Cookie Consent by TermsFeed

vanduo

taigi, savaitgalį išsiaiškinau viską ir... pasirodo šulinys negeras ten ir man teks darytis gręžinį. rrr kiek pinigėlių teks papildomai išleisti.

dar visą savaitgalį paišiausi namo išdėstymą. man architektas pateikė kelis variantus, bet visi jie turi trūkumų. išsirinkau man labiausiai patikusį ir perpaišiau. dar šiandien pasižiūrėsiu ir jei neužklius kažkas, tai nešiu architektui. beje, o paišymas tai geriausiai man sekėsi su excell :) pasidariau celių dydžius mažus kvadratėlius. susigalvojau, kad vienas kvadratėlis yra 10 cm ir pirmyn su background color :)
Palikite komentarąKomentarai
 • vitalijus

  gal turit fima kuri daro pigiou

 • vytas911

  na va, smagu, kad galime kalbeti su argumentais ir aiskiai, malonu, kad ir del momentinio debito susitareme. dabar del debito priklausomybes nuo gylio lietuvos respublikoje. aišku, kad jei nėra gero vandeningo sluoksnio, tai vandens ir nebus pakankamai, bet jei, kad ir prie skirtingų gylių turime normalų vandeningą sluoksnį ir įrengiamas teisingai gręžinys, t.y. filtruojantis vamzdžio dalis įleidžiama į tą sluoksnį tiek kiek reikia tai ir debitai gali būti tokie patys.

 • artezinis

  argumetu siaip galima. bet matai informacija kainuoja:) nu tarkim del momentinio debito tu teisus. yra tokia savoka. bet konkreciu pvz kur paminejau skaicius tai ten viskas o.k. gal reikejo taip sakant risliau parasyt:) o del to kad sakai cituoju :"visu pirma m3/h kiekis nepriklauso nuo gylio - jei vanduo jau yra prie 30 metru ar tik prie 100 gerai irengtas grezinys duos vandens abiem atvejais vienodai." tai netiesa. as tau lengvai galiu isvest debito priklausomybe nuo gylio Lietuvos respublikoje. man paprasciausiai idomu zmoniu nuomone ir profaniskumas siais klausimais

 • vytas911

  artezinis, tu gal kai pradesi su argumentais, o ne tik "linksmas zmogus esi" tada matyt ir kalbetis bus galima

 • artezinis

  ''o jei tu nori moketi daugiau (cia metaforiskai "arteziniui)- prasom, as galiu patarpininkauti, ir dar antra tiek sau uzsideti, kaip sakant kainu lubu nera...'' davai patarpininkauk:))) buk zmogus vytuk:) ps: o pas tave su dokumentacija viskas gerai, ar prie sodo namelio 30 m issibubinai ir sedi patenkintas ir viska zinas?

 • artezinis

  vyyyyyytukui:))) "jei vanduo jau yra prie 30 metru ar tik prie 100 gerai irengtas grezinys duos vandens abiem atvejais vienodai." blemba linksmas bicas:))) galetum dazniau parasyt ka nors:)))

 • artezinis

  klausyk tu Vytuk. cia ekspertas ziuriu baisus."beje jie patys mazdaug zino kokioje vietoje kokiame gylyje yra vanduo ir jei jie su savo staklemis nepasieks, tai net negres... " bet tai kur jau juokingas biciukas tu esi:)))

 • vytas911

  artezinis, gal sakau nesipopinam... nes pats veju ne maziau prirasei... visu pirma m3/h kiekis nepriklauso nuo gylio - jei vanduo jau yra prie 30 metru ar tik prie 100 gerai irengtas grezinys duos vandens abiem atvejais vienodai. dabar tavo parasytas 3 m3/h per valanda ir 72 m3 per para yra vejas visiskas. zmogui per para uztenka ir kubo vandens, bet tai reikia gi ziureti i momentini panaudojima - kai tu nori prisipilti vonia, kazkas lygiagreciai dar tulike nuleis vandeni ir panasiai. tai jei tu turesi 0.3 m3/h tai is krano begs srovele panasiai kaip sisiukas.... tai, kad butu normalus vandens srautas turi buti 2 - 3 m3/h jei vanduo yra 30 metru gylyje - tinka bet kokios stakles. man isgreze ir viskas ok yra. beje jie patys mazdaug zino kokioje vietoje kokiame gylyje yra vanduo ir jei jie su savo staklemis nepasieks, tai net negres... o jei tu nori moketi daugiau (cia metaforiskai "arteziniui)- prasom, as galiu patarpininkauti, ir dar antra tiek sau uzsideti, kaip sakant kainu lubu nera...

 • nuo

  kas darys dar nežinau. O vietą tai gali pamatyti meniu „kita“. ten linkai į maps.lt ir google maps.

 • artezinis

  o vytas 911 tai konkretus lopas. arba siaip aplohintas. kaina dideja??? nu nu. nuo 30 metru??? kas cia per pasakos? jei su snekais grezi tai gali moket ir dvigubai, stakles ne tam skirtos. ten sistema kita.jie 30 metru pavaro, jei vandens nera sumoki uz zvalgyba ir viso gero.nu zato atseit pigiau. bet ten gali likt durniaus vietoj

 • artezinis

  matai. kaip cia tau pasakius... reikia zinoti kiek kubu vandens tau reikia. tau isgres tarkim ~80 m (del tikslaus gylio man reiktu zinoti sklypo tikslia vieta) bus kokie tris kubai. per para gaunas 72 kubai. kam tau tiek vandens??? ar tau prikolas tokias islaidas turet? reikia tiesiog pjuvi paziuret ir viskas bus aisku. nu namui uztenka per para nuo 0.3 kubo iki tarkim 5 (nors neisivaizduoju kur tiek isnaudosi) bet tai tiek gausi jei grezinio debitas tarkim bus 1kubas per valanda, tau uzteks, o ir gylis turetu buti apie 30m. dar reikia nuspresti kas gres. dokumentu aisku noresi ir garantijos.ai tingiu razlivatsa. nemazai niuansu ten yra.siaip pasakyk kas gres pasakysiu kas is to gaunas kad paskui bedu nebutu

 • vytas911

  30 metrų nuo 6k maždaug, giliau nei 35 kaina už metrą didėja nes pačios paprasčiausios mašinos jau nebesiekia...

 • nuo

  nežinau. geologas sakė tuose rajonuose 60-80 m reikia. sodų pirmininkė sakė 25 kažkur.

 • artezinis

  gerai tave durnina geologai. pamatysi kiek dar busi aplohintas:) nu biznis toks. pasakyk kokio gylio artezini gres. pasakysiu ant kiek šaibų apsilohinsi:)

 • nuo

  šulinys išsenka karštą dieną. tai man tikrai netinka. nesinori po to karštais vasaros vakarais sėdėti be vandens :))

 • vytas911

  o kas konkrečiai negerai su vandeniu? šiaip kai perskaičiau, kad su exceliu planą darei tai pagalvojau jooo... bet kai paaiškinai kaip tai gal ir nieko variantas :)