Cookie Consent by TermsFeed

Stogo šiltinimas

Kol statybos toliau nevyksta - dabar viena priežasčių yra ta, kad jau pusantro mėnesio sergu ir niekaip nesugeba manęs pagydyti. Gerai, kad jau žinau, jog tai plaučių uždegimas, blogai, kad jis nepraėjo, o realiai vaistų jokių neprirašė. Gerai, apie namą :) Turiu daug laiko, tai pasvajoju ir planuojuosi ką darysiu pirmiau, ką vėliau. Per tokius apmąstymus sugalvojau kaip šiek tiek kitaip apšildysiu namo stogą.

Kad būtų aišku apie ką kalba, tai mano namas iš šono atrodo taip:

Juodom linijom pažymėtos grindys, stogas ir atraminės sienos. Punktyru pažymėjau sieną, kuri dar bus. Čia per visą namą eis koridorius. Įėjimas iį kairės pusės, ten bus ir didžiausias kambarys. Kadanors įmesiu tikslesnį išplanavimą su priežastimis, kurios tokį lėmė. Pilka spalva pažymėjau lubas. Kaip matome, lubos bus trijų aukščių, bet kadangi tai bus skirtingos erdvės, tai skirtingas aukštis visai nebaisu. Gal net gerai :)

Štai taip turėjo būti apšiltintas stogas:

Raudonai nupaišiau apšiltinamą dalį. Žinoma, kad šiltinamos bus ir sienos. Atrodo viskas gerai, bet man nepatiko lubų kabinimas. Vienam gale reikia labai daug nuleisti, kabinant už gegnių. Didžiausio kambario plotis toje vietoje sieks beveik 6 mtrus. Taigi, man atrodo kur kas stabiliau, jei lubos būtų mediniais brusais paruoštos. Toks variantas gerai, kad šiltinimą galima būtų ne ant stogo dėti, o ant lubų. Pirminis variantas buvo toks:

Taip šiltinimą sudėlioti patogiau, nes reikia tvirtinti ne prie viršaus, o apačios. Tačiau čia užkliuvo tie laiptai. Pasitaręs su architektu, nusprendėme daryti taip:

Nelieka laiptų, bei sumažėja šiltinamas plotas iki minimalaus. Lubos išlieka kaip buvę, tik ten kur jų plotas bus didžiausias, jos bus kabinamos prie medinių skersinių, koridoriuje pakaks tik prie sienų, o kitur prie gegnių. Trečioje patalpoje bus ir sandėliukas, boilerinė, pirtis. Taigi, kai kuriose patalpose lubos ne pirm svarbumo reikalas.

Palikite komentarąKomentarai
 • Rokas

  Dzin dzin... Priminimas- Visi intensyviai laukia nesulaukia namo plano:)

 • Besiruošiantis statyti

  Ir kodėl visi tie nauji projektai panašūs į šikininkus prie Palangos pliažų? Net bjauru žiūrėti.

 • nuo

  O tau daug fainiau kai visi pereinami kambariai?

 • eZiLKA

  Nafig tas koRidorius?

 • GlottisLT

  beje del plauciu uzdegimo: jei daktaras nesugebejo israsyti vaistu, tai isigyk savo saskaita Claritromicin. Arba lauzk savo daktara, kad israsytu juos kaip kompensuojamus.

 • nuo

  dad: ačiū, tu teisus, pakeičiau :)

 • dad

  siaip jau nei stogas, nei sienos pas tave nebus sildomi, o , aciu dievui, tik siltinami.

 • nuo

  Žilka: koRidorius :) Andriau: tai kai matysi, kad pradedu darbus - bet kurį savaitgalį gali užvažiuoti. Telefonas yra, svetainėje, jei pasiklystum :)

 • eZiLKA

  nafig tas kolidorius?!? Neuztenka tokiu paciu kaip rajonuose musu... ilgi pilki ir visi i sikna?

 • Andrius

  Vidmantai, kai pasveiksi, o tiokiuosi greitai, nes laikas jau statyti, pasikviesk kada mane apziureti tavu statybu:) labai idomu.

 • Andrius

  Sveikas Vidmantai. cia kuri vakara paskaitinejau tavo "NULI" ir gan idomu suzinoti apie statybos kelyje pasitaikancias problemeles. Siaip as ruosiuosi irgi statyti karkasiuka ir gana nemazai prisiskaites, bet statybose vadovausiuos savo nuovaka ir supratimu, nes internete yra daugybe straipsniu pusiau reklaminio pobudzio: "negi firma sakys kad irenginekite greztinius pamatus, jei jie jau 10 metu irengineja linijinius:)". Taigi noriupateikti pora asmeniniu pastebejimu apie tavo stoga. siltinti perdanga, o ne stoga yra pigiau ir paprasciau, kai ta jau paplanaves projektuojant ir nereikia nieko perdarineti, todel tavo varijantu palikciau ir siltinciau stoga: 1. tavo stogo "pyragas" dabar yra paruostas butent stogo siltinimui; 2. lubu siltinimui reikes daryti papildoma karkasa, nes pakabinamu lubu karkasas vatos neatlaikys; beto reikes ir uzlipti. 3. reikes papildomai izoliuoti siltinimo sluoksni nuo dregmes difuzine plevele; 4. ant perdangos padejau ir pamirsai, bet kai prasides tie kampai ir israitymai ir vatos pjaustymai:)) geriau kabink ant lubu ir viskas, o ten prisaudyti spagata pistoletu nieko sunkaus - kuri vakara zmona pades:) Paskutiniu tavo pasirinktu varijantu tu sutaupai tik vatos kieki sienoje nuo fasadines puses kiek ji iskils virs lubu:) turbut apie 3 m3:)

 • nuo

  pas mane su lygiom lubom jos bus 3,5 m aukščio :) Manau pakankamai :) O man patinka lygios lubos :)

 • w

  o jei kas klaustu mano neprofesionalo nuomones tai ash darychiau tep shiltinchiau stoga visa lygiai (nes mazhiausiai visokiu persidengimu gaunasi ir lygiai shiltinnant tiketina kad paskui nesusidarys jokie tilteliai shalchio) o tam didziajam kambary is vis nedechiau lubu nes tada liktu daugiau erdves juolab kad ten pas tave dideli langai ir fainai kai lubos nueina i virsu bet che tik IMHO