkti pakvietimus savo svečiams, nes nemokamų vos užteko stovintiems už prekystalio. Tai, kad žetonų trūko ir po to negalėjo atsirinkti kiek iš dalyvių paėmė, o kiek ne atrodo neįtikėtina.

Tiesa, apie požiūrį į renginio lankytojus sako ir stikliukų istorijos tęsinys. Renginio metu buvo prašoma žmonių užrašyti el. pašto adresus, kad galėtų vėliau stikliukus atiduoti. Niekam nekilo minties atpiginti bilietus 2,00 €, nes stikliukų nebeliko, niekam nekilo net mintis, kad visiems žmonėms išsiųsti namo, nes buvo ne tik iš skirtingų Lietuvos miestų, bet ir Latvijos. Manau, kad niekas net neplanavo tų stikliukų apskritai duoti žmonėms. Kodėl?

Reikia sumažinti stipriai sąrašą, kad liktų labai mažai žmonių. Paskelbkime praėjus beveik 2 mėnesiams tik Facebook, kad nesuprantame jūsų rašto. Nepažįstu nei vieno žmogaus (o el. pašto adresus palikusių tikrai daug žinau), kas būtų gavęs žinutę:

 

 

Tada neapsikentę žmonės, radę tokį pat stikliuką pajuokavo ir sulaukė atsakymo:

 

Visų įrašų nesurinksiu, bet per skirtingas vietas buvo žadama, kad jau važiuoja pagaminti, kad jau gaminama, kad tuoj gaus, kad bus su kitų metų taurelėmis ir pan. Galbūt dabar po šio įrašo suims pyktis ir bus padarytas kažkoks X kiekis, kurio niekam nebereiks. Specialiai klausinėjau žmonių ar kažkas gavo - nė vienas negavo. Net yra tokių, kurie nepamiršo ir primena organizatoriui, bet toliau yra mulkinami.

Realiai visą renginį išvežė namų aludariai. Jei ne jie - būtų visiškas liūdesys.

Palikite komentarą