Cookie Consent by TermsFeed

trečiadienis

10:37 jau darbe... vėl tas pats kaip prieš "poilsį"... hrrrr...  :)

15:52 hehe.. nuo vakar ryto peliukai matyti pradėjo. ryte matė vienas abiem akutės, kitas viena, o trečias nematė  :)  į vakarą pradėjo daugiau matyti. skambino vakare westas ir sakė, kad jau pasidarė narvą. laukia peliukų.  :)  reiks geneologinį medį paišyti arkažkatai  :)  pirma darbo diena artėja link pabaigos. gerai  :)  su guano apes šiandien esu...

17:19 "we are walking on a thin line..."  :) guano apes... :)  patinka jie man  :) oi oi oi  :)  man reikia dainos apie peliukus  :)

jau greit papildysiu darbų sąrašą dar dviem saitais  :)

23:30 paskaičiau kūrinį apie kates. super. nat mano kapoto irgi laipioja pasileidusios katės.  :)   kai norėsiu vėl paskaityti spausiu čia.

rytoj mama iš ispanijos sugrįžta. seniai jau neskambino telefonas man vakarais. iš ispanijos brangu. bet rytoj būtinai. kai tik po devynių. drrrr... drrr.... skamba telefonas. "labas" - sako ji. "labas" - atsakau. tada ji paklaus kaip man sekasi. "normaliai" atsakysiu. tada ji papasakos kaip jai ir palinkėję vienas kitam labos nakties padėsime ragelius į vietas. bet čia rytoj...

mano peliukai duodasi po narvą. jie jau mato ir labai greiti. tėvai gi tapo agresyvesni. tikiuosi laikinai. į rankas vistiek paimu ir nekanda. atkiši piršta - bando ragauti.  :)

Palikite komentarą