Cookie Consent by TermsFeed

Tikrai nebalsuosiu už Zuoką

 

Šitą skrajutę platina p. A. Zuokas. Jis, matyt, nori parodyti, kad jei grįš į Vilniaus mero kėdę, tai šilumos kaina stipriai sumažės, bet... Jau iš šio grafiko aiškiai matoma kada kaina pradėjo sparčiai kilti aukštyn - mero Zuoko valdymo metu.

Šilumos kaina priklauso nuo daug dalykų ir apie tai gali rašyti specialistai, bet, manau, aišku visiems - sukurta sistema kai meras buvo Zuokas. Aš to nepamiršau, o jūs?

Dabar įmonės gali vadintis kaip nori - ICOR, Dalkia, Cityservice, Universali arena, Seven Entertainment, Tiketa... ir t.t., bet aš vadinu vienu vardu - Rubicon. Ir už šią įmonę Vilniuje dėkoti galime Zuokui Abonentui.

Palikite komentarąKomentarai
 • to Vilnietis

  O ka reiskia uz NEPARTINIUs? visi kazkam jau susideje. pas zuokadaug nepartiniu, net 50 visumoje.

 • vilnietis

  nu ka zuokelis graziai lenda subinen matyt tikrai daug pas ji ant kortos padeta.as tai balsuosiu uz nepriklausomus kandidatus,kurie dar neprisisike o kaip bus taip,nemanau kad kazka prarasiu.O sitiem seniems vagims gana jau karaliaut,uztenka-prisityciojo is zmoniu pakankamai.o kad zuokas vilniu pagrazino uz musu mokesciu moketoju pinigu,tai kiekvienas durnius gali uz skolintus pinigus-tik kas tas skolas grazins

 • asd

  Man nepatinka, kad sis asmuo ikyriai lenda zmonems i subines per daug reklamuodamas save, ir kai pamaciau sita reklamini popieriuka, tai tikrai uz ji nesiruosiu balsuoti. Tiesa sankant, man tas popieriukas juoka sukele - visa informacija jame yra akiu dumimas daugiau nieko. Matosi, kad jis labai godus, bet kokia kaina bando itikti rinkejus uz ji balsuoti, o ypac senolius ,kuriuos labai lengva itikinti.

 • Donatas

  Ot Vasiukus Zuokas stato!

  Ir pozeminis siukslu surinkimas ir Vilnius Air, ir dar visokio gerio! Nu super!

  Bet topas, tai sniego tirpintuvai. Kazin kiek zuokis is fizikos turejo? Isvezti sniega is miesto energijos turbut trigubai maziau reikia, nei istirpinti, plius prie minusines temperaturos lietaus kanalizacija kazin ar su tiek vandens susitvarkytu, prie pliusines, kai tirpsmo vanduo dasisetu, tai tikrai niekaip, o dar paciu mechanizmu kaina! Nu bet Vasiukams gal ir tinkamas variantas.

  Siaip net idomu pasidare, ar kur nors pasaulyje naudojami tokie aparatai?

  Zodziu tokia programa paruosta isvis nemastantiems rinkejams! matyt pasamdyti visuomenes tyrejai nurode, kad Vilniuje tokiu dauguma, nors as manau, kad visgi protingi zmones lietuviai ir atskirs grudus nuo pelu.

  Bus idomu paziureti rinkimu rezultatuose, teisus as ar ne :)

 • gerasis abonentas

  Paklaustas, kodėl savivaldybės administracija priima gyventojams nenaudingus sprendimus, G. Jurkonis atsakė: „Mes, kaip savivaldybės administracija, tik vykdome tarybos sprendimus. 2002 m. meras Artūras Zuokas sudaro sutartį su „Dalkia“ dėl 15 metų perdavimo visų šilumos tinklų į jų rankas. Girdėjau tokias kalbas, kad net sutartyje yra parašyta, kad gyventojai privalės naudotis „Vilniaus energijos“ paslaugomis. Privalės – jūs įsivaizduojat, ką tai reiškia? Tai reiškia, meras asmeniškai perdavė į baudžiavą penkiolikai metų visą Vilniaus miestą. Išeiti iš centralizuotos šildymo sistemos praktiškai neįmanoma, nors teisiškai tai turi būti įmanoma, yra teismų išaiškinimai, bet jų nesilaikoma“

