Cookie Consent by TermsFeed

Stylish Blogger Award

Kažkaip nustebino Ieva su šiuo apdovanojimu. Gal todėl, kad nerašau didelių straipsnių, gal todėl, kad nerašau reguliariai, gal todėl, kad statybos neįdomios blogus turintiems žmonėms, bet nulis.lt skaito daugiausia ne blogeriai  :)

Taigi, kas tai per dalykas ir kodėl man jį skyrė? Nesigilinu į jo atsiradimo istoriją, bet jo paskirtis labai paprasta - jungti blogus ir skleisti žinia apie juos. Apie blogus, kurie rašomi, kuriuos įdomu skaityti. Įdomu yra labai subjektyvu, bet taip tik geriau. Gavus reikia štai ką padaryti:

 • Padėkoti tam žmogui, kuris jį skyrė, uždedant nuorodą į jo blogą.
 • Reikia parašyti 7 faktus apie save.
 • Skirti šį apdovanojimą 15 blogų (tinklaraščių)
 • Pranešti tiems blogams apie skirtą apdovanojimą

 

Taisyklės paprastos, kurių viena jau įvykdyta. 7 dalykus sugalvoti man atrodo labai sudėtinga, o 15 blogų yra ryškiai per daug Lietuvai  :)

 

 1. Vaikystėje buvau didžiausias mušeika kieme. Mama bijojo eiti į parduotuvę, nes žengus į kiemą iškart pasivydavo kažkieno mama ir skųsdavosi. Pats to nepamenu. Pamenu tik nuo to laiko, kai muštis man visai nepatiko.
 2. Esu spaliukas. Niekas niekada manęs iš spaliukų neišbraukė, niekur kitur nepriėmė ir pats nėjau. T.y. kai buvo banga ir visi tapo skautais - aš nėjau. Tie kurie mano, kad skautai neturi nieko bendra su spaliukais ar pionieriais - tai jūsų problema (ane Mykolai?). Pionieriu turėjau šansą tapti 2 kartus. Pirmas nepavyko dėl to, kad priėmė tik 10 iš 32 klasiokų, o aš nepapuoliau tarp geriausių. Geriausi tuo metu buvo ne tik tie, kurie mokėsi 5-ukais, bet ne ką mažiau svarbu buvo pastabų kiekis ir drausmės pažymiai. Antrą kartą paskelbė, kad mane priims, bet dieną prieš priėmimą įėjusi į klasę mokytoją rado mane besivoliojantį ant žemės su kitu klasioku (supras buvo muštynės). Abu pionieriais netapome. Verta pasakyti ir tai, kad pionierių stovyklose praleidau daug vasarų ir ten teko būti su kaklaraiščiu pamelavus, kad mane priims rugsėjį. Tai dariau tik todėl, kad be kaklaraiščio neleisdavo būdėti nei prie vartų, nei prie vėliavos.
 3. Per visą gyvenimą kolekcionavau daug ką bangomis ir trumpai. Vienintelis dalykas, kuris man patiko iš kolekcionavimo - pašto ženklai. Turėjau didelį albumą, į kurį netilpo visi. Kaskart eidamas pro spaudos kioską prašydavau mamos nupirkti naują seriją ženkliukų. Keisdavomės su draugais ir man vertingiausi pašto ženklai buvo nepriklausomos Lietuvos laikotarpio. Tai buvo labai seniai. Mano aistra baigėsi, kai vieną dieną iš manęs pavogė visą albumą su visais pašto ženklais. Daugiau neprisiverčiau nei pradėti, nei tuo užsiimti. O dabar (ir jau seniai) nieko nebekolekcionuoju. Neturiu jokio potraukio nei pašto ženklams, nei monetoms, nei... bet dėl to nė kiek nesikremtu  :)
 4. Vienintelis sportas, kuris man tikrai patinka (tiek žiūrėjimo, tiek veiklos prasme) yra krepšinis. Pasižiūriu ir kitus sportus, bet jų galiu ir nežiūrėti. Krepšinio artėjimas prie NBA manęs nė kiek nežavi ne dėl šou darymo, o dėl teisėjų neklydimo ir žiūrovų bukinimo. Man visada labai didelė dalis krepšinio per tv buvo pakartojimai. T.y. tik tada galėdavai aiškiai pamatyti ar teisėjas buvo teisus, ar suklydo, ar tikrai buvo tai, ko teisėjas nepastebėjo. Ir visa tai ne todėl, kad man patinka teisėjų neteisumas, bet todėl, kad man patinka pačiam savo klaidas arba teisumą įrodyti. O tai be pakartojimų tampa nebeįmanoma. Galite paskaičiuoti per rungtynes kiek kartų pakartoja ginčytinas situacijas. Anksčiau kartodavo beveik visas. Ir dar man nepatinka, kai žaidėjas su teisėju bendrauja „ble naxui ką nametai“ stiliumi ir už tai negauna techninės pražangos, kad prasižengęs žaidėjas nepakelia rankos o nusispjovęs ar pasiuntęs teisėją nueina į kitą pusę...
 5. Sukūriau rašyk.lt Tai didelė mano gyvenimo dalis, nes prie šio projekto praleidau be proto daug laiko, išmokau programuoti, pradėjau suprasti kodėl, kam, kaip reikalinga internetiniuose projektuose. Kovo 1-ą rašykui bus 10 metų. Taigi, laukite didelės šventės kovo 26-ą Tamsta klube. Planų daug, bet neaišku ar viskas pavyks. Šitas projektas man parodė, kad yra ribotas potencialių lankytojų skaičius, kad galima ir įmanoma pasiekti didžiausio kultūros projekto tikslą, kad galima pasiekti ir tai, kad visi rašantys žinotų šį vardą. Tiesa, pastaraisiais metais ten dalyvauju labai epizodiškai, bet mano širdies dalis šiam projektui nesumažėjo. Žinoma, kad ne kitų žmonių pagalbos ir didelio darbo vienas nebūčiau to padaręs  :)
 6. Vienas mano mėgstamiausių užsiėmimų - kelionės per Lietuvą. Kai kam gal tai nelabai suprantama, bet mes sėdam į mašinas ir savaitei išvažiuojam užsukdami į įvairias lankytinas vietas. Nakvojame palapinėse, linksmai leidžiame laiką.
 7. Gyvenime teko turėti/ilgai važinėti su šiais automobiliais ir maždaug tokia tvarka: Nissan Micra, Golf II GTI, VW Passat, Golf II, Golf III, Renault Megane-Scenic, Nissan Micra, Ford Galaxy. Niekada negalvojau, kad tiek daug mašinų teko naudotis. Man mašina yra transporto priemonė, jos nevertinu kaip geriausios draugės, kaip labai asmeninio daikto, kurio negaliu niekam duoti. Niekada nesigaudžiau kas darosi po kapotu ir to nesuprantu dabar. Labai seniai jau turiu vieną tikrai gerą meistrą, kuris rūpinasi mano transportu.

