Cookie Consent by TermsFeed

sapnas

šiąnakt mano sapnas buvo apie šeškus. labiausiai keista, kad jis buvo juokingas ir naktį labai juokiausi. dabar juokiuosi iš to kad juokiausi per sapnus.

buvo pavakarys. žingsniavau neskubėdamas. stengiausi neužminti ant šaligatvio plytelių kraštų - tokios taisyklės. priėjus makdonaldą iš tarnybinių durų pusės, jas pravėriau. net ir pats nelabai supratau kodėl. pamačiau antras duris, pro kurių apačią vidun šmurkštelėjo šeškas. spėjau pamatyti tik jo uodegos galiuką. supratau, akd gero iš to laukti neverta, todėl paėjau į šoną. po keleto sekundžių iš vidaus išbėgo darbuotojas ir klausia:
 - ar nematei iš kur tas šeškas viduj? kas jį įleido?
 - mačiau, pro durų apačią pralindo. - tuo pat metu pastebėjau, kad pirmųjų durų apačioje plyšio kaip ir nėra. darbuotojas nesureagavo.

išbėgo besikeikdamas antrasis darbuotojas. klausimas tas pats. atsakymas irgi. juk negaliu kiekvienams atsakinėti skirtingai. paskui jį išlindo ir šeškas.
 - ar jis viduj apmyžo? - pasiteiravau
 - taip, spėjo...

kažkaip neplanuotai atsitiko, kad mes sustojome ratu, o šeškas vidury jo. atsuko į mane užpakalį ir paleido čiukšlę. laiku sureagavau ir į mane nepataikė. dar vieną paleido į šoną. „jei viduje paleido vieną, čia dar dvi - turėjo likti trys bandymai“ - suskaičiavau mintyse. kažkada per tv pasakojo, kad jie turi šešis bandymus. dar viena čiukšlė skriejo į antrąjį darbuotoją. pataikė.

tada atsitiko tai, ko niekaip negalima buvo tikėtis. visi (aš irgi) prasisegėme kelnes ir predėjom myžti ant šeško. kerštas būna saldus.

Palikite komentarąKomentarai
  • ieva

    ziaurus sapnas....

  • ruda lape

    apmyšti vargša gyvuna kaip žiauru vargšas sutrikes šeškas blaškosi po makdonalda,o ji išsitraukę bybius vaikosi peraugę vaikėzai:)))))))

  • varga

    heheh, koks erotiškas sapnas. turbo... 'p