Cookie Consent by TermsFeed

Šūdinas filmas, arba Debesų žemėlapis (Cloud Atlas)

 

Ši filmo nuotrauka atspindi viską, ką šiandiena pamačiau kine. Seniai teko kine žiūrėti tokį šūdiną kiną. Kas mane stebina — tai daug gerų atsiliepimų. Kas mane džiugina — visi su kuriais kartu žiūrėjome pasakė, kad tai šūdinas kinas.

Kažkada man bandė įteigti tokią teoriją, kad gera muzika ar geros eilės yra tos, kurių klausosi daugiau žmonių. Deja (kai kuriems žmonėms), bet yra ne taip. Daugumą „pūko“ dainų tekstų galima nuspėti. T.y. padainavus vieną eilutę, antroji yra nuspėjama. Taip pat su žodžių junginiais. Jie kartojasi pastoviai ir tokie patys. Tai reiškia, kad tekstuose nėra nieko netikėto ir originalaus. Tai reiškia, kad tie tekstai yra šūdini. Čia taip labai labai primityviai žiūrint.

Šis kinas yra visas nuspėjamas. Praktiškai visų epizodų pabaigos yra nuspėjamos. O tai reiškia... (aukščiau seka nurodyta)

Šiame kine yra krūva epizodų, kurie labai prastai padaryti. Paimkite foto aukščiau. Humoras primityvus ir nuspėjamas (vėl gi). Išmeskite šiuos personažus ir jų istoriją. Jų vietoje įterpkime bet kokios komedijos ištrauką. Ar tai kažką pakeistų? Tiktai ne. Ar tai normalu? Ne.

Yra ir krūva nelogiškų epizodų, kuriems išvardinti reiktų daug laiko ir vietos. Pavyzdžiui eina nesveikas kiekis žmonių mirti. Nesvarbu ko iš tiesų eina, svarbu, kad miršta. Jų kiekis nerealus, o vieną nužudo per kelias minutes. Ne stovi didelė eilė, o jie eina. Kitas pavyzdys — sprogsta bomba ir vienos pusės kariai lieka stovėti, o kitos pusės karius nuneša banga. Sprogo tai tarp jų. Dar — nukrenta vienas personažų iš didelio aukščio žemyn. Po to staiga atsiranda. Jis išgyveno. Tai buvo nuspėjama, bet... Kaip? Kodėl?Primaigė kažką kažkur, atsidarė didelis satelitas ir iššovė. Ar kas gali nedvejodamas pasakyti kam ir kodėl?

Iš tiesų tai yra 3 valandos ir 32 Lt išmesti į šiukšlių dėžę.

Palikite komentarąKomentarai
 • Jelena

  O man vienas nuostabiausių filmų!

 • OdinRu

  Neabejotinai infuzorijai isitaisius pries ekrana su popkornais ar cipsais irgi nepatiktu.Labai nuspejamas?Turbut jau vaikstai vandeniu ,ar levituoji?As irgi pazystu zmones, kurie tikrai su intelekto uzuomazgom, bet visiskai neikerta nei"English patient"(istoriju atkarpos juos visiskai sumaiso),nei Matricos(del Neo skraidymo ).Tiesiog kita lyga.Ir skaitytu knygu bagazas cia ne prie ko.Panasu i situacija ,kai koks 16 metis ,noredamas socializuotis lepteli kokia nesamone ir...nepataiko.Lieka tik patyleti pasedeti,ziurek po kokiu 10-30 metu ir issedesi...patirties suprasti sedevra,kuris ir po daug metu ne atrodis banalus.

 • skid

  Nesupratot, ponas, filmo.

  Įdomu, kad Jūsų išgirtas yra Drive filmas. Kuriame vyksta tokie dalykai:

  - Mašina įvažiuoja į kitą stovinčią 100km/h, ir lieka visiškai sveika, net abu priekiniai žibintai o beigi posūkiai šviečia kaip nauji

  - Žmogų paduria peiliu į pilvą, jis pasėdi mašinoj, ir nuvažiuoja kaip niekur nieko

  Tarp kitko Drive man irgi patiko, išskyrus apsiseilėjusią holivudinę nuspėjamą pabaigą.

