Cookie Consent by TermsFeed

Statau namą - 3 sezonas

Vakar pradėjau trečią „Statau namą“ sezoną. Oras pagaliau atšilo, galima dirbdi ir džiaugtis.

Artimiausi darbai:

 1. Pabaigti sienas kišti vata
 2. Pabaigti užtraukti plėvelę, kur dar trūksta. Pradegintas (bedengiant stogą) skyles užklijuoti ir sutvarkyti
 3. Pabaigti apkalti visas sienas
 4. Grindų betonavimas
 5. Kanalizacijos vedžiojimas
 6. Šildymo sistemos lauke ir grindyse vedžiojimas

Grindis betonuos specialistai. Jau susitariau. Pirmiausia nukasti reiks smėlį iš namo (apie 7-8 cm), tada vedžioti kanalizaciją, šildymo sistemai dalį, tada betonuos juodgrindes, putoplastas, šildymo sistemos vedžiojimas, betonavimas. Jei viskas gerai, tai viskas turėtų tęstis apie 2 savaites. Darbai susikerta, todėl reikia derinti 3 darbų atlikėjus.

Kitus darbus darysiu pats.

Palikite komentarąKomentarai
 • Tandem

  nenoriu leistis i gincus , bet po grunto sutankinimo manau pelytes ten ir labai noredamos nedaeis. nors jei ten uz juodgrindes paims ne daugiau 2-4 lt m2 tai tada gal ir nieko, bet siaip tai nereikalingas dalykas

 • nuo

  Gyventi planuoju šiemet

 • nuo

  vytai: na 100 visi daro kiek skaičiau ir architektas taip patarė, tai net nežinau.

 • studentas

  kada planuoji gyventi name?

 • vytas911

  šiaip nedidelis sluoksnelis juodgrindžių gal ir netrukdo.. jei jų nedaryt, tai pacukai bent jau teorines galimybes turi polistirolyje urvelius darytis, o čia jau ir šilumos nuostoliai.. aišku gal ir nedideli... dar dėl polistirolo, nežinau kiek ruošies dėt tamsta, bet šiaip 100mm sakyčiau mažoka..

 • Tandem

  Tikrai nedaryk tu juodgrindziu , neapsimoka, santechnika irgi paprasta issivedzioti, gali kuo puikiausiai pats apasidaryti. Galiu prakonsultuot visais vidaus satatybiniais klausimais uz putojancia valiuta :D sutaupyta lita geriau kur kitus idesi

 • Auris

  Gal reikia Wavin vamzdžių? :)

 • Remyga

  Nenorius balamutinti taves, bet ar butinos juogrindes? Kokie argumentai? As ju nedariau, tiesiog nukasiau perteklini zvyra, issilyginau, tada sutankinau grunta. Po to plevele 200 mikronu, putu polistirolis 100 mm, vel plevele, armatura, galiausiai santechnika. O ant virsaus betonas (kanalizacija ir vandentiekis, elektra aisku pries visus grindu darbus dariau). NUSPENDZIAU, nes kiek supratau juogrindes reikalingos jei grindys rusyje arba auksti grumtiniai vandenys. Aisku, tai taip bus geriau, bet klausimas kiek? Kiek geriau ir kiek brangiau. Tiesa, girdejau apie kazkokia nauja grindu medziaga, atseit geriau siluma laikancia, greiciau isylancia ir t.t.. Jei neklystu Knauf. Pasidomek. SEKMES !