 

Dabar kita dalis, kuri, mano manymu, sunkiausia. Reikai eiti per diiiiidelį sąrašą (159) mano skaitomų (nebūtinai teberašomų) lietuviškų blogų ir atrinkti tuos, kurie man tikrai patinka: kurių įrašus pamatęs nudžiungu arba patinka pats blogo egzistavimo faktas. 15-os tikrai nerašysiu, bet štai keli tikrai atsitiktine tvarka. Šalia prirašau ar pažįstu, kad suprastumėte koks tas sąrašas korumpuotas  :)

 1. Apie Agnę - linksmos istorijos apie vieną mamos vaiką. Nepažįstu.
 2. Buržujaus rašinėliai - ir su perlenkta lazda ir su labai taikliais pastebėjimais. Tiesiai, aiškiai, be visokių trynimų. Pažįstu.
 3. Dirbu mama - labai seniai norėjau pagirti šį blogą. Retai kada žmonės taip nuodugniai, aiškiai ir su malonumu aprašinėja vieną temą. Tikrai labai verta skaityti tiems, kas planuoja turėti vaikutį, ar kam gimė. Taip pat visiems bendram supratimui apie vaikus. Pažįstu ir jau seniai.
 4. Krepšinio virtuvė - krepšinio užkulisiai, gandai ir faktai. Nepažįstu ir, ko gero, niekas nežino kas jis toks.
 5. Common sense - optimizavimas? Iš tiesų įdomiai, argumentuotai visiems kas gyvenime kažkuo užsiima ir nori tobulėti. Pažįstu vieną jų jau labai seniai, o kitus tik matęs ir persimetęs pora žodžių.
 6. Remigijaus Šimašiaus - potikiko blogas, kuris mane tikrai veža. Kai iškyla kažkoks klausimas visada pasisako konkrečiai ir argumentuotai. Nesislapsto, netrina, neskiedžia. Šiuo metu tai mano „mėgstamiausias“ politikas, prie kurio teigiamo įvaizdžio labai stipriai prisidėjo blogas. Nepažįstu, bet matęs per tv.
 7. Romualdas Cukuras plepys - žmogaus statančio namą blogas. Bene vienintelis taip išsamiai, nebijodamas apsikvailinti, rašo visas savo idėjas, pasvarstymus ir statybų eigą. Pažįstu virtualiai, nes kartais susirašome emailais.

Valiooo!  :)

Palikite komentarąKomentarai
 • buržujus

  Ačiū :) Juokinga, kaip taisyklės keičiasi - kai aš gavau, tai buvo taisyklė, jog turi estafetę perduot vienam blogeriui. Dabar jau žiūriu - 15 :)

  Beje, skautai ir pionieriai turi bendrą dalyką - spaliukai buvo nukopijuoti nuo britų skautų. Tik skirtumas tas, kad skautai yra ugdymo ir gero tūso judėjimas, o spaliukai buvo politinis šlamštas. Tai viską pasako :)