sportas

vakar žiūrėjau furbolą. pirmosios rungtynės nebuvo idomios ir kroatai su šveicarais nieko neįmušė. antrosios, kaip ir tikėtasi, buvo daug įdomesnės. anglai ilgą laiką pirmavo 1:0. pasibaigus laikui, teisėjas pridėjo dar 3 minutes. per tas tris minutes prancūzai sugebėjo įmušti 2 įvarčius. taigi, 1:2 anglai pralaimėjo.

ketvirtą ryto vyko ketvirtosios nba finalo rungtynės. labai tingėjau keltis, tai suprogramavau video, kad įrašytų. na pagalvojau, kad 3 valandų tikrai pakaks. ryte atsikėliau ir žiūrėjau. likus munutei ir dvidešimt sekundžių transliacija nutrūko. pasirodo šiek tiek pritrūko tų trijų valandų  :)  truputi man tai nepatiko. na bet lakers pralaimėjo ir dabar pistons laimo seriją iki keturių pergalių 3:1.