Cookie Consent by TermsFeed

rasyk.lt - tai blogis

čia dar šiek tiek kokie rašykai negeri:

2005-06-06
Nežinau, kas ir kuo užkišo IXAON burną, bet kad ne pačiu švelniasiu būdu, neabejoju... Perskaičius pasidarė įdomu, koks procentas rašykų yra prisiregistravę e-kuryboje? Ne eilėraščiams publikuoti, bet reikiamu laiku ir reikiamoje vietoje pareikšti savo [praleistas keiksmažodis] nuomonę?... Kiek jų šmirinėja music.lt ?


o čia dalis komentarų:

The_Wicked_One
as rasykuose nesedziu bet man jie niekada nepatiko. todel ir nesilankau is vis ten.

ajste
ash ir nesuprantu. man rashykai irgi per gerkle lenda su sawo komentais. keista, kad jie ish kiekwieno kurinelio rejkalauja tobulybes, bet ash ir pati esu ju dalis (noretusi tuo tiketi. didzhiosios dalies mano rashliawu jie wisgi neishtryne). pasakyk man kas yra? kodel tu ju taip nekenti. o taj jau wisaj susimaishiau. beje IXAON man rodos wisai neblogai komentuodawo. kiek pamenu.

Mirtis
pasipūtėlių, nieko daugiau aplink save nematančių, irštva. nekenčiu rašyk.lt!!!

darkshadow
žinot, paskaičiau vargos komentarus... išsprūdo - nu, pyzdec... pažiūrėkit - jis jau perkopęs savo šėliojimo laikotarpį "smirdi" , atsiprašant, oi... t.y.: sėdi internete ir gadina kitų besiskleidžiančias kūrybines mūzas. Įtalpina į "Rašyk" rėmus ir dar reiškias taip, lyg būtų kokia nuostabi siela, asmenybė ar dar kas, kuo tikrai jį nepavadinsi. Na, nejaugi jam gaila duot erdvę vaikams pasvajot, pakurti? ne! Jis geriau seniškai bumbės kaip kas turi rašyt. Absurdas!!!! Tragedie pour varga... (atleiskit už gal neteisingą prancūzų...)

ballsas
kartą per savaitę užeinu, užmetu akį į svarbiausias naujienas ir įvykius... kartais pastebėjęs protingus ir ten nesuprastus autorius čia pakviečiu... kūrybos ten, gink dieve, nededu, nediskutuoju diskusijose ir kitame rašykų gyvenime nedalyvauju... manau, kad to negalima pavadinti sėdėjimu ir tuo labiau pastoviu...

Palikite komentarąKomentarai
 • burė

  blogis blogis blogis

 • burė

  Rašykuose vyrų ieško bobos ir mergos. savo susitikimus siaaaaaaurutė kompanija ,, šuder kindai ,, ir draugužia..

 • Drile:)

