Cookie Consent by TermsFeed

Vilkmergės Šviesusis

Vilkmergės ŠviesusisKaip supratau, iš esmės atnaujinama Vilkmergės alaus produkcija. Ta proga teko paragauti ir naujojo Šviesiojo alaus. Ragavau tik kartą, todėl kitą dieną galėtų būti ir kiek kitokie įspūdžiai.

Pradėkime nuo išvaizdos. Nieko negaliu prikišti. Galiu tik girti, girti, girti. Labai gražus butelis, kuris tikrai vilioja pirkti ir mėgautis. Visa pakuotė ir įvaizdis yra labai gerai padaryta. Yra tik vienas man nepatinkantis dalykas - butelio tūris yra 0,41 litro. Nelabai sugalvoju kokia prasmė daryti viską super gerai ir imti išsidirbinėti su tūriu.

Dabar apie patį alų. Nežinia ar čia butelis suteikia per didelius lūkesčius, bes skonis yra............. Ne, ne blogas. Jis toks, apie kurį nelabai ką galima pasakyti. Trūksta išraiškingumo. Toks alus turi turėti aiškiai išreikštą ir aiškiai atskiriamą skonį, o dabar aklame teste abejoju ar kas atpažintų jį. Čia yra „mažųjų“ bravorų produkcija ir ji turi būti aiškiai išreikštas skoniu, o tik po to pakuote. Dabar gi atvirkščiai. Viską sudėjo į pakuotę ir alaus skoniui pritrūko laiko?

Bet kuriuo atveju šį alų paragauti verta vien dėl jausmo, kurį teikia tara, o skonis jums vakaro nesugadins.

Palikite komentarąKomentarai
 • Viedras

  taij kad patapo eiliniu "vandeniniu" kalnapiliu.... neimanoma gert.... anxciau bent i ALU budavo panasus

 • Giedrius

  Nusipirkau alaus , pokalbiuose rasinedamasis aprasiau jiem kokie ispudziai , tada nusprendziau paieskot nuotraukos kad parodyt kaip atrodo :) Galiu pasakyt tik viena sis aprasymas 100% atitinka , tai ka pasakiau :) Beje kaina tikrai nera mazesne del mazesnio turio , RIMI pirkau po 2.79 + 0.25 lt uz tara .

 • w

  o naujasis vilkmerges logo ir brandingas nieko neprimena?

  http://www.pilsnerurquell.com/in

 • Evaldas

  Tas pats buvo ir su pienu kadaise.. Žmonės išreiškė pasipiktinimą, kad brangsta pienas, tai pamažu visi tyliai pradėjo pieną pilstyti ne į 1l talpas, o į 0,9l :/ žiūrėkit tuoj ir su alum, kad taip nebūtų :/

 • Siru

  Kokia kaina? Gal 0,41 L susiję su mažesne kaina? Kitaip nesuprantu, nebent LT biznis didink kainą, mažink porcijas ir uždirbsi dvigubai :)

 • nuo

  Na kaip ir rašiau - tą patį galvojau apie alų paragavęs žodis į žodį.

 • Kabal

  Ha, atkartojai mano nuomone is snukiaknyges, tik su daugiau raidziu :)