Cookie Consent by TermsFeed

Trečia ir ketvirta atostogų diena

Kažkaip vakare nebūna jėgų įsijungti kompą. O ir noro, turbūt. :) Dirbame pilnu tempu. Pirmadienį teko vienam dirbti. Vienam iš tiesų gaidys, nes niekas nieko nepaduoda, nepalaiko. Taigi, progresas nedidelis, nors visą dieną pradirbi. Čia pirmadienio darbas:

Vakar dieną adėjo Virgis. Progresas nerealus. Foto gal rytoj sumesiu. Geriau fotkinti ką tik atvykus, nes bent šviesu būna ir kažkas matosi.Dar vakar Senukai sunervino, kai atvažiavau tik medsraigčių, o prabuvau pusė valandos. Iš jų 20 min pardavėja ieškojo jų ir rado tik 6 storio. Tiko ir tie, bet ten betvarkė nereali, nes nesugeba surasti net ta, kuri tuos varžtus dėlioja. Šiandien geriau į Ermitažą važiuosiu.

 

Palikite komentarąKomentarai
  • nuo

    Man mailu gali rašyti. Jei kažkuo galėsiu - padėsiu: [email protected] Čia mediena tik karkasui - laikomoms sienoms.

  • Virgis

    Rasau cia pirma (antra) karta. Minejai, kad cia sueis nemazai medienos. Ta mediena tik karkasui, ar viskam? Idomu del to, kad sode zadu statytis nediduka priestata prie jau esamo namuko. Ir namukas, ir priestatas yra/bus karkasiniai. Ir daugiau klausimu pas mane yra. Kur juos butu galima uzdavineti, jei tamstos tai neapsunkintu? Virgis