Cookie Consent by TermsFeed

rasyk.lt

hrrr kaip pikta. labai labai:

„Originalios idėjos apsiriboja klojimo teatro lygiu, poetų skaitymai – žinoma, išskyrus „grandus“, virsta įvairaus plauko grafomanų veisykla. Pavyzdys tam – „rasyk.lt“ susirinkimai, dažnai virstantys girtuoklystėmis ir net muštynėmis.“

anonimas autorius. literatūra ir menas. nesiteisinsiu, per paraštes buvo keli girti ir buvo, kad du susimušė. bet renginys vyko trijose vietose, buvo nemokamas ir jį organizavo daug žmonių. kodėl to niekas nepastebi? pikta. labai.
Palikite komentarąKomentarai
 • ballsas

  iech, music.lt meetai (mažiukai, nedaug narių) jau keli buvo, bet visi - toli :( Tai Vilnius, tai dar koks Lietuvos kraštas, bet jei sudalyvausiu, būtinai parašysiu į savo dienoraštį ten, galėsit paskaityt. Anyway, prisipažinkit, užmetat akį :D O į meetą belenko nekviesim, kad tik jums džiaugsmo nepadaryt :)

 • ballsui

  pats gal ir uzsakei ta straipsni, nei tu buvai tame susirinkime, nei gali objektyviai kalbeti. padarytumet savo music meeta toki grand ir pas jus kas susimustu. butu tada juokiasi puodas kad katilas juodas :P :)

 • nuo

  visada juokinga kai blogai rašo apie tai, ko nemėgsti.

 • ballsas

  Kokie Kultūringos visuomenės tikslai? Na, manyčiau, neskaitant visų tų ten "propaguoti kūrybą, tobulėti" ir t.t. turėtų būti ir punktas "elgtis kultūringai", ar kaip ten gražiau suformuluoti... Atsitiktiniai įvykiai, sakai? O į rašykų susirinkimą kažkaip abejoju, ar atėjo muštis visiškai nieko apie susirinkimą, apie rašykus ir visus tuos dalykus nežinantys asmenys - patiko visiems music.lt nariams, skaičiusiems tą straipsnį - taigi rašo - "žinoma, išskyrus „grandus“, virsta įvairaus plauko grafomanų veisykla." ;)

 • nuo

  nemaišyk organizacijos tikslų ir atsitiktinių įvykių.

 • ballsas

  Kultūringos visuomenės kultūra jau įgauna pagreitį? :)