Cookie Consent by TermsFeed

www top 7

Naujienos, žiniasklaida

www.almalittera.lt - nesuprantu kaip musuknyga.lt pateko į e-paslaugas, o šita čia? identiškos svetainės. plius ji netinka į šią kategoriją ir turėjo būti pašalinta.

vertinimas: 1 balas


www.elektronika.lt - dizaino norėtųsi gražesnio. ir meniu ne per didelis?

vertinimas: 5 balai


www.elta.lt - nelabai daug gali pamatyti, nes beveik viskas mokama :)

vertinimas: 7 balai


www.eurobasket.lt - na jiems ir dizainą reiktų pasikeisti, o ir naujienos jau ne pirmas mėnuo kaip su klaidom skelbiamos ir jų nebedaug. aišku, esu šiek tiek šališkas. todėl nevertinsiu.

www.ferrum.lt - antraštės per tamsios ir per lcd monitorių negaliu įskaityti jų. na ir navigacija nepatogi.

vertinimas: 6,5 balo


jazz.scene.lt - kai jie tik pradėjo veikti - nesitikėjau kad taip ilgai veiks. galvojau atsidarys ir numirs. šaunuoliai. kaip matau dabar išeina numeriais. savotiškai neblogas sprendimas.

vertinimas: 7 balai


www.ifreal.com - nežinau ar ji tinka į žiniasklaidos kategoriją.

vertinimas: 5 balai


www.kinas.info - na labai super, kad atsirado kurkar porfesionalesnė alternatyva cinema.lt. nesupratau tik kam reklamuoti kinas.info, o pabrowsinus po svetainę atsirasti kine.lt. ta pati svetainė, bet tai kam adresą keisti?

vertinimas: 8,8 balo


www.kriause.com - idėja nebloga, bet laaaabai jau retai atnaujinamos naujienos. tikrai negali laimėti.

vertinimas: 5,5 balai


www.lrt.lt - informaciją jie krauna. tikrai vienas geriausių, o gal ir geriausias lietuvoje žiniasklaidos portalas. tik neatleisiu jiems, kad jau n laiko nesusitvarko savo adreso be www priekyje.

vertinimas: 9,5 balai


www.olimpiada.lt - neblogai padaryta svetainė. gaila tik, akd pasibaigus olimpiadai jis pamirštas liko. negi negalima buvo dar pildyti kokių atgarsių ir panašių dalykų?

vertinimas: 7,5 balai


www.santarve.lt - spalvos :( nelabai kažkaip man patiko naršyti. o archyvo pasirinkimas tai padarytas per kitą galą.

vertinimas: 5,5 balai


shvln.esu.as/rinktine/ - įdomiausia, kad šitoje svetainėje info būdavo daugiau nei kur kitur. :)

vertinimas: 7,5 balai


www.takas.lt - portalas, kokių nereikia.

vertinimas: 5 balai


www.tinklas.lt - su dizainu reiktų padirbėti jiems. bet naujienos yra ir jų nemažai. tai smagu :)

vertinimas: 7,5 balai


Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  mhm.. neįsiskaičiau.. tada beveik 7 :)

 • galima apsiginti? :) (ifreal)

  citata is top.lt nominaciju "Naujienos, žiniasklaida informaciniai portalai, edukacinio pobūdžio svetainės, kitos įvairias naujienas teikiančios sistemos". Edukacinio pobudzio ... labai tiksliai apibudina mano svetaines turini :D:D:D tad kategorija labai netgi ta :)

 • nesvarbu

  Na tokiu atveju, manau negali ji (svetaine) gauti maximumo, bet tikrai reiketu apzvelgti ir jos turini, dizaina ir gamybos technologija. Pvz. tinklas.lt turiniu galbut ir naudingas, bet dizainu tikrai toli grazu. Ir as ASMENISKAI manau, kad tikrai ji neverta tu 7.5 balu.

 • nuo

  jei svetainė visiškai neatitinka tos kategorijos, kuriai priskirta - ji turi būti išbraukta iš sąrašo. o kategorijoms jas priskyrė tie, kas registravo, o ne vertintojai.

 • nesvarbu

  Zinai, jau kelias dienas seku tavo svetainiu vertinimus. Ir norisi pasakyti - labai jau neobjektyviai vertini - jeigu jau svetaine priskyre, tai tu ir vertink jos kokybe, o ne kad ne tai kategorijai priklauso ir gauna 1 ar kiek ten davei.