Cookie Consent by TermsFeed

Vilniaus šviesoforai

Elektrėnų žiburiai nė per kur neprilygsta Vilniaus šviesoforams  :)

Bet aš ne apie tai. Aš apie antradienį. Tada dieną važiavau Švitrigailos gatve link orouosto. Nuo geležinkelio viaduko neveikė šviesoforai. Ir tai buvo super, nes ne tik nereikėjo niekur stoti, bet ir visiškai nebuvo kamščių. Visos sankryžos tuščios. 

Tai gal verta būtų pabandyti iš išjungti vienai dienai visus šviesoforus. Pamatytumėm kur jų tikrai nereikia.

Palikite komentarąKomentarai
 • Lunas

  vaziuoju per visa centra i zveryna, jei niekur nesuki o vaziuoji pagrindinem 50km greiciu pravaziuji visus per zalia.

 • nuo

  Tu, aišku, važiuoji Antakalnio gatve. Tai vienintelė vieta, kur sureguliuota. Iš Viršuliškių iki Big`o nuvažiuoti yra 11 šviesoforų ir pirmi 8 man degė raudonai. Tokių pavyzdžių labai daug.

 • Lunas

  Manau vertetu dekot, sistemai kuri pagal isjungtus svesaforus sureguliavo kitus :) vazineju kasdien i studijas tuo paciu marsrutu, tokiu mazu kamsciu namaciau pernai. Sistema tikrai veikia.

 • Sojeris

  Idomu ar kas nors kada nors paskelbs kiek kainavo "klaida" - x sviesoforu irengimas olandu ziede? ir jei neklystu, juos jau ismontavo?

 • rg

  pusę šviesoforų būtų galima pakeist perėjomis ir pagrindinių-šalutinių kelių ženklais. bet kažkodėl viską atvirkščiai padarė. neatrandu kuom buvo remiamasi, nes šviesoforas savaime programuoja trukdžius. Vien kol jų lempos persikeičia ir vairuotojai į tai sureaguoja..

 • Tomas

  Važiuojant į Oro uostą, yra sankryža eišiškių pl. su dariaus ir girėno g-ve.. Kažkada dirbau prie oro uosto ir kasdien ten važinėdavau. Didžiausia laimė būdavo kai ten sugesdavo šviesoforas, nes tada dingdavo kamščiai. Jį tik sutvarkius, jie vėl atsirasdavo. Vienai dienai išjungus taip nepasijaustų, bet ilgesniam laikui išjungus - tikrai būtų naudos..

 • nuo

  Čia mitas. Nepamenu kokiam mieste sugalvojo ir vieną dieną uždengė visus ženklus, šviesoforus ir t.t. Savaitę ar dvi taip laikė. Ne tik kad kamščiai išnyko, bet ir avarijų sumažėjo. Vairuotojas nesąmoningai kaltę perkelia kelio ženklams, šviesoforui, kurie jį pateisina. Kai jų nelieka - žmonės viską prisiima sau ir tada mąsto, tampa draugiškesni.

 • Mantas

  Pamatytume ir šimtus avarijų :)