 • rgy

  ne tokiem locham kaip tu ir tavo draugeliai filmas skirtas. Durnas esi tai nieko ir nesupratai

 • Erikas

  Autoriaus komentaras net nevertas filmo. I sita filma ideta zymiai daugiau nei i tavo klavieturos migtuku paspaudeliojima. Priedio autoriaus komentaras neturiu svariu argumentu apie filmo bloguma, svariausias argumentas buvo jo sesi draugai. Tai manes visai neitikino.... Nekalbesiu apie filmo esme zmogui kuris mato tik spec. efektus. Tai rodo kad tavo pasauleziura tiesiog negali aprebti visu filmo kampu , negali gaudyti vaizdo , idejos , muzikos , istorijos vienu metu. Nes susikoncentruoji praktiskai i viena dalyka. Tau sita filma reiktu perziureti maziausiai 6 kartus kad viska aprepti ir tada rasyt komentara.

  O galiausiai noriu uzbaigti savo komentara tokiais zodziais - nekritikuok to , ko pats negali sukurti. As domiuosi programavimu, dirbu toki darba. Kai pamatau menkiausia puslapi kuris man ne prie sirdies - vidui paklausiu ar pats galeciau toki padaryti ? Jeigu ne tada manau as neverta apie ji blogai kalbet.

  O iki tokio filmo manau komentatoriui sedint su laptopu fotelije .... na manau ... jis to gyvenime nepasieks, net kazko panasaus .

  Esu pasipiktines. viso.

 • jojo

  Aš esu primityvistė, mano smegenys riešuto dydžio, knygą per savaitę tik vieną perskaitau. Nepatiko man šis filmas. Neįžvelgiau nei esmių esmės, nei nušvitimo patyriau. Aktoriai labai geri, gaila, kad siužetas toks lėkštas. Fantastinis filmas hipiams.

 • Andre

  Man irgi buvo keista, kad filmas taip giriamas. Nėra jis toks banalus, kad lyginti su pūko dainų tekstais, bet esmė straipsnelyje visiškai teisinga. Čia daug kas kalba, kad filmo nesuprato mažamečiai ar per mažos smegenys. Na... kokios kažin pas jus pačius smegenys jei net kitokios nuomonės negalite priimti? Kur elementari pagarba žmogui?... Man gerokai toli nuo mažametiškumo, pakankamai esu išsilavinęs, bet filmas tikrai nevykęs, šlamštas kurio jau po metų niekas net neprisimins, na TV aišku primins, bet... Be gražių vaizdų, be nevykusio bandymo apjungti istorijas ir pasakyti gan gilią mintį visiškai nevykusiu būdu, be to, kad vaidina mano mėgstami aktoriai - filme nėra nieko gero. O tie pliusai kuriuos ką tik išvardijau visiškai neatperka praleisto laiko žiūrint šį filmą. Jei žiūrėti kaip į lėkštą filmą - jis per geras. Jei žiūrėti kaip į rimtą, gerai susuktą filmą - jis per prastas... Ten daug kam pabaiga viską paaiškino... Man pabaiga paaiškino viena: bandymas padaryti "kažką tokio" tikrai nepasisekė, nes net apjungtos istorijos turi per mažai tiek loginio, tiek egzistencinio ryšio apie kurį pabaigoje taip nevykusiai leptelima. Istorijas, kurios neturi ryšio, turėjo apjungti vienintelis sakinys?... Čia kas buvo komedija? na šyptelėjau žiūrėdamas tą senelių sceną, bet tai juk ne komedija... Filmas tikrai šūdinas.

