Cookie Consent by TermsFeed

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 9 dalis

Šį kart gal ne tiek apie naujus, kiek apie jau kelis sezonus turinčius serialus. Visada baisu pradėti žiūrėti tuos serialus, kurie prasidėjo seniai, nes užsikabinus dingsta dienos ir naktys.

 

House of Cards

Mėgstate politiką, nešvarius žaidimus, galios demonstravimą? Labai neblogas serialas, kurį drąsiai galite žiūrėti.

 

House of Lies

Nors pavadinimas panašus į prieš tai einantį - tarp jų panašu tik tai, kad abiejų veiksmas - JAV ir abiejų herojai pinigų turi. Verslo konsultantai galintys perkasti gerkles ne tik konkurentams, bet ir artimiausiems žmonėms. Realiai kiekvienas sezonas vis blogiau ir blogiau, bet vis dar žiūrimas.

 

Vikings

Kažkaip išgirdus apie vikingus, apie piratus norisi kažko tokio wow. Šis pateisina vikingų lūkesčius, skirtingai nuo labai labai nuviliančių kelių naujausių serialų apie piratus.

 

Friday Nights Lights

Penki sezonai amerikietiškojo futbolo ir mažo miestelio gyvenimo. Teigiamas, įtraukiantis ir linksmas serialas. Susižiūrėjo visi sezonai labai lengvai ir, svarbiausia, pozityviai.

 

Getting On

Šį serialą verta pažiūrėti. Nebūtinai visą, bet bent kelias serijas nes jis yra kitoks. Jis apie senelių namus. Taip, po to viskas kartojasi ir nebeįtraukia, tačiau pirmos pora serijų susižiūri su labai keistu jausmu. Va dėl tų poros serijų ir reikia jį pažiūrėti.

 

Royal Pains

Serialas kai visai nėra ką veikti. Daug sezonų, kiekviena serija tai dalinai nauja istorija apie kažkokius susirgimus. Trumpai tariant, istorija prasideda kai palieka sužadėtinė, išmeta iš darbo ir persikrausto į kitą miestą labai talentingas gydytojas su broliu. Toliau pasakoti nebūtina ane? Nėr labai blogai, bet muilo opera kaip fonas.

 

Houdini

Labai neblogas mini serialas. Gaila, kad trumpas. Didžiausias jo minusas - niekaip negaliu suprasti kodėl jį taip greitai prasuko. Visą laiką jautiesi lyg žiūrėtum pagreitintu režimu. Tačiau neskaitant to - vertas laiko ir dėmesio.

 

Curb Your Enthusiasm

Absurdo daugiau nei humoro, bet negaliu sakyti, kad beviltiškas serialas. Kam patinka toks tamsesnis juokas - gali patikti. Man pakako kokių 5 serijų.

 

Rome

Neblogai padarytas ir įdomiai susuktas. Vertas dėmesio. Pavadinimas pasako viską apie ką jis. Buvo gaila, kad tik du sezonai.

 

The Killing

Užsirašykite didžiausiomis raidėmis sau ant sienos, kad šį serialą reikia pažiūrėti. Puikus serialas, puikūs aktoriai. Yra krūva nieko vertų, kurie tęsiasi po daug sezonų. Šį uždarinėjo gal tris kartus, ko pagaliau uždarė. Džiugu, kad leido paskutinį trumpą sezoną tik tam, kad pabaigtų.

 

 

Belekas, ko galite drąsiai nežiūrėti:

  • About a Boy
  • Resurrection - atsiranda seniai dingę žmonės, kurie visai nepasenę.
  • The Red Road - prasidėjo labai daug žadančiai, net vaidyba ir pastatymas geras, bet po to nusigrybavo iki to, kad neverta jūsų laiko nė viena serija.
  • Turn - taip pat prasidėjo įdomiai ir laukiau, kol kažkas bus. O viskas virto muilo opera, detektyvu ir dar neaišku kuo. Nyku ir liūdna.

 

Palikite komentarąKomentarai
  • Raminta

    Nustebino, kad net "Royal Pains" fonui approvinai :)

    O kada apie SoA parašysi?