Cookie Consent by TermsFeed

Užknisa

Vakar paskambino bobutė iš sodų ir pasakė, kad jų namuko duris išlaužė. Pas juos vis dar laikiau kopėčias, laidą ir kastuvą. Laidas kokių 50 m., o kastuvas brangus. Taigi, atsisveikinau su savo daiktais ir nuvažiavome į vietą. Nesupratau ar spynos nesugebėjo nudaužti ar jiems pasirodė linksmiau vyrius išlaužti, bet darbą atliko. Durys ten silpnos. Įėjus pasirodė, kad visiįkai nieko nepaimta. Dar paliko savo sulankstomą vežimėlį. Matyt kažkas išgąsdino. Tikrai apsidžiaugiau.

Šalia esančiame namuke vis dar laikiau kitas kopėčias ir paroc vatą. Spyna kaba, viskas gerai. Vistiek nutariau užeiti. Pradžioj nesupratau kaip, bet kažkas pavogė kopėčias ir pusę vatos. Pusė - tai 10 pokų. Po t opasirodo pavyko jiems spyną taip nudaužti, kad ji vis dar užsidarinėjo, o patraukus stipriau atsidarydavo. Taigi, nuostolis virš 1000 Lt.

Name buvo paliktos kelios dailylentės, kelios lentos aukštai užkeltos, sumestos lentos nuo stogo, kurios papuvusios, bet anksčiau laikė ruberoidą. Iš vidaus viskas surinkta ir išnešta, o lentos nuo stogo tik kelios belikusios.

Negerai padariau, bet policijos nekviečiau. Kitą kartą pasižadu, kad tikrai kviesiu policiją, nesvarbu ar pavogė lentas, ar kopėčias ar pradūrė mašinos ratus. Kiekvienam nusikaltimui įvykus tikrai kviesiu policiją. Gal tą kartą nepadės, bet didesnėse vagysčių koncentracijos vietose jie tikrai dažniau pasiunčia policininkus ar pravalo vagis.

Palikite komentarąKomentarai
 • Smegenius

  Manau ,pirmiausia, jei atsitinka vagystė vienkiemyje ir policija toli nereikia žiurėti į patį įvykį, o į aplinką. Gal kaimynai ,ką nors statosi. Gal automobilio vėžės matosi.

 • Smegenius

  Manau, kadangi duris buvo prastos jos paprasčiausiai buvo išspirtos. Specialistai žino į kurią vietą spirti. Taip pat naudojantis atitinkama įranga jas gražiai galima nukelti ir nuo vyrių.

 • alis

  Man Pavilni soduose is automobilio ,prie pat namo, pavoge statybiniu irankiu uz 2500 lt.Ta pacia nakti pas kaimyna is namo-ant 10000lt.Atvaziavo policija,surase,tuo ir viskas baigesi.Realiai policija nedaro nieko

 • owr

  @Auris: Rizikuoji rasti sudraskytą panelę, kai kurie turi tokius specialius įrankius, kaip laužtuvai. Geriausia apsauga (asmeninė patirtis) nepalikti ir tai parodyti kad matytusi. Žinau tokių kurie net nerakina mašinų (nebrangios mašinos), sako - "nors spynelės neišlauš" :D

 • bigMama

  Manau mentus reik visada kviesti, na bent jau vagystes atveju.

 • Mantas k

  beda kad gamyklinio mago ner, reikes daryti gamyklini feika

 • Auris

  @Mantas: tai kad pas mus neziuri ka vagia, pirma isdauzia, islupa ir tik poto ziuri kad ten is gariunu uz 20 lt :) tai pirmas variantas prastas. O geriausias kaip pas mane - stovi gamyklinis blaupunkt (kasetnikas) isuktas 6 varztais ir kuriam reikia specialiu znypliu arba 4 viniu kad issimti. Vat tokiu tai neima jau siais laikais :)

 • Mantas k

  vakar internete domejausi kaip galima pakavoti maga automobilyje. Gan idomiu variantu radau. Interente tai vadinama "fake cd player". Pora variantu mane suzavejo: 1- Paimi labai seno kasetinio mago priekine plastmasine dali, dar nupjauni gala kasetes, ikisi ja i ta priekine seno mago dali, visa ta mago dali klijuoji su lipuckom ant savo naujo mago. Tik visiskas degradas gali vogt toki maga, arba tas kur oldschool'a megsta. 2. kitas feikas principas panasus kaip 1 varianto tik kliejuoji ne maga o padarai panasu daigta kaip kad butu pavogtas magas su islindusiais laidais ir pan ;) reikes toki varianta pasigamint.

 • Auris

  Siuo laikotarpiu turi padideti vagysciu. @Mantas: kasko nepades nuo isdausto stiklo, nes bus francize kokie 400 lt. Tai nebent, jei nuvarytu... :) As savo tacka esu palikes ir neuzrakinta pora kartu ir su langais pradarytais, bet kol kas nieko niekam neprireike. Tacka gal lieva :)

 • TJB

  Reikia koki pikta suni tau ten isitaisyti.. Vis siek tiek prevencijos..

 • krilaz

  daugiabuchiu kieme pencininkai jau nebe pirma karta subade naujai pirktas padangas, tai neapsikentes ishkviechiau mentus. spek? savaite pratampe su popieriais ir dar nubaude uzh tai, kad mashina ant vejos priparkuota buvo (300 Lt.). parashiau apeliacija. atmete, ir ta pachia atmetimo diena byla perdave antstoliams. susisuko akimirksniu. antstoliai nusisavino dar 500 lt. rezultate, mentu ishkvietimas man atsiejo 800 lt, o padangas vis tiek reikejo pirkt naujas :)

 • Bambizas

  Durniausia tas, kad iškvietęs poliucininkus, greičiausia nebeatgausi pavogtų daiktų (nebent po laiminga žvaigžde esi gimęs), o tiktai su popierizmu pralakstysi ir sugaiši savo laiką...

 • Mantas k

  o man kai gryzom tada is Vytenio ryte pastebejau kad bande masina apvogt, spynele sulauze sukos, bet i vidu nepapuole. Keista kodel lango nedauze. Drausiuos kasko uzkniso/

 • m

  ale ir kantrybės tu turi. jau seniai būčiau chebrą surinkęs ir krūmuose pasėdėjęs per naktį.

 • studentas e pastas [email protected]

  vagiai valentino dienos nesvencia :(