 • Darius

  tiesa dar prisiminiau, kitoj skrajutes puseje paaiskinta kas butu daroma, kad kaina sumazetu: zymiai padidins malku naudojima (idomu is kur ju tiek paims?), karsto vandens ruosimui prades naudot saules energija(nors ne vieno jau irodyta, kad LT jos naudot neapsimoka). anot lrytas.lt video, LT yra tik vienas daugiabutis kurio sildymui naudojamos malkos, per sezona reikia ~250 m3 malku, Vilniuje ddaugiabuciu keliolika tukstanciu - spreskite patys.

 • jonas

  as irgi balsuosiu uz Vycka is Urdomo.

 • Dariuxs

  Jauciu neapykanta, skaitydamas toki mela ir propaganda... Ypatingai, uzkliuna viesoje erdveje besipuikuojantis zmogaus dydzio ar didesni politiku atvaizdai su beprasmiais teiginiais... Reikia isleisti, patvarkyma, kad visa rinkimine agitacija butu skelbiama ant tualetinio popieriaus :) tada nors nauda butu siokia tokia...

 • siap

  tai ir aciu Dievui, kad statybos nebevyksta. jus paziurekit kaip tie abonento prastumti stikliniai ir betoniniai monstrai isdarke Vilniu. nors ne kiekvienam duota suprasti. kur nepasisuksi styro sedevras, kurio aukstingumas turetu buti bent kelis kartus mazesnis. apie gyvenamuosius getus is viso tyliu. o priminkit kiek darzeliu ir mokyklu pastatyta?

  na o jei kazkam patinka kai is jusu sistemingai kas menesi vagia po 60 lituku uz orines paslaugas... cia jau skonio reikalas. man per metus rubikono berniukams sumokami 720 lt kisenes nespaudzia.

 • karolis

  agitacijos ir politika kvepia surūgusiu alumi :)

 • smalsutis

  Abonentas ir lieka abonentu iki mirties. Juk jo darbas silumos ukio nuoma rubikonui -ikorui. Tai jo hebra ir istato mums kainas. Cia viena. Dabar paziurekim i Gedimino prospekto trinkeles. Nutirps snegas ir pasiziurekime i Kinietiskas granito trinkeles. Tuoj baigsis 5 metu garantija :) Pavasari vaizdas siurpokas, o kas bus po garantinio laikotarpio- auksinis bizniukas ant keitimo. Cia ta pasaka koks veiklus abonentas praskolines miesta 25 metus i prieki ir to pasekoje isimurines ant kalno savo "Zuoko" pili. Grazu! truksta tik Gugenheimo mauzoliejaus prie valdovu rumu !

 • Evaldas

  Rodos, palietei tema, ir kurios PR agenturos gyvena. Sitam bloge tokio bardako komentaruose dar nemaciau - neprasciau uz delfi.

 • &jka

  Uz Zuoka balsuojant butina yra gyventi uzmestyje, nuosavame name.

  Kitu atveju IMHO reikia buti totaliu daunu.

 • na

  zuokas yra zuokas. na jis jaunesnis ir apsukresnis.kiti senesni ir komunistiskesni:)vagia visi ir tai lietuvos tragedija.taip pat tragedija kad visa tai toleruojama.

  saziningi i vadzia neina,jie tik laisvalaikrasti skaito ir komentaruose rekauja.

  kai lietuviai subres kaip egiptieciai,gal tada kazkas sujudes.bet dar didelis kls ar neateitu tokie patys i valzia.

  o konservas ir socdemus nebalsuosiu.nebalsuosiu ir uz viktora ir paxa.o uz zuoka prabalsuosiu, nors jau aisku kad jis surinks mazai balsu ir meru tikrai nebus.

