Cookie Consent by TermsFeed

už demokratiją!

kad ir kaip atsibostų ixaon, tačiau čia tikrai man patiko:

Ekurybos.com moderatorių visuotinio susirinkimo,
Įvykusio 2005.05.11d.


NUTARIMAS

Vadovaujantis Ekurybos.com taisyklių punktais 5 , 6c ir 11 nutariama:

1. Nutarti, kad ekurybos bei forumo moderatoriais ir/ar administratoriais negali būti kitų literatūrinių savininkai arba administracijos nariai. Tokie asmenys negali: a) būti skiriami moderatoriais/administratoriais; b) rinkti moderatorius ir būti renkamiems į moderatorių pareigas; c) dalyvauti balsavimuose ir apklausose.
2. Pasiūlyti palikti svetainę ir jos forumą visiems asmenims, kurie yra kitų literatūrinių svetainių savininkai ir/arba administratoriai.
3. Jeigu per 72 valandas nuo šio nutarimo paskelbimo datos, iš minėtų asmenų nebus gauta prašymų pašalinti juos iš ekurybos ir forumo – jie bus pašalinti moderatorių iniciatyva be teisės sugrįžti.
4. Rekomenduoti laikinai uždaryti forumą techninei profilaktikai.
5. Įgalioti forumo administraciją sutvarkyti forume esančias temas, šalinant floodą, offtopikus bei įžeidimus visų ekurybos autorių atžvilgiu. Sutvarkius forumą jo administracija privalo jį padaryti prieinamu visiems ekurybos nariams.
6. Nustatyti, kad forume gali registruotis tik asmenys, esantys ekurybos autoriais. Jeigu jų slapyvardžiai neatitinka esamų ekuryboje – įpareigoti forumo administratorių neregistruoti tokių slapyvardžių, o jei tokie užsiregistravo – pašalinti iš forumo. Kartu įpareigoti forumo administraciją imtis visų įmanomų veiksmų, užtikrinančių, kad asmenys, kurie dalyvauja forume ir yra kitų literatūrinių svetainių savininkai arba administratoriai, neturėtų galimybių balsuoti forume. Jeigu tokių galimybių techniškai nėra – įpareigoti forumo administraciją blokuoti tokiems asmenims prisijungimą prie forumo.

Nutarimas priimtas “už” balsavus 6 moderatoriams, 2 nebalsavus. Iš viso balsavo 8 moderatoriai.

Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  :)) pabandyk jam pasakyti, kad nukopijavo :)) o šiaip, tai tegu kopijuoja. nevisai sutinku su pukomuko, bet jo mintis yra labai gera. skambėjo maždaug taip: „galite kopijuoti viską kas čia yra ir net pardavinėti. jei tikrai gerai padarysite, gal pats iš jūsų nupirksiu.“

 • ruda lapė

  ka as galiu pasakyt.patiko man is pradziu ixaon su savo maistavimais.paskui pasidare nuobodu nes vis tas pats per ta pati.nusibodo ir jam paciam.tada atsirado ekuryba. manau kad labaiausiai ixaon'a ėda tai kad jis nuplagijavo tavo Vidmantai ideja ir jo svetainė yra bloga kopija tavosios.samoningai ar ne ixaon visada grieš dantį kad ant rasyk'ų

 • varga

  ha ha ha oj4j

 • Kati

  O siaube... verkti norisi. Nu nebelinksma jau, tikrai nebelinksma.... turiu dar 72 valandas, einu rašyt testamento ekurybos naudai...

 • panedeika

  ne. nu jau nežinau. gal tu, nuo, asmeninių kokių sąskaitų turi su kuo nesuvedęs??? :) ar kaip čia. :] čia toks dėmėsio reikalavimas mažu gali būti.