 • tu kvailas

  tiesiog tu su keliais labai durnais draugais nuejai i sau per sudetinga filma nusivyliai kad tavo mazi smegenukai nieko nesuprato ir toliai sedai ziureti koki betmena

 • Arvena

  2013-02-07 09:26 Virgis

  Patikslinsiu, kad dėl skonio nesiginčijama, bet reikia tą skonį turėti. Nekibčiau, jei Nuolaida būtų tiesiog parašęs, kad jam nepatiko filmas, bet čia pretenduojama sudirbti filmą dėl neva logikos trūkumo, prasto scenarijaus, trumpai - kokybės trūkumo, t.y. operuojama jau nebe subjektyviu lygmeniu (patiko/nepatiko), o objektyviu (geras filmas/ blogas filmas).

  O dėl galvos ant pečių sutinku 100 proc.

 • nerijus

  to autorius :) vieni sako, kad gerti reikia mažiau, kiti kad daugiau, bet visi sutaria, kad gert reikia... :)

 • Virgis

  2:2013-02-07 01:10 Arvena

  Paadvokatausiu. Dėl skonio nesiginčyjama. Negali visko mieruoti pagal vieną kurpalių. kas vienam tiko, kitam ne. galva ant pečių yra, ir mastai...

 • Arvena

  O kad tave kur. Nedaug trūko, kad dėl šitos "recenzijos" būčiau praleidusi vieną puikiausių filmų. Situacija panaši kaip ir su "Antikristu" - tie, kas matė tik paviršių, choru rėkė, kad tai - nesąmonė ir būriais ėjo iš kino salės. Lygiai kaip "Matrica" nėra tik "šaudo-gaudo" tipo filmas, taip ir čia - ne 6 be ryšio istorijos. Tavo pateikti nelogiški pavyzdžiai... Hm. Visų pirma, tas "nesveikas būrys žmonių, einančių mirti" nežino, kas iš tiesų jų laukia. Stebiesi, kad iš didelio aukščio nukritęs personažas išgyveno? Bet juk NERODĖ, kad jis išsitėškė į žemę (plg. kitą istoriją , kur literatūros kritikas akivaizdžiai išsitaškė į gabaliukus). Dėl sprogimo bangos - naa, juk ten truputį fantastinis epizodas ir bombos gal truputį netokios, kaip šiuolaikinės.

  Dėl vieno vienintelio dalyko sutinku: leidėjo epizodo galėjo ir nebūti. Per mažai ryšių su kitais ir šiaip iš bendro konteksto krentantis. TAčiau keista, būtent iš šito epizodo pasirinkai nuotrauką, kaip geriausiai iliustruojančią visą filmą. Todėl galima pamanyti, kad "Debesų žemėlapis" - lėkšta amerikietiška komedija apie nukvakusius pensinininkus.

  Neskaičiuosiu, kiek knygų esi perskaitęs, tačiau, manau, gana taikliai visą reikalo esmę įvardija komentaras po oficialiu šio filmo anonsu:

  about the movie

  MINIMUM REQUIREMENT:

  1. 3h of your time

  2. a nice big LED TV / Monitor

  3. 20 years old or more

  4. a nice and fat IQ

  .... o yes 1, 2, 3, is optional but not the 4.

  then again, the movie was incredible.

 • Virgis

  2: 2013-01-27 13:05 Greta. Aga, taip pat siūlau šaudyti žmones, kurie: žemesni nei 160 cm ir aukštesni nei 185 cm, svoris nuo 45 iki 85 kg., akių spalva mėlyna, plaukai šviesūs, nu tipo arijai... Kas neatitinka - į kunskamerą.