 • siap

  Vilniaus turtas pusdykiai pereina “Rubicon group”

  Vilniaus savivaldybei priklausančios patalpos, esančios Odminių g. 3, Vilniaus centre priešais Katedos aikštę, buvo pusdykiai parduotos su Vilniaus meru Artūru Zuoku siejamai UAB “Rubicon group” dukterinei įmonei “Arkoveta”.

  Savivaldybės skelbtas aukcionas šioms patalpoms parduoti įvyko pernai balandžio 17 d. Pasak šio objekto privatizavimą vykdžiusios Vilniaus savivaldybės Turto valdymo ir privatizavimo skyriaus vyriausiosios specialistės Violetos Remeikienės, aukcione dalyvavo trys dalyviai, iš kurių vienas – UAB “Arkoveta” ir buvo paskelbtas konkurso nugalėtoju, nes pasiūlė didžiausią kainą – 1,6 mln. litų. Kitus konkurso dalyvius paviešinti V.Remeikienė atsisakė įvardinti, nes “neturi teisės to daryti”. “Vienas dalyvis siūlė 1,6 mln., kitas – 1,55 mln., trečias – 1,1 mln. litų, - pasakojo ji, - objektui buvo nustatyta sąlyga – vykdyti kultūros vertybių apsaugos reikalavimus, nustatytus Vilniaus senamiesčio – kultūros paminklo teritorijai, ir laikytis veiklos apribojimų. Įvyko aukcionas, ir patalpos parsidavė”.

  Šiame aukcione buvo parduotos 355,7 kv. metrų patalpos, esančios pirmame aukšte Odminių gatvėje. Tačiau Vilniaus miesto tarybos patvirtintame privatizuojamų objektų sąraše nurodoma, kad patalpų Odminių g. 3 plotas yra visai kitas – šiame dokumente skelbiama, kad privatizuojamos “Odminių g. 3 esančios 634,34 kv. m moterų konsultacijos patalpos trijų aukštų mūrinio pastato pirmame ir antrame aukštuose 109,914”.

  “Laisvo laikraščio” kalbinti nekilnojamojo turto vertintojai sakė, kad patalpos pirmame aukšte Odminių gatvėje prieš metus kainavo maždaug 12 tūkst. litų, o šiuo metu gali siekti ir visus 15 tūkst. litų. Sužinoję, kad “Rubicon group” tokias patalpas pavyko įsigyti tik maždaug po 5 tūkst. litų už kvadratinį metrą, pašnekovai iškart prisiminė šalia esančio “Vilniaus” kino teatro pardavimo istoriją, kurį A.Zuokas taip pat pardavė už trečdalį kainos.

  Kaip Vilnius prarado 7 mln. litų?

  Kaip žinia, “Vilniaus” kino teatras už 5,1 mln. litų buvo parduotas UAB “Hedžas” dar 2000 m. pabaigoje. Vėliau “Hedžas” jį pardavė Estijos bendrovei “Heatman”, o pastaroji – senam A.Zuoko verslo partneriui – Italijos bendrovei “United Colors of Beneton”, kuri už šį pastatą sumokėjo jo tikrąją kainą – 2,9 mln. dolerių, arba beveik 12 mln. litų tuometiniu dolerio kursu. Kaip A.Zuokas, kuris spekuliuoja nekilnojamuoju turtu daugiau kaip dešimt metų, galėjo parduoti tokį kąsnelį tik už trečdalį kainos? Žinovai įsitikinę, kad tai galėjo būti tik todėl, kad pats A.Zuokas galėjo pasipelnyti iš šio sandėrio.

