Cookie Consent by TermsFeed

Reklama, kuri ...

Gal matėte coca cola reklamą, kur sakoma, kad nuo kiekvieno butelio Alytaus mokyklos stadionui atiteks 5 ct. Nežinau ką galvoja reklamos užsakovai... Čia panašiai kaip:

Pirkite naują automobilį ir nuo kiekvieno automobilio 2 Lt atiteks Panevėžio mokyklos langams keisti.

Na dar suprantu kur tipo vaikų namams aukoja, nes žaidžia per jausmus ir jei aš pats tingiu vaikų namams pervesti pinigų, tada pirksiu coca cola, kur mano net 5 centai buspaaukoti. O jūs pabandykite patys nunešti vaikų namams ar Alytaus mokyklai 10 centų (dvigubai daugiau) ir pasakyti, kad čia aukojate. Ar nebus gėda? Manote priims? Iš kitos pusės man tas Alytus yra.... Panašiai kaip ir mokyklos stadionas... 

Palikite komentarąKomentarai
 • TJB

  O man atrodo, kad tokios akcijos yra sveikintinos! Sutinku su Paulium, del Coca Colos apyvartu! O kad ne tik vaiku namams reikia parammos, tai manau, cia net diskutuoti neverta..

 • manc Laurai

  o is tikruju tai yra tikrai gana nekonkretu... skambus tik pavadinimas - mokyklos stadionui... o ar tai vejai, ar projektuotojams, ar yra kokia nors samata ir pan.... laisva lietuva - laisvi pinigai.. ;)

 • Laura

  Kaip tik pagalvojau, kad labai gerai daro, jog sako, ką remiam pirkdami "Colą". Nes kai pasako "vaikų namams", tai velniai žino, kur tie pinigai nueina. O čia konkretu: tos ir tos mokyklos tam stadionui.

 • Virgis

  Vidmantai, si karta konkreciai i pievas nuejai... Kaip ir rase kiti komentatoriai, reikia paziureti i pardavimu skaicius. Nemanau, kad masinu Lietuvoje parduodama tukstanciais per diena...

 • Smalsutis

  Nemegstu cocos, skrandi grauzia....

 • Paulius

  Jau čia tai visiškai nusikalbat, kas laiko akcija "pasityčiojimą" - pažiūrėkit statistikas, kokia yra vien DIENOS apyvartą kokakolos ir tada primeskit nuo kiekvieno po 5 ct, tada paimkit kokį mėnėsį (nežinia kiek akcija trunka) ir šiek tiek susimąstyk - ar tikrai nieko? O kitas klausimas ar vertiems dalykams aukojama, nežinia, bet prisimenant savo mokyklos stadioną, tai tikrai pasidaro graudu lyginant su užsienio mokyklos, taip kad išvadas darykit patys. Pradžia turi būti kažkokia.

 • Algirdas

  FUTBOLISTAMS: Gal geriau "daktarus" ir pan. remti perkant Stumbro degtinę, nei kažkokio stadiono remontą?

 • Futbolo Analitikas

  O tu pagalvok geriau, kiek tų CocaColos butelių yra nuperkama ir kokia reikšminga suma susidaro net po 5 ct nuo butelio. Pagal Jūsų logiką - geriau nieko, negu 5 ct? Sorry, bet kategoriškai nesutinku :) Beje, jei jau taip juokingai atrodo 5 ct, tai, cituoju: Jei norite ir jūs paremti šią rekonstrukciją, tai galite padaryti interneto svetainėje www.unicef.lt paaukodami bet kokią norimą sumą. Ir dar šis tas - jau šiandien yra surinkta 18.610 Lt. Tai kas čia blogo, a?

 • Dainius

  Analitike tu futbolo, turbut tamtos galvoje vietoj smegenu - fules kamuolys :))) Cia snekama, kad kokakola tyciojasi is tokiu akciju, is vaiku ir seip is viso pasaulio. Paziurek kiek kainuoja tas 2L butelys ir suprasi.

 • Futbolo Analitikas

  Viskas čia normaliai, labai teisinga akcija. Bent vienu tvarkingu stadionu Lietuvoje daugiau reiškia sveikesnius vaikus, sveikesnę visuomenę ir, be abejo, populiarėjantį futbolą :) O ar tas stadionas Alytuj ar belenkur kitur man nei šilta nei šalta. Svarbu, kad Lietuvoj ;)