Cookie Consent by TermsFeed

Privatumas internete

Nustembu kai išgirstu: o aš nenoriu, kad internete apie mane būtų kažkokia informacija.

O man tai nesvarbu. Aš noriu, kad internete būtų informacija apie daugelį dalykų, tame tarpe ir apie žmones. Man neįdomi informacija apie tai, kuo tas žmogus užsiima kasdieniame gyvenime, bet man tikrai įdomu kai žmonės turi pomėgį, kuris yra išskirtinis. Dar įdomiau kai apie tai yra aiškinama, rašoma, pritraukiama. 

Iš vienos pusės atrodo, kad darbai ir žmonės niekuo nesusiję. Tačiau kas paneigs: jei apie mane nebūtų informacijos - nebūtų ir mano statybų aprašymo? Kam jos reikalingos? Žmonės skaito, komentuoja ir tai dažniausiai daro protingai. Tai padeda man, padeda ir kitiems. Jau pora žmonių pasisakė, kad padėjau jiems galutinai apsispręsti dėl namo statybų. Gal būtų ir patys apsisprendę be mano pagalbos, bet kas gali paneigti, kad be to nedidelio pastūmėjimo to nebūtų? Tokių pavyzdžių daug. Man patinka informacija, man patinka žmonės internete.

O parašiau todėl, kad sulaukiau komentaro: „Nedėk vaiko nuotraukų į netą... Nežinai kam jų prireiks...“. Na neprieikime iki absurdų ir nepradėkime bijoti to, ko nereikia. Vaikas yra džiaugsmas man. Aš tuo dalinuosi. Vieniems tai atrodo nesąmonė, kitiems tai nesuteikia jokio džiaugsmo, o tretiems bent šiek tiek pakyla nuotaika. Va dėl tų trečių ir dedu  :)

Jei grįžti prie namo, tai turiu jo foto didelį kalną, bet niekada jų neperžiūrinėju. Ten daug pasikartojančių ir jų tikrai niekada neperrinksiu, nepasidarysiu ne skaitmeninių foto albumų ta tema. Na gerai, galiu save apgaudinėti, kad kada nors pasidarysiu, bet realiai labai abejoju ar tam prisiruošiu. Blogas mane įpareigoja info rinkti,rūšiuoti tam tikru momentu. Tai padaręs pamirštu.  O kartais ir pats atsiverčiu, peržiūriu foto, prisimenu kaip viskas buvo. Ir tai smagu, nes tai vėl užveda. Nors tai darau didele dalimi sau, bet be jūsų to nedaryčiau.

Taigi, buvimas internete man nekelia jokių neigiamų emocijų, o atvirkščiai.  :)

Palikite komentarąKomentarai
 • Renaldinis

  Siaip tai civilizuotame pasaulyje i duomenu apsauga ziurima labai rimtai.nes negerose rankose kuo daugiau apie tave zinoma, tuo labiau esi pazeidziamas.juokinga, bet paskui buna labai liudna. Sako nerasai tikros pavardes? Va matai.juk nenoretum kad kas nors dar ir tavo banko korteles numeri paskelbtu.

 • Povilas

  čia šiaip į temą kažkiek ;) http://www.rooftopsolutions.nl/article/259?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+bijsterespoor+%28Het+Bijstere+Spoor%29&utm_content=Bloglines

 • Darius

  Drįstu nesutikti su visais, manau, viska galima talpinti į internetą apie save ir savo aplinką, išskyrus tokią informaciją, kuria pasinaudojus bet kas(nekalbu apie spec tarnybas) gali susieti virtualų asmenį su realiu. Tai asmens kodas, el. paštas, telefonas, vardas ir pavardė, adresas, darbovietė ir pan. Asmeninės foto klausimas ginčytinas, vaiko foto, manau, galima, nes greičiausiai nėra kaip susieti su realiu asmeniu. Paprasta situacija: tarkim darbdavys gauna merginos CV, Googlej paieško pagal vardą pavardę, randa jos facebook,klase.lt ir panašiuose portaluose jos foto, jam kažkodėl foto nepatinka, jis jos nepakviečia į pokalbį, nors po pokalbio jo impulsyvi pirminė nuomonė, galbūt būtų pasikeitusi. Niekad nežinai, kas ir kada pasinaudojęs Google sužinos visai ką kita, ko tu nenorėtum, kad žinotų. Kiekvienam spęsti ar jis to nori ar ne, svarbu tai žinoti. Vieną kartą patalpinus, sunku po to panaikinti pėdsakus... Pