Cookie Consent by TermsFeed

Stambiagabaritės atliekos Vilniuje

Daug kad manęs klausia - kur Vilniuje priima šaldytuvus, lovas ir pan. dalykus. Visos šios atliekos turi keliauti į stambiagabaričių atliekų sąvartyną. Vilniuje toks yra adresu Gariūnų 71.

Aikštelėje Gariūnų gatvėje kiekvienai atliekų rūšiai yra skirtas atskiras konteineris su aiškiu užrašu: baldams, elektroninei įrangai, pavojingoms atliekoms ir pan. Gyventojai, atvežę didžiąsias atliekas į aikštelę, turės išskirstyti jas po konteinerius. Aikštelės darbuotojai patars, kur kokias atliekas tinkamiausia mesti.

Šioje aikštelėje priimamos ir pavojingos atliekos – gyvsidabrio termometrai, gyvsidabrio turinčios lempos, juodieji bei spalvotieji metalai, baterijos, akumuliatoriai, alyvos, panaudoti filtrai. Neribotai šioje aikštelėje priimamos ir įprastinės rūšiavimui tinkančios didelės atliekos – kartonas, stiklas, plastikas.

Kiekvienas vilnietis, į stambiagabaričių atliekų aikštelę per metus gali nemokamai atvežti 5 vienetus susidėvėjusių automobilinių padangų, iki 500 kg statybos-griovimo atliekų, buitinės technikos, elektroninės įrangos, baldų.

Gyventojų patogumui, aikštelės darbo laikas yra priderintas prie dirbančiųjų grafiko: aikštelė darbo dienomis veikia nuo 7 iki 19 val., o savaitgaliais – nuo 7 iki 13 val.

Palikite komentarąKomentarai
 • Aphex

  Ačiū, kaip tik ieškojau kur padagas padėt.

 • Virgis

  Dariau, pasakai, kad iš Vilniaus, adresą kokį nors, ir viskas.

 • Darius

  Dar patarimas - akumuliatorius geriau ne į stambiagabaričių atliekų aikštelę vežti, o perdirbėjams, pvz Žalvaris, EPM ir pan, nes dar ir pinigų gausit.

 • Bambizas

  Tai kad buitinės technikos niekur nereikia vežt, patys atvažiuoja ir išsiveža. Prieš porą mėnesių skalbiankė užlinko, internete kažką radau, paskambinau, atvažiavo ir nusibogino iš 5 aukšto žemyn patys, ir nemokamai :)

 • Darius

  o jei aš Vilniaus rajono gyventojas, tai jau atvežt nemokamai 500kg nebegalima?

 • Virgis

  P.S. aikštelė yra prie pat automobilių turgaus, dešniau.

  P.P.S. jei mašiną reikės sverti, o ji žema, gali kilti bėdų su užvažiavimu ant svarstyklių, nes jų vidinis kantas ganėtinai aukštas (bent jau prieš kelis mėnesius taip buvo)...