  Susitikti, apkabinti, pabučiuoti, tik nežinau ką, paimti už rankos(kad pajusčiau kito šilumą), padovanoti šypseną(juk ji nieko nekainuoja), pažvelgti į akis ir jose pamatyti pasaulį, apkabinti gyvą padarą, skaičiuoti žvaigždes naktį(kai tik aš ir naktis esame kartu), patylėti(dažnai juk to nesugebame), pastovėti greta, pasikalbėti, išklausyti(tai labai sunku), pasivaikščioti(reikės taip ir padaryti), šokinėti per bangas(noriu vasaros....noriu prie jūros, prie bangų...), noriu romantikos, vadinti meiliausiais vardais(na, kad ir tave, kartais tu to nusipelnai, bet tik kartais...), gauti mėgstamiausių gėlių, būti įvertintai(tik nežinia, ar yra už ką...), paverkti kam nors ant peties(sakai padės?), pralinksminti kitą, kai liūdesys velka kojas tau iš paskos, paklausyti mėgstamos muzikos, kartu pašokti(su bet kuo ir bet kur...), gulėti naktį pievoje apsikabinus savo svajonę ir žvelgti su ja ta pačia kryptimi, jausti, matyti, girdėti, užuosti, turėti(ką nors brangaus širdžiai....), būti švelniai(kaip tie mažučiai kačiukai, kuriuos visi glamonėja...matomai trūksta šilumos...), pykti ant tavęs, pakvailioti, pamiršti visus ir viską, susitaikyti, eiti iš proto(dėl uždrausto gabalėlio šokolado), pavydėti(kad ir to, kas nepavydima...), didžiuotis(gal bent kartą-savimi...?), aplankyti tave sergantį(kad turėčiau kuo pasirūpinti), kartais pavadovauti kam nors, leisti pasijusti sau ypatingai, pasitikti saulėtekį ir palydėti saulėlydį(su tavimi...), išvykti kur nors toli, būti drauge(kad suprasčiau, ką reiškia žmogaus buvimas greta), laukti kažko(kartais tai įdomu), pažaisti sniego karą(žiema yra gerai), priskinti didžiulę puokštę lauko gėlių(kodėl lauko?...nes mes nesugebėjome dar jų prisijaukinti), šokinėti per balas(gera sugrįžti į pasakų šalį, kur viskas vis dar baigias:,, ...ir jie ilgai bei laimingai gyveno...“), pajausti lietaus skonį ant kieno nors lūpų(turėtų būti skanu), pažaisti krepšinį(senai nedeginau kalorijų), pagroti(kad manęs pasiklausytų bent pliušinis meškinas...svarbu, kad klausytų), ant stogo valgyti saulėgrąžas(gaila, kad dabar jų neturiu), pasakoti baisias istorijas(man patinka, kai šiurpuliukai laksto kūnu), kartu spręsti problemas(mokytis bendrauti dirbant), pažaisti vandens karą(dažnai būna daug juoko), jausti, jog Tave visada gina(geras jausmelis), prigulti šalia mieliausio meškučio(kur jis, kai jo taip reikia...?), klausyti tavo patarimų(kad ir kokie jie kvaili, tik neįsižeisk), įsimylėti(nors kam to nereikalingo galvos skausmo...kita vertus, gera, kai pilve plazdena drugeliai...na gerai, jokio plazdenimo, nors ir nejaučiu, tačiau bent galiu taip sakyti-visi taip sako...), palinkėti tam mažam elgetai sėkmės(ech, man ir pačiai jos reiktų, ir jis, nors ir mažas, bet atrodo daug laimingesnis), saldumynų(kas jų nenori?).... Viso šito, o ir dar daugiau, man reikia........

 • lėlininkas

  oj tie seni laikai :D

 • Veronika

  Kiek esu susidūrusi su IXAon, tai jis visais atvejais man primindavo "šiek tiek" iš vienos įstaigos pabėgusį, kur sienos matracais dengtos... Nepykit

 • panedeika

  ką čia iškasti. nepasitenkinimą, taisyklėmis, kurias nuo pritaikė savo tvarkoje. ..ir turėdamas labai labai didelę teisę tai padaryti. dabar visi nori internete laisvės, dedu ką noriu, rašau Lietuva iš mažosios, noriu tik teigiamos reakcijos ..jeigu tik kažkokie reikalavimai iš administracijos, tai kaip vaikai ima prieš tėvus šokinėt ir gąsdint. apie reklamas šneka. žmogus, taip kaip nori komentuoja, tai, ką ir kur jam sukelia kūrinio turinys - tegu sako, tegu kritikuoja. .. nereikia žaisti. šaltasis karas. ixaon ne mažiau dėmesingas nuo nei nuo ixaon. .. šaltasis karas.

 • morka

  ixaon valdo. cituoju jo mintis: "homikai ir lesbės negali būti vadinami žmonėmis, nes jie - ne daugiau nei gamtos klaida. Statistiškai, moraliai ir t.t. Leist tokiems ką nors įsivaikint - tas pats,kas Vyzentalio centre įdarbinti porą šimtų skustagalvių. Visiškai įmanoma, kad skustagalviai gerai dirbs. Klausimas KĄ jie dirbs. Lygiai taip del vaiku. Man nekyla abejonių, dėl ko jie tuos vaikus priima. Juk gyvent su "parneriu" - et ,atsibos, o čia vaikas, kuriam duosį saldainį, pasakysi, kad taip visi vyrai/visos moterys daro ir nėr ko bijoti...ir banzai. Kas pasiskųs? Jeigu pasiskųs - galima bliauti, kad mūsų visuomenė šiokia anokia."

 • IXAON

  Ką gi, jei mane reklamuoja (ir dar nemokamai) - tuo geriau. Blogiau būtų jei nereklamuotų. Blogiau, kad reklamuoja žmonės, kurie (pagal komentarus) yra ar tai nacistai, ar tai pronacistai, ar tai ksenofobai.

 • ballsas

  tyla geriau negu byla :D

 • Kati

  iš antireklamos beveik reklama gavosi :D

 • nuo

  rašau tik citatas. labai linksmas žmogus.

 • m.koshe

  eik miegot toliau

 • ballsas

  na tai ko dabar, didieji rašykiškiausieji, tą IXAONą užsipuolėt? gal ir jis atkasė kažką, ko neturėjo matyt? pasidalinkit, labai smalsu...