Cookie Consent by TermsFeed

www top 3

prezentaciniai, informaciniai tinklalapiai


www.kinopavasaris.lt - super svetainė. ryški, pavasarinė, apie kiną. labai geras sprendimas.

vertinimas: 10 balų


www.kraftfoods.lt/stars/lt.php - pažiūrėtų jie per firefox... kam tas tarpas pilkas vidury ekrano :)

vertinimas: 8 balai


www.ku.lt - kodėl institutų ir universitetų dizainas turi būti nykus? ogi todėl, kad dėstytojai visi seni ir senų pažiūrų. kito paaiskinimo neturiu.

vertinimas: 5 balai


www.kunto.fi - nu jo... labai suprantu kas ir kaip. belieka vertinti tik dizainą. paveikslėlis gražus, norisi, kad ir paspaudus ant jo kažkas įvyktų.

vertinimas: 7 balai


www.lemeridien.lt - kodel viršuje paveiksliukas nesumažėja? juk taip norėtųsi mažesnio vaizdo, kad patogiau skaityti info būtų... viršus spalvotas ir naujas, o apačia pilka ir senovinė. taip turi būti?

vertinimas: 5 balai


www.lietuvosnt.lt - gaila, kad nėra skaitliuko. įdomu ar toks puslapis apskritai kamnors reikalingas? kažkaip ir info nelabai yra ir dizainas skystokas.

vertinimas: 4,5 balai


lsk.flf.vu.lt - phuuuuuu... nupūskite dulkes nuo puslapio. kaip jau anksčiau rašiau - kodėl universitetų turi būti būtent toks dizainas?

vertinimas: 5,5 balo


www.lukrecija.lt - na visai įdomus dizainas. nieko įspūdingo, bet miela. klientų logo galėtų sudėti ir ne tokius išplaukusius. jei jau klientai, tai jų logo turi turėti reklamos įmonė. plius prie aprašymų tingėjo padirbėti.

vertinimas: 7 balai


www.maxima.lt - kad ir kaip keista būtų, bet svetainė padaryta neblogai. informacijos daug, galima ieškoti, skaityti, maigyti, maigyti... tikrai neblogas sprendimas

vertinimas 9 balai


www.mgbaltic.lt - gigantų svetainė. vėlgi gerai ir pakankamai aiškiai viskas sudėliota, padaryta. norisi spalvų, bet gal jiems taip reikia.

vertinimas: 9 balai


www.midi.lt/midi2004/lt.php - kazkaip norisi naujumo, o čia metai laiko niekas neliesta. suprantu, kad renginys kasmetinis, bet tai šiemet irgi yra midi. tokia svetainė galėtų būti renginiui, kuris nesikartoja.

vertinimas: 6 balai


www.mifsa.lt - kas sugalvojo salotinę spalvą? :) na o toliau... ta pati problema - per didelis virsus. na labai jau per didelis.

vertinimas: 5 balai


www.mindera.lt - neveikia. meta krūvą javascript'o kodo ir viskas.


www.novaturas.lt - html kodas netvarkingas. man lipa tekstai vieni ant kitų, banneriai šokinėja po visą ekraną. o informacijos labai daug. šaunuoliai.

vertinimas: 7,5 balo


www.oaze.net - labai geras dizainas ir įdomiai išskaidyta į įvairias oazes. geras puslapis.

vertinimas: 10 balų


www.omnitel.lt - pirmame puslapyje dėdė kalba telefonu, o dešinėje pusėje kas? rūkas? tie kvadratėliai su meniu apačioje irgi cirkas. juk galima kažkaip spalvas suderinti? naršydamas po jų puslapį jaučiuos lyg grįžęs kokius 7 metus atgal.

vertinimas: 4,5 balo


www.oneness.vu.lt - ohoho.. universitetas nuo tamsiai žalios ar rudos gali pereiti ir prie mėlynos? aišku, jai iki sodrios ir ryškios dar labai toli, bet tai jau žingsnis į priekį.

vertinimas: 5,5 balo


www.orangevirus.lt - na grafinis sprendimas geras. tačiau pavadinimai tų trijų dalių absoliučiai nieko nesako. tai jau minusas.

vertinimas: 8 balai


www.pastoge.lt - gražus ir informatyvus tinklapis. turi viską ko reikia.

vertinimas: 10 balų


www.portofklaipeda.lt - tvarkingas puslapis. turi visą info.

vertinimas: 9 balai


www.printera.lt - dar vienas tvarkingas ir aiškus puslapis. smagu, kai nesunku rasti tai, ko ieškai ir kas tave domina. plius dizainas tvarkingas.

vertinimas: 10 balų


www.realtus.lt - pirmame puslapyje problemos su sluoksniais. meniu palenda po flash'u. apskritai tas meniu man neatrodo geras sprendimas. negeri tokie meniu. dar vienas minusas - pasirenki namą ir gauni tik aprašymą. norisi pasirinkti pamatyti foto. labai norisi. :)

vertinimas: 7,5


www.romantic.lt - xaxaxaxax... man čia panašiau į ekstremalių pojučių namą su vaiduokliais nei į vietą, kur romantiškai galėčiau praleisti laiką.

vertinimas: 7 balai


www.ruta.lt - skanių saldainių nelabai skanus puslapis. kažkaip nelabai jiems pavyko su dizainu.

vertinimas: 7 balai


www.saatchi.lt - gera idėja su lemputėmis. aiškiai parodoma kas gerai, o kas ne. tuo ir išsiskiria ši svetainė. dar ta dalis, kur galima susikurti reklamą...

vertinimas: 9,5 balo


www.sabelija.lt - na nepatinka man navigacija. kodėl ji šokinėja? viršus griozdiškas. negerai padaryta. vaizdas neblogas, bet patogumo - nulis.

vertinimas: 6 balai


www.sanidejucentras.lt - iš dizaino supranti, kad veikla susijusi su vandeniu. tas jau neblogai. geriausia dalis „projektuotojams“. o foto kai dizaineris sudėjo, tai gerai atrodo, o kitos... nepritaikyta tam...

vertinimas: 6 balai

sms.evp.lt - kampe užrašas „[_for_js_scripts]“. o kam jis? dizainas senobinis.

vertinimas: 5 balai


Palikite komentarą