 • Bingo

  Čia, kaip matau, visi tie, kam šis šlamštas patinka, vaizduoja didžiulius intelektualus (a la " esi kvailys, nemąstai, nepagavai gilios minties" ir pan.), nors, manding, patys yra perskaitę geriausiu atveju "Da Vinčio kodą" (ir džiaugiasi, manydami, kad perskaitė šedevrą). Beje, jų intelektualumą puikiai atspindi net translitu rašant padarytos gramatinės klaidos. Jei tokios primityvios idėjos jums atrodo genialios, tai ką gi, toliau skaitykite žurnalą "Žmonės" ir pabandykite stovėdami prieš veidrodį ištarti "Solženycinas" (kažkodėl šis autorius labai įkvėpė Wachovskius, bet būtų gerai, kad jie pasidomėtų visa jo istorija, ne tik Gulago periodu). Tai va, pritariu straipsnelio autoriui - filmas visiškas šūdas. Man tik gaila aktorių.

  Ir pritariu Pikc komentarui, sakyčiau, labai į tą pusę:)

 • Greta

  Labai gaila vertintojo.. tokiems kaip tu vertint is vis draudziama turetu buti :D , matyt esi leksto kino gerbejas tau tik ziuret gyvuosius numirelius.. nedrys smeizt ko pats nesupranti... filmas nerealiai geras. su mintim ideja.. kazkas naujo.o ne kazkas atsibode ir banalaus..

 • Raimis

  Filmas aisku geras.as ziurejau per telika(is palydovo),bet kas buvo kine sake ,kad zmones nejo is sales,sedejo net einant titrams ir uzsidegus sviesai.Beje 4 isejo po 20 minuciu,pilnai juos suprantu.Filmas vercia mastyti ,ne visiems tai pagal jegas.

  Taciau ne ta norejau pasakyti.

  Ilgai masciau ,kodel tas filmas taip uzkabina,ir kokias idejas norejo perteikti matricos broliukai vachovskiai.

  Ir atrodo supratau.Tai pasaka.Pasaka suaugusiems,kad geris visada triumfuos,blogis bus nubaustas,o uz gerus darbus visada bus atlyginta,gal ne dabar,bet jau tikrai pomirtiniame ar kitame gyvenime.

  Bet taip buna tik pasakose,nes tikroveje dauguma diktatoriu ar tironu,jei tik uzgrobia valdzia maudosi prabangoje ir nugyvena ilga ir puiku gyvenima,o ju nekaltos aukos supuna kapinese.

  Tokias idejas dazniausiai siulo tik religijos,bet zmonems ju reikia,todel jie eina i baznycias,ar i tokius filmus kaip matrica ( apie naujo mesijo Neo atejima)ar dangaus atlasas.Ir jei kas nors bus vel panasaus ,as irgi eisiu,man juk reik pasaku.

 • Andrius

  Nesupratai filmo matau. Filmas yra puikus

 • Virgis

  ogo, kokie grozni komentarai pasidarė... Baisu...

  Mačiau filmo Upside down reklamą, gal jis bus įdomesnis...

 • Tomas

  Žmogau tu smariai klysti, tau turbut ir filmas matricia tėra pabegu pagaudau pašaudau. Patarciau savo nuomone reiksti reciau nes tau tai gyvenime tikrai atsiruks. Ir pries komentuodamas perskaityk daugiau knygu tai tikrai padeda.

 • Virgis

  Nu ne visiems ir spektaklis „Apie Dievo Sūnaus veido koncepciją“ bus "šedevras"...

 • paziurejau

  Bendrai man tikrai patiko. Gal vietomis per tiesmukai viskas pasakyta, bet siuzetu kaita sita dalyka kazkiek kompensuoja.

  Aiku jei pries kokiu 10 metu buciau ziurejusi, turbut daugumos buciau nesupratusi, ir turbut nebutu man svarbu buve nei tos idejos, nei tie isvedziojimai.

