Cookie Consent by TermsFeed

Reguliaresnis rašymas

Kažkaip tik dabar pamačiau, kad jau 22 dienas neiko nerašiau apie namą. Galiu teisingis, kad atostogavau, tinginiavau, smulkius dalykus dariau...

Taigi, nuo šiol pabai pasistengsiu bent kartą per savaitę parašyti kaip kas ką ir foto kažkokių įmesti. Būčiau vakar stogelio apdailą sumetęs, bet namie nėra interneto, o foto ten. Kai tik susirasiu naują adapterį routeriui, tai sudėsiu viską.

Dar galiu pasiguosti, kad mane labai nervina dalykai, kai kažką reikai daryti, o apie tai neturi jokio supratimo arba nesugalvoji kaip. Kai šis etapas praeina ir jau turi kažkokią viziją - darbas tampa vėl maloniu :)

Antradienį buvau susitikęs su santechniku, kuris po poros savaičių jau vedžios kanalizaciją. Kai šį darbą atliks - liesiu pirmą grindų sluoksnį (juodą stiažkę).

Kitą savaitę planuoju užsivežti dar akmens vatos ir dar per gerą savaitėlę ar pusantros užsikišti paskutinę dieną.

Dabar mane nervina kaminų išvedimas, nes apie tai nieko nesuprantu. :)

Palikite komentarąKomentarai
 • laba

  o ar nerzaveikos indeklas nepigiau su silikatinem plytom ???

 • nuo

  Paprasta plėvelė tinka, bet ne mažiau 200 mikronų

 • SMALSUTIS

  O desi i siena garu izoliacija po akmens vatos sluoksnio namo viduje( stogui ir sienoms)? Jei taip, kokia medziaga (plevele)zadi vartoti ? Ar ka prirase architektas?

 • Besidomintis

  pirkau leier (lenkiskas Schiedel analogas, nors Schiedel Rondo taip pat yra lenkiskas), man reikejo 8 m su ventiliacija, tai kainu skirtumas 1100 Lt, ir kol kas radau tik viena vizualiai matoma skirtuma - keramikines detales (liuktas, anga pajungimui) yra priklijuotos, o ne isvien, kaip Schiedel.

 • Virgis

  Yra ir analogu. Bet kai pries metus ieskojausi ir per interneta, ir per paroda, galutiniam rezultate gavosi taip, kad kainu skirtumas ispudzio nepadare. O ir konkurentu gaminiu gauti buvo sudetinga. Tai dabar neturi, bus po poros savaiciu, tai baigesi kazkokios dalys ir t.t. Dabar gal kiek kitaip...

 • vytas911

  del schidel pritariu - nepilnos dvi dienos darbo (statėm dviese :) kita vertus, yra ir kitų firmų analogų

 • Virgis

  Jei desies Schiedel kamina, tikrai jokiu bedu nebus. Pats pasistaciau savo namelyje per 3 dienas. Cia iskaitant ir stogo pjovima, vandens nuvedima, ir apdailinima is isores. Dirbau vienas.

 • sajmon

  del kaminu ishvedimo - geriau patiket ta darba specialistams, nes su alkuniuotu kokiu nors kaminu ir namai sudegs :(