Cookie Consent by TermsFeed

Zapadlo

Nors tokiu oru nėra gerai dirbti fizinį darbą, bet... Visą dieną name pradirbau palubėj. O tai reiškia +5 laipsniai. Bent taip atrodo, nes kai nusileidi kopėčiomis tuos 3 metrus, tai atrodo lyg kas šildymą išjungtų.

Taigi, grįžtu namo svajodamas apie dušą ir... zapadlo. Karšto vandens nėra.

Nebūčiau aš, jei nesurasčiau kokio blogumo blogame dalyke. Anksčiau, tais senais gerai laikais, kai išjungdavo karštą vandenį, tai niekas per kartą vamzdį nebėgdavo ir skaitliukai stovėdavo vietoje. O dabar paleidžia šaltą, bet ima kaip už karštą. Dabar galvoju ar parašius kokį skundą jį kas nors patenkintų?

Palikite komentarąKomentarai
 • senis_saltis

  palieka šaltą specialiai. pvz, kad nenutiktų nelaimė kai atsuka vandenį. nes jei kas paliktų atsuktą karštą čiaupą ar pragręžtų vamzdį kol to vandens nėra, ir atėjus laikui, būtų atsuktas vanduo, o žmonės darbuose, tai patvintų daugiabutis. viskas paaiškinama. jei netinka mokėti už šaltą per karštą, galima savo buto užsisukti. per profilaktiką dažniausiai skelbimai būna nuo kada iki kada.

 • Antonas

  o as isvis nesuprantu kokio velnio isjungia vandeni. Nenoriu nei keiktis nei ka,taciau elektrikai elektros keletui dienu neisjungia. Jei as savo darbe isjungicua sistemas keletai valandu mane kastruotu, o jie matai vandeni turi isjungti ir net visokiems darbams dienos neuztenka. Visa esme poziuryje i darba! kai visiems viskas dzin tai...

  Pagarbiai,

  Del karsto vandens trukumo labai pyktas skaitytojas

 • Jurkis

  Šiaip tai mokame ne už šaltą vandenį per karšto skaitliuką, o už pašildytą. Nepaųildytas - nempokėsime. Na, bent ne tiek, kiek mokėtume už pašildytą.

 • Raminta

  Kol niekas nepradės kelti \'šumo\', tol viskas taip ir tęsis.. O bent jau lapelis laiptinėje su "atsiprašymu" buvo uždėtas?

 • Vaidas

  Lyg ir namuose yra taip: ateina šaltas vanduo ir termofikacinis karštas, kuris šaltą vandenį šildo.

  Profilaktikos metu termofikacinis neateina ir nėra kaip sušildyti šalto vandens. Dėl to bėga šaltas vietoje karšto.

  Aišku gali kiekvienam name užsukti pagrindinį karšto vandens skaitiklį, bet, manau, tai nėra sveika vamzdynams, plius tektų ilgiau sėdėti be karšto vandens (tarkim pabaigė profilaktinius testus ir kol pervažiuos per visą rajoną, prisiparkuos kieme, nueis į kiekvieną rūsį), plius vėl įjungus karštą vandenį jis ilgai būtų rudas.

  Kita vertus - taigi patys gyvenate tam name, tai negi sunku užsisukti tą pagrindinį? Lengviau pabumbėti. Skelbimai, kad vanduo bus užsuktas paprastai kabo.

  Tad sumoje bėdos nematau ir, netgi, manau, kad šilumininkai ir taip stengiasi, jog būtų kiek galima geriau mums.

 • as

  užsukau kraniukus šilto ir nera problemos o be vandens rudyja vamzdžiai sparčiau

 • Ona

  O mes su vyru taip ir manėm - turbūt, tamsta, prie namo labai darbuojiesi, kad ilgokai neparašai... :)

 • romualdas

  Kazkada skaiciau straipsni, kuriame irgi zmogus skundesi panasiu dalyku - nera karsto vandens, nors skaitliukas sukasi. Manau sitoje bananu valstybeje reiktu ne po viena rasyti tokius rasinius, o susiimti visiems. Bet kokiu atveju, as iki siol nesuprantu, kam reikia apskritai isjungyneti Kiekvienais metais. Cia viena is priezasciu, kodel namas yra geriau :)

 • Ieva

  Čia gudriai - bėga šaltas, o moki už karštą... Bet po karštos dienos tinka ir šaltas dušas, nieko tokio ;)