  Straipsnio autoriui linkiu paziureti si filma po kazkiek metu, gal kitaip pasirodys. O gal ir ne, visokiu zmoniu buna, visokiu reikia :-) Ir turbut su savo rato zmonemis ziurejote, kad jiems taip pat jis nepatiko :-)

 • besidomintis

  pi ne stebuklas, bet paziureti verta, filmo ideja ir scenarijus - gera, bet spec efektai - galejo ju ir nebuti, filmai apie gyvunu ir zmoniu santykius grazrsni, kai gyvunai vaidina naturaliai (filme labai akivaizdus kompiuterinis tigras, nes demesys visad i ji...)

 • Virgis

  Nu ir aš būsiu prie tų durnių, kuriems filmas nepliko jokio įspūdžio... Bandysiu gal kada paprotingėt ir peržiūrėsiu jį dar kartelį. kažkodėl manau, kad panaši situacija bus ir su "Pi gyvenimas"...

 • jo

  Asmeniskai sita filma ziurejau du kartus kine ir tikrai pirksiu LEGALU DVD bei pirksiu knyga, kai ja tik isleis lietuviu kalba, o jeigu neisleis, pirksiu anglu kalba. Ir man negaila ne vieno lito, nes sis filmas nuostabus. Seniai bemaciau toki filma, kupina laisves, pasiaukojimo, meiles, gerumo, draugystes ir kitu ideju, o sudinas jis gali pasirodyti nent tustutems ir tustuciams. Na tokiems, kurie yra totalus materialistai, nesuprantantys kas tai yra zmogiskosios vertybes ir apart savo sotaus ir laimingo pilvelio neieskantiems didesnes gyvenimo prasmes. Na ir dar paranoikams, kuriems atrodo, kad egzistuoja visuotinis samokslas nukreiptas i baltuju rase. As labai tikiuosi, kad sitas filmas nebus toks paskutinis. Aciu rezisieriams ir aciu aktoriams. Tai, ka pamaciau kino teatre man paliko didziuli ispudi ir teigiamas emocijas. O sito puslapio kurejui, kuris vertina viska sudais ir ne sudais, linkiu uzaugti.

 • Mantas

  Lb gaila, kad taves nepazistu, nes noreciau praplesti tavo mastyma ir padeti suprasti. Kad ateityje turetum gylesni pasaulio supratima. Pats labai domiuos lb ilgai siela, reinkarnacija, dvasiniais dalykais bei tais pasaulio dalykais kurie bando man atskleisti Visko prasme ir nera materija, ir apie tai daug zinau ir tuo tikiu. Sis filmas atskleide lb daug, galbut galejo but ir daugiau, taciau cia filmas..ir tos knygos kuri cia ekranizuota neskaiciau, todel negaliu pasakyti dar. Maciau labai daug filmu ir skaiciau daug knygu, ir nezinau ar esu mates gilesni ir geresni filma mano gyvenime :) Tikiu kad knyga, sustiprins mano poziuri dar labiau. :)

 • Vejas

  Na filmas nepatiko. Ne del idejos. Del igyvendinimo. Pateikta daug istoriju vienu metu, ne viena normaliai neisdirbta. Svarbiausios idejos pateikiamos antrame plane. I pirma vieta pastatyti vaizdai ir siuzetai, galbut ir efektai. Stai cia ir prasideda kuriozai. 3 valandas sedejau ir laukiau kada bus atomazga ir i pirma vieta pastatyta ideja, taciau jos nebuvo.

  Filme, nors ir fantastiniame, tikrai nera atleidziama nuo logikos - truksta jos daugybeje scenu. As net nesuprantu, kodel kazkas gali sitam filmui parasyti gera pazymi. Del efektu? Ju pilna kituose zymiai geresniuose filmuose. Del aktoriu? Tokiuose siuzetuose man ispudingai nepasirode ne vienas aktorius. Oskaras? Kam ir uz ka? Nei vaidyba, nei siuzetu, nei idejomis filmas nesuzavejo. Apskritai nesuzavejo. Pavyzdziui galeciau paimti du filmus. Inception ir Atonment. Pirmasis del idejos ir jos igyvendinimo o antrasis del paprasciausio kadru kaitos ir istorijos pasakojimo iskirptomis istorijomis. O siaip tai linkiu rasti geru filmu, nes sitas tikrai sudas.

 • lukas

  Tu durnas

 • ram

  norėčiau paklaust vieno dalyko.Tie,kurie nusistatę prieš- kiek gi knygų gyvenime esat perskaitę?

 • Pikc

  Reikia pasakyti, kad nei filmą pristatantis reklaminis klipas, nei jo aprašas neatspindi pagrindinės filmo idėjos. - t.y. visos tos fantastikos-mistikos-filosofijos tėra tik širma, fonas. Filmas yra bandymas į vieną vietą sukišti visą kairuoliškos ideologijos propagandą: "žydrieji" su gerontofilijos elementais? Check. "Kilnūs niekšų baltųjų išnaudojami juodaodžiai"? Check. Kovingos feministės (irgi juodos), dorojančios jūsų pėstininkus? Check. Masiškai skerdžiamos (aišku, baltųjų) azijatės (beje, vienas iš absurdiškiausių epizodų)? Check. Drąsios nelegalios imigrantės iš Lotynų Amerikos? Check. Rasių maišymasis? Check. Lozungais kalbantys veikėjai? Check. Beje, VISI "blogiečiai" buvo baltieji, o visi žydri ir kitokių spalvų veikėjai - "geriečiai". Kai pagalvoji, kas labiausiai šūkauja apie "raCizmą"...:) Senukų siužeto linija šiaip jau buvo visai nieko, nors kalbos "nuo bačkos" apie "teises" - visgi jau per daug... Bendras įspūdis: tokio tipo "gero" - t.y. ideologijos brukimo per, atseit, "meną" aš jau sovietmečiu atsižiūrėjau. Taigi, klaidinančios reklamos rezultatas - be reikalo sugaištas laikas, į balą išmesti pinigai. Pavadinimas, pvz. "Kairuolių manifestas" šitam filmui tiktų kur kas labiau - ir neklaidintų potencialių žiūrovų. :)

 • si filma

  pradejom zeti kino teatre keturiese, baigem dviese ( ta prasme visoj kino salej).

 • MIau

  pritariu- nesupranta tik primityvus zmones. ta prasme,prpazinkit ,kad visai nemastet kai ziurejot ar nebandet suvest galu,tuomet aisku jums jis nepatiko nes nieko nesupratot.

  o siaip tai filmas nuostabus.

 • ELL

  Filmų filmas,senokai nieko geresnio nubuvo),o ,,blogam"-viskas arba beveik viskas blogai ir nereikia čia š...mėtyti.

 • Simas

  Pastaruoju metu kinoteatruose mazai geru filmu rodo. Dabar serialai kur kas idomesni ir nenuspejami, o kinoteatrai labai retai dziugina.

 • na

  beja uz pries santykis 50/50. Ir tai svarbu.

 • na

  tikrai yra filmai kuriuos galima ziureti bandoje:)kuriu visi pikst pokst efektai ivertinami tik didziajame CINEMA. Bet sis filmas tikrai nepatenka i tuos kuriuos verta ziuret tarp versiu. tada ir pats tokiu tampi:)

  as si fima ziurejau vienas ir jis man patiko. Zinau,kad sukaujant vaikui ar lojant suniui sis filmas nepatiktu. O man patiko,kad nuspejami epizodai priverte prisiminti,susimastyti.

 • rada

  filmas nuostabus. Vercia galvoti, o tai tikrai ne visiems pstinka, ypac kramsnojant popcorna...:(

 • tapatinas

  Lietuvos televizijos, komiksai, apskritai vartojimo kultura priugde tokiu pusiau berasciu zmogeliu(ne gramatine prasme), kurie nebesugeba asociatyviai mastyti, nekalbant apie sugebejima suvokti megejiskosios filosofijos pradmenis, kuriu filme daug ir kuriuos nesunku nuspeti.Todel ir populiarus visokie realybes sou, lietuviskas popselis, "tusai", vintazai, haute couture ir kitoks meslas, uzpildes siuolaikinio jaunimelio galvas .