  A.Zuoko firmų maišalynė

  “Laisvas laikraštis” dar 2002 m. rašė, kad tas, kuris organizavo “Vilniaus” kino teatro pardavimą, vien iš šio sandėrio uždirbo beveik 7 mln. litų. LL buvo spausdinęs ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) parengtą schemą apie tai, kaip A.Zuokas susijęs su “Vilniaus” kino teatro pardavimu UAB “Hedžas”. Jau seniai su A.Zuoku siejama bendrovė “Rubicon group” buvo įsteigusi UAB “Hedžas” specialiai “Vilniaus” kino teatro privatizacijai. Tik vėliau paaiškėjo, kad “Hedžas” bei jos vadovas Saulius Gudelis jau senokai dirba A.Zuoko valdomuose privačiuose firmuose.

  T.y. S.Gudelis, pardavęs “Vilniaus” kino teatro akcijas bendrovei “Heatman”, uždarė savo “Hedžą” ir išėjo dirbti į naujai įkurtą bendrovę UAB “Ramnamus”. Ši įmonė buvo įsteigta 2001 m. rugpjūčio 14 d., o jos steigėja buvo kita su A.Zuoku susijusi įmonė – UAB “Socialinių projektų grupė”, kurios vadovas ir savininkas yra Gintaras Mockevičius, senas A.Zuoko verslo partneris. G.Monkevičius direktoriauja A.Zuoko bendrovėje “BNA Grupė”, o anksčiau dirbo kitoje Vilniaus mero valdomoje bendrovėje “BNA Ergo”.

  Spec. tarnybos aptiko ir dar vieną tiesioginį ryšį tarp Vilniaus mero ir “Vilniaus” kino teatro pirkėjo S.Gudelio – tai, kad UAB “Ramnamus”, kurioje įsidarbino S.Gudelis, yra Vilniuje registruota adresu Totorių gatvė 15, UAB “Rudosios lapė” patalpose. “Rudoji lapė” buvo įsteigta kitos A.Zuoko firmos – UAB “B.N.A.”, o jai vadovavo G.Monkevičiaus žmona E.Monkevičienė.

  Beje, tas pats “Hedžas” už “Vilniaus” kino teatrą ne pinigais, bet savivaldybės skola Rubicon group”. Pasirodo, kad ši bendrovė buvo laimėjusi konkursą prižiūreti 240 miesto mokyklu ir darželiu šilumos sistemas. “Tuomet "Rubicon" ir pajuto miesto pinigu skoni - cia galima gerai uždirbti, - LL sakė buvęs miesto vicemeras Juozas Imbrasas, - nes konkurso salygose buvo irašyta, kad konkursas skelbiamas "prižiureti, aptarnauti ir modernizuoti" minetu šveitimo istaigu šilumos sistemas. T.y. "Rubicon" gavo teise statyti mokyklose ir darželiuose naujus šilumos mazgus, ka jie sekmingai ir dare. Tik veliau paaiškejo, kad "Rubicon" vieno šilumos mazgo atnaujinimo kaina padidino dvigubai, palyginus su tuo, kiek ši paslauga kainavo anksciau. Ir savivaldybe, kuri šiam tikslui buvo numaciusi 5,5 mln. litu, gavo iš "Rubicon" daugiau nei 11 mln. litu saskaita. Tai Vilniaus savivaldybe liko skolinga "Rubicon" daugiau nei 5 mln. litu, už kuriuos jie veliau iš Vilniaus miesto isigijo "Vilniaus" kino teatra Gedimino prospekte. Manau, kad tuomet "Rubicon" vadai ir pamate, kokias nerealias galimybes suteikia bendras verslas su savivaldybe, ir pradejo listi i šia sfera”.

  Gudri „Rudoji lapė“

  Beje, STT ataskaitoje minima dar viena A.Zuoko firmą – UAB “Rudoji lapė”, kurios turtas buvo privatizuotas ypatingai skandalingomis sąlygomis. Paaiškėjo, kad A.Zuoko įsteigta firma "B.N.A." rado naują būdą "prichvatizuoti" miesto turtą - ji įkūrė bendrą įmonę su savivaldybe UAB "Rudoji lapė", miestas įnešė nekilnojamąjį turtą, o A.Zuokas - pinigus. Po to į bendrą įmonę įneštus pinigus A.Zuokas susigrąžino, juos pats sau paskolinęs arba pirkdamas prekių iš kitų savo įmonių.

  Ši afera tapo žinoma po Revizijos departamento prie Finansų ministerijos atliktos buvusios savivaldybės įmonės UAB "Rudoji lapė" revizijos. "Rudoji lapė" Vilniaus senamiestykje, Totorių g. 15, turėjo 162 kv. metrų patalpas. Tačiau vėliau miesto vadovų sprendimu ši savivaldybės įmonė tapo bendra Lietuvos ir Airijos įmone UAB "Rudoji lapė". Savivaldybė į bendrą įmonę įnešė minėtas patalpas, o privatūs akcininkai - 124 tūkst. litų, už kuriuos gavo 51 proc. "Rudosios lapės" akcijų. Šie akcininkai - tai "ofšorinė" neva Airijos firma "Balttrade Financial Fund" bei A.Zuoko įsteigta firma "B.N.A.".

  Po kelių mėnesių naujieji akcininkai susigrąžino sau į bendros įmonės kapitalą įneštus pinigus. "Rudoji lapė" (kurios savininkas tuo metu jau buvo A.Zuoko įmonės) už 80 tūkst. litų nusipirko įvairių prekių iš UAB "BNA Market" (kurios direktorius ir savininkas - A.Zuokas). Dar 28 tūkst. litų "Rudoji lapė" paskolino kitam savo akcininkui - "Balttrade Financial Fund". Šią skolą vėliau perėmė taip pat "BNA Market" ir grąžino kreditoriui "įvairiomis prekėmis", kurias „Rudoji lapė“ vėliau nurašė kaip beverčias.

 • siap

  akivaizdžiai matės miesto progresas? tai buvo viena is abonento makaroninimo formu. gerai veikianti. sitas pilietis tikrai turi sugebejimu padazyti senamiescio isorines sienas ir graziai papezeti. pvz jus suvokiat kiek rubikono berniukams padovanotas Ozas galejo kainuoti? tai labai gudrus ir izvalgus tipelis. jo bei draugeliu "darbo" rezultatus jau matome ir dar labai ilgai matysime. kaip ir minejau jau geriau visokios statybos ir vienkartinis atkatas, nei vergove rubikonui desimtmeciams. tarkim stato koki viaduka, kaina 100 mln., atkatas 10 mln., rezultatas pagerejes visu vilnieciu susisiekimas. padalinam tuos pavogtus 10 mln. is 500 tukstanciu gyventoju ir gauname, kad kiekvienam musu sis viadukas papildomai kainavo tik po 20 lt. o dabar pasiimkit kokia rubikono saskaitele uz komunalines "paslaugas"... kas menesi bus kazkokia mistine suma uz administravima ir silumos ukio prieziura bent po 30 lt. o kokia silumos ukio priziura pvz. liepos menesi, kai uz lango +30? taigi pirmu atveju is kiekvieno musu kisenes pavogiama po 20 litu ir stovi viadukas, antru atveju kas menesi po 60 ir daugiau litu uz orines paslaugas ir taip be pagaigos. taigi kuri siu vagysciu yra naudingesne miestieciui? bent man akivaizdu, viadukas! taigi jau geriau kiti vagys ir tikejimas, kad viena diena juos visus prades semti (truksta valios pakratyti normaliai tuos naftalinus) nei abonento ir iteisintu baltu rankogaliu sutve.

  o cia siap pas ka atmintis trumpa...

  2004 m. birželio 22 d., Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentams pradėjus atlikti dokumentų poėmius didžiausių politinių partijų būstinėse, Zuokas pabėgo iš Vilniaus į Varšuvą. Taip pasielgęs jis teigė sužinojęs, kad birželio 23-iąją prieš Vilniaus miesto tarybos posėdį jį ketina sulaikyti STT pareigūnai. Vėliau save dėl šio pabėgimo lygino su Vytautu Didžiuoju.

  2006 m. sausio 25 d., Vilniaus savivaldybės nariams ketinant paskelbti Zuokui interpeliaciją, Zuokas, pasinaudodamas tuo, kad posėdyje nedalyvaus visi interpeliacijos šalininkai, surengė fiktyvią savo interpeliaciją, kuriai parašus surinko jo šalininkai. Opozicija boikotavo fiktyvią interpeliaciją, tačiau 3 socialliberalai frakcijos nariai, kurie dalyvavo posėdyje, leido A. Zuoko šalininkams įteisinti tolesnį Zuoko buvimą mero poste.

  A. Zuokas apkaltino šmeižtu Kęstutį Masiulį, kaltinime teigė, kad Masiulis sugalvojo „abonento“ pravardę, kuri žiniasklaidoje imta tapatinti su Zuoku. 2006 birželio 30 d. Vilniaus 1-asis apylinkės teismas, nagrinėjęs Zuoko skundą, paskelbė išteisinamąjį nuosprendį, tokiu būdu atmetęs Zuoko kaltinimus[1].

  2008 m. kovo 20 d. A. Zuokas pripažintas kaltu dėl bandymo papirkti buvusį sostinės tarybos narį Vilmantą Drėmą. Jam skirta 13 tūkst. litų bauda. Tokios pačios bausmės skirtos ir bendrininkavusiems verslininkams.

 • praeivis

  o aš balsuosiu. Ir aišku ne dėl to grafikelio...

 • nuo

  Manau, Zuokui bunant meru, bent man akivaizdžiai matės miesto progresas. Man visiškai tas pats kiek jis pasiimdavo kišenėn už projektus, bet bent jau aš jaučiau kad miestas plečias, kad vykdomos naujos idėjos.

  O su kitais merais tebuvo draskymasis viduje ir daugiau nieko.

 • Daalius

  nebalsavau ir nebalsuosiu

 • Vaidas

  Balsuosiu už Zuoką, nes mano nuomone tai geriausias tarp blogiausių. O atmetus visus tuos rubicono dalykėlius tai sakyčiau superinis meras.

 • w

  normaliai tos imones man kazkaip visai jos nieko :)

 • siap

  daugelis nesuvokia kokio dydzio patapo Cityservice. http://www.cityservice.lt/lt/bendrove/im...

  ir dar graziau, kad jie turetu efektyviai priziureti daugiabucius. bet tada atiminetu is savo kitos kisenes pelnus. ir jokios kontroles.

  taigi Abonentui vienas didelis NE! jis gudresnis uz visus tuos naftalinus kartu sudejus, gerai suprato, kad seime daug abonentinio nesusirinksi.

  jau geriau tada vienkartiniai atkatai uz kokias statybas nei rubikonine vergove desimtmeciams.

 • Darius

  nubraukei Zuokas, liko Abonentas - sitas uzsiskaito :)

 • Rokas

  Tikrai, o už ką balsuoti?

 • nuo

  Kadangi blogų variantų daug daugiau nei gerų, tai aš darau viską atmetimo principu. Išbraukau ir renkuosi iš to kas liko.

 • nasa

  "Nebalsuosiu" gali pasakyti bet kas. Pasiūlyk geriau už ką verta būtų balsuoti.

 • to Paper

  Ostapas Benderis irgi buvo jaunas su idomiomis idejomis.

 • Paper

  Tikrai kvaila agitacija, bet vistiek budamas vilnieciu balsuociau uz ji kaip mera, jaunas mastymas, idomios idejos, reprezentatyvi isvaizda, viskas ko reikia modernaus miesto merui. Lyginant su visais kitais meriukais jis visa galva aukstesnis.

 • Darius

  +, juokingai atrodo tie agitaciniai lapukai pries rinkimus. rado kazkoki siula, kuriuo pasinaudojus galima save iskelt pries kitus ir pradeda... ir kas blogiausia, kad is to tikrai kazkokia nauda tures ...