Cookie Consent by TermsFeed

Tempiant automobilį

Jau važiavau namo kai man paskambino draugelė ir pasiūlė ją nutempti. Jos mašina užgęso prie Elektrėnų. Pirma mintis buvo - na va per savaitgalį turėsiu ką į blogą parašyti. Kita mintis buvo - nu ir kas čia tokio nutempti automobilį? Pirma mintis, pasirodo, buvo teisingesnė.

Užsikabinau, pradėjau tempti, atrodo nieko tokio, viskas gerai. Moterys nejaučia pedalų, todėl mėgsta juos paspausti staigiau. Buvau tam pasiruošęs, nors tai ir nepatiko. Kai ji paspaudžia staigiau stabdį, automobilį meta į šoną. Na čia patirties stoka. Manote viskas? Nifiga  :)  Tik pradėjus važiuoti pasakiau, kad laikytų masę įjungtą. Gerai. Buvo kelio susiaurėjimas ar dar kažkas, kad greitį buvau sumažinęs nuo 90 iki kokių 70. Tada nutiko gal juokinga, gal ne, bet man kurį laiką rankos dar drebėjo. Jai pasirodė, kad kažkas smirda ir ji išjungė masę. O kas atsitinka vairui išjungus masę? Teisingai, užsikerta. Staigus truktelėjimas į dešinę. Gerai, kas aplink nebuvo mašinų ir spėjau pasukti į priešingą pusę. Taip išvengėm išlekimo iš kelio į griovį. Nekalbu, kad man vos neįvažiavo į šikną. :)  Dabar tai šypsausi, bet tada nelabai  :)

Taigi, kai jus temps - neišjunginėkite masės ir neištraukinėkite raktelių iš spynelės. Ir šiaip - negeskite  :) 

Palikite komentarąKomentarai
  • nuo

    Tai per plauką, nes spėjau ir galą stebėti :)

  • T.

    Šiaip tai iš vis keista, kad lėkėt greičiau kaip 70. Nes lekiant tokių greičiu tie 2 metrai virvės yra tas pats kas nulis. Ir Tau būtų užtekę truputį staigiau paspaust stabdžio pėdalą, kad šiandien rašytum apie sudaužytą 'užpakalį'.