Cookie Consent by TermsFeed

supportas

Subject: dėl *.eu domenų
From: ***
Date: Fri, 2 Sep 2005 12:51:57 +0300

Sveiki,

Esu užsiregistravęs pas Jus gauti EU domeną (antru etapu), tačiau vienas straipsnis Jūsų konkurentų tinklapyje - privertė rimtai susimastyti. http://www.***.lt/eu_adresai_svarbu.html prieš paskutinė pastraipa. Nesunku suprasti, kad tai kalbama apie Jūsų kompaniją.

Klausimas: kokią galite duoti garantiją, kad tik prasidėjus registracijai mano paraiška bus išsiųsta, bei Jūs susisieksite su manim? Kokia garantija, kad žmonės nepiktnaudžiaus savo padėtimi ir populiariausius domenus užregistruos savo vardu - tuo pasekoje nustumdama klientus į galą? Ar yra galimybė pasirašyti kokią sutartį, kur šios garantijos būtų apibrėžtos?

Kadangi negaliu dalyvauti pirminiame registracijos etape, man labai svarbu, kad sklandžiai ir operatyviai vyktų antrasis etapas.

Busiu labai dėkingas, jei atsakytumėte į man rūpimus klausimus, kaip galima greičiau.

Ačiū.

--
Pagarbiai,
***
mob.: ***

Subject: dėl *.eu domenų
From: ***
Date: Fri, 2 Sep 2005 13:59:44 +0300

Sveiki,

Norime pranesti, kad esame viena didziausiu hostinimo kompaniju Lietuvoje ir tikrai neuzsiimame tokiais dalykais, kuriais mus itariate. Visa problema yra konkurentu "nesvarus" zaidimai. Kadangi Lietuvoje kolkas tik trys imones gales registruoti .eu domenus, tai jusu minetos kompanijos pranesimas yra nukreiptas specialiai pries konkurentus. Jei perskaitytumete ju sutarti, tai joje rastumete toki punkta: "si sutartis nera laikoma tikra sutartimi". Tai pasako viska apie ju sutarti. Kas jiems neleis pasielgti taip, kaip jus nenoretumete? Is kitos puses kolkas nera aiski visa registracijos procedura ir terminai. Centrinis registras iki siol ju nenustate. Kai tik jie bus aiskus - mes butinai su visais uzsakovais pasirasysime tikras sutartis, kur bus nurodytos tikslios datos ir tikslus isipareigojimai. Kol iki galo viskas neaisku, mes nenorime apgaudinetio musu klientu ir sudarineti "netikras" sutartis.

Tikiuosi jus itikinau musu gerais norais ir atsakomybe pries klientus.

--
Pagarbiai,
Vidmantas
UAB „***“

Subject: Re: dėl *.eu domenų
From: ***
Date: Fri, 2 Sep 2005 14:08:22 +0300

Labai dėkoju už išsąmų ir greitą atsakymą. Labai džiaugiuosi, kad domeno registratoriumi pasirinkau Jūsų kompanija.

Iki tolesnio bendradarbiavimo!

---
Pagarbiai,
***
mob.: ***

Palikite komentarąKomentarai
  • jonas

    Niekšai - konkurentai :} Ir kaip juos žemelė nešioja.