 • filmas

  neziurekit nieko lievas tas filma!

 • nuo

  Kai nėra argumentų, prasideda nurodymas į žmonių amžių ir pan. dalykus

 • Oponentas

  Panašu, kad komentatorių amžius ir branda neleidžia jiems suvokti filmo minties ir daugiaplaniškumo. Jaunatviškas kategoriškumas, nihilizmsas, manymas, kad jau viskas gyvenime aišku paprasta ir atrasta trukdo giliau ir filosofiškai brandžiai įvertinti filmą. Tiesiog siūlyčiau nemokėti tėvelių duotų arbatpinigių už filmą, kurio nesuprantate ir eiti į jums skirtus filmus. Po kokių 10-15 metelių, jei nebūsite prasigėrę, užsiknisę buityje ar išvykę skinti pomidorų į Ispaniją, dar kartel. pažiūrėkite šį filmą, Aišku, jei dar egzistuos toks reiškinys kaip kino teatras ar kino filmas apskritai. O dabar nešūdinkit filmo bent jau iš pagarbos aktoriams, iki kurių jums atstumas gerokai toliau nei filmo herojams iki žemės paskutiniuose filmo kadruose.Sėkmės:)

 • arba tiesiog įskaudo galvą mąstant,apie ką šis filmas

 • jooo

  nulis pasirodė kaip tikras NULIS.

  filmas puikus.

  istorijose ne siužeto sąsajos esmė, o vertybės, žmonių santykiai, ryšiai.

  p.s. tai ne holivudinis popsas, todėl lyginant su pūku reiktų tada ir pripažinti, kad visgi pūkas NULIUI arčiausiai prie širdies..

 • Andrius

  Mane tas paveiksliukas užkabino :) reiks pažiūrėti..

 • nuo

  Mačiau daug išreklamuotų filmų ir daugumoje vienas nesąmones nusveria geri vaizdai, kitas — juokingi kadrai ir pan. Čia viso to nebuvo. Turiu gerą teigiamą įrašą. Gal ryt :)

 • Darius

  na gal siek tiek per astriai cia (filmo beja nemaciau). manau, nereik tiketis is holivudinio popso, kad bus kazkoks super sedevras, ypac, jei taip placiai reklamuojamas. Tau atrodo, kad primityvu, o jaunesnio amziaus ziurovui gal net labai super, kiekvienam savo. Del nelogisku epizodu, tai juk filmas fantastinis, gal nelogiskumas labiau toleruotinas turetu buti tokiam zandre?

  p.s. paskutiniu metu rasai beveik vien neigiamus postus, nu negi viskas taip blogai? :)

 • reboot

  Kadangi esi Lochas, tai supratau, kad tikrai reikia šį filmą pažiūrėti, kad tuo įsitikinti. Nes, dažnai su savo išprususiu nihilizmu nusipaistai į pievas...visose srityse ;)

 • nuo

  Aš supratau ką norėjo režisierius padaryti. Taip pat supratau, kad jam visiškai nepavyko. Dabar Tyto alba išleidusi knygą arba reabilituos istoriją arba niekas jos neskaitys.

 • Come on

  Akivaizdziai nesupratai. Ne atskirose istorijose yra esme, o ju sasajose, ir suvedime pabaigoje (kelios frazes turejo viska isristi), bet kadangi nesupratai/nesigilinai pabaigoje, tai ir filmas nepatiko. Jis nera stebuklas, bet tikrai daug geresnis nei si "recenzija". Kelios vietos buvo gana gilios - ju nesupratus i filma ziurima kaip i 6 atskiru istoriju sanplaka, ka pats ir padarei, deja.

 • Ieva

  Jau taip smarkiai blogai tai nevertinčiau...