Cookie Consent by TermsFeed

Spalvų ir atspalvių pasirinkimas

Man žiauriai sunku yra pasirinkti spalvas. T.y. kai matau rezultatą, tai galiu pasakyti gerai, gražu ar ne. Bet jei matau spalvą, o po to nuvažiuoju į parduotuvę - nebeprisimenu. Dažniausiai bandau spėti. Dažniausiai pasiseka. Tarkima namo spalvą atrodo matau akyse jau, nes matau kasdien, bet... Jei reikia priderint ikitą spalvą aš negaliu tol, kol nepridedu šalia pavyzdžio. Mano atmintis šioje vietoje mane išduoda.

Gal turite patarimų kaip gerai parinkti ir suderinti spalvas?

Palikite komentarąKomentarai
 • Marius

  Patarimai 2: 1. Niekada nepasitikėti atmintimi - ji apgauna - būtina su savimi turėti pavyzdį. 2. Spalvas rinktis artimas: ruda - per pora tonų į šviesesnę/tamsesnę. Su kontrastais galima labai prašauti pro šalį.

 • Gift

  Spalvu palete su RAL kodais uztenka isigyti

 • Auksinis kardas

  Verta turėti pavyzdį, kuriam parinkinėji - svarbu būna ne tik tam tikras atspalvis, prie kurio iš daugelio pasirinkimų "kibs" nedaugelis (su skirtingu efektu). Svarbu yra ir abiejų paviršių tekstūros (jei derinami) - ar jos žaidžia tarpusavyje kartu su spalvomis (lygu/nelygu ir pan.). Iš patirties, rekomenduočiau kuo daugiau saikingumo, natūralumo (medis, klinkeris), o vidaus edrves dažnai puošia baltos spalvos gausa šalia kitų akcentų. Man buvo paspirtimi kokie skandinaviškų sprendimų pavyzdžiai - saikinga, skoninga, verta pasimokyti. Kaip pataria kiti, verta pasinaudoti ir skaitmeniniu fotoaparatu, jei nufotografuota natūraliame baltos spalvos balanse (White Balance) - mobilu, visuomet po ranka. Smagus laikas, pavydžiu to malonumo ;-)

 • )'(

  Manau be šansų yra eiliniam žmogui atrinkti tą pačią spalvą, neturint su kuo lyginti. Žinoma, nekalbu apie žalią ir raudoną. Lupk namo pliauską ir vežkis kartu.

 • Sojeris

  mes kai savo namucius isirenginejom, nepatingejom pasitampyti tai kokia plytele, tai grindu gabaliuka - tikrai paprasciau prisiderinti, o ir akiai lengviau. Sekmes

 • Futbolo Analitikas

  Taigi prieš važiuodamas pirkti dažų, telefonu arba "muiline" nusifotografuok objektą, prie kurio reikia derinti ir pasiimk su savim. Ne stebuklas, bet gal padės ;)

 • Vaidas

  www.spalvupasaulis.lt yra spalvų simuliatorius. gal padės