Cookie Consent by TermsFeed

Sausio 13

Prieš 20 metų man buvo 12-a. Gyvenu tarp Spaudos rūmų ir DOSAF (dabar SKAT). Pamenu sirenas naktį, stovėjau prie langų - žiūrėjau ir klausiausi kas darosi. Ėjau į mokyklą pro tanką. Netyčia kareiviai nušovė mano klasioko brolį. Ir barikadas prie seimo puikiai pamenu.

Džiaugiuosi be galo tuo, kad esame savo Tėvynės savininkai.

Palikite komentarąKomentarai
 • o

  as pamenu ta sausio 13 irgi. man buvo 12 metu. sedejo visi klasei ir bajeriavo kad tankai atvaziuoja. po to buvom nueje prie tu tikru tanku. girdejau kaip isiute lietuviai reke,kad pjaus lenkus ir rusus ir su nupjautom galvom sodins i vagonus link sibiro. man 12os metu kitatauciui buvo baisu.

 • nuo

  Ne, viduje pastato keliese buvo pas kareivius nuėję

 • evio

  Tai kaip nusove!? Visu akivaizdoje?

 • nuo

  Taip, be šovinių pagąsdinti norėjo, o vienas buvo likęs vamzdyje ir...

 • manc

  "Netyčia kareiviai nušovė mano klasioko brolį." Įdomiai skamba, ane?..

 • Ieva

  O mes buvome kaime. Tėvai išvažiavo vidury nakties mums nieko nesakę, mus paliko. Prisimenu, kaip savaitę ėjau į mokyklą, kurioje dirbo močiutė, kaip per televizorių rodė žuvusiuosius karstuose, o aš dar ilgai vakarais įsivaizduodavau su baime, kad šalia mano lovos stovi toks karstas su Loreta. Paskui mus parsivežė. Mokykloje piešėme televizijos bokštą. Labai nustebau sužinojusi, kad vaikai tą savaitę ėjo į pamokas - juk tai pavojinga! Mūsų mokykla buvo šalia LRT. Ir gyvenome mes šalia LRT. Prisimenu, kaip naktimis tankų ar ko prožektoriai šviesdavo skradžiai langus. Tuos prožektorius dabar primena "Ozo" spindulys. Su Kalėdom, vadinasi... Gerai, kad mes gyvenome pora šimtų metrų arčiau centro, nes gretimi mano klasiokų namai - tiesiai priešais LRT. Iksais užklijuoti langai. Neįsivaizduoju, kaip reikėjo gyventi, kai tiesiai už lango - tankai... Nelinkiu mūsų vaikams to patirti.