Cookie Consent by TermsFeed

Viskas perkama ir parduodama

Manote, kad jei straipsnis žurnale apie kažką teigiamas - reiškia ojektas teigiamas, geras? Ne. Savininkas objektas susimokėjo. Šiandien gavau laišką:

 


Turiu Jums neatremiamą pasiūlymą projektui žuranle IEVA :)

 

Lapkričio mėnesio numeryje rašysime redakcinį straipsnį apie Lietuvoje sparčiai besiplečiantį būdą pirkti/atsiskaityti/rezervuoti/užsisakyti internetu, todėl siūlome prisidėti ir Jums. Straipsnyje būtų minimos kelios internetinės parduotuvės, tačiau is skirtingų sferų: parfumerija (parfume.lt), rūbai, aviabilietai ir t.t. - būtumėte tikrai paminėti ir Jūs.

 

Po teminio straipsnio atvertime (1-2 psl) būtų vien Jūsų reklama: internetinis psl., produktai su kainomis, akcijos (jei turite) ir t.t.

Pripažinkime, kad tokia reklama labiau pastebima nei standartinis maketas, beto Jūs gautumėte net 2 psl reklamos.

Ar sudomino?

Lauksiu Jūsų komentarų!

Pagarbiai,

Pardavimų ir marketingo
projektų vadovas
Vygintas Ivanica
tel.: 8 650 53341
Konstitucijos pr. 26, Vilnius

 

Kitas žingsnis: mes padarėme tą ir tą ir dabar apie tuos blogus dalykus parašysime. Gal jus domintų reklama mūsų žurnale vietoj straipsnio?  :)

Palikite komentarąKomentarai
 • Ieva

  Nieko nuostabaus ir naujo;)

 • Vygintas

  Pritariu dali.us. O Vidmantui, kaip tikram viesuju rysiu specialistui, noriu padekoti uz nemokama reklama parduoti reklama.. aciu! :)

 • na

  apie alu geriau parasytu:)

 • zzz

  O gal ka naujo apie namo statybas parasytumete, o ne apie kazkokias brukamas reklamas (geriems daiktams reklamos nereikia, kas iesko susiranda, siaip jos siukslemis vadinamos, todel nereiketu kreipti demesio, musu imone taip pat visokias reklamas pirko ekonominio pakylejimo metu, bet naudos is tokio jokios.

 • Foma

  Geras. Gal ir nieko ypatingai naujo ar nežinomo, bet iškalbingas laisvos, nepriklausomos, nešališkos objektyvios:)) ŽINIASKLAIDOS skerspjūvis. Laiškas, aišku, nėra konfidencialus (visų pirma reikia abipusio sutarimo jį tokiu laikyti), bet turi įžūlią pretenziją, kad gavėjas jį tokiu laikys. Juk tokį "ekskliuzyvą" siūlo kaip išsiskirt iš konkurentų būtent tau... Jamam kol kiti nepajeme:) O dėl motyvo "jei pasišakosi - bus blogai", tai jis eina iš gūdžių sovietinių laikų. Dėl to įsisenėjusio naftalininio "geriau niekur nelįsti" pas mus vis dar nėra pilietinės visuomenės, dėl to pavienius įsibaiminusius žmogeliukus lengva valdyti. Kiek žmonių piktinasi pokuratūros vilkinta byla pagal D.Kedžio pareiškimą, o kiek nuėjo tai išreikšti viešai ir garsiai?

 • dali.us

  Beje, uz tai kad postinai sita irasa (konfidencialu laiska).. gali tavo e-shopas prie blogiuku(nepatikimu, negraziu, nepatogiu, brangiu ir t.t.) atsidurti. toks gyvenimas.. jei rimto stogo neturi... tai rashyt apie labai daug ka negali... del to kad veliau neatsilieptu bizniui, karjierai ar sveikatai.

 • dali.us

  O tu shito nezinojai ? tai daroma labai seniai. visa ziniasklaida yra koncentruota keliose rankose ir atlieka uzsakymus. visu pirma savo seimininku.. po to, jei seimininkams nekliudo uzsakovu (kaip tau siule). Taip ne tik prekes parduodamos, taip ir formuojama visuomenes nuomone. Net verslo ziniose (vienas solidesniu laikrasciu) pilna uzsakytu straipsniu. P.S. ziniasklaida naudoja ir kitus budus. pvz vienas leidinys.. turistams.. pagarsejo tuo, kad gerai vertina tik tuos viesbucius ir restoranus kurie perka reklama.. ir neduok die.. jei vienus metus pirkai - kitus ne. sumals i miltus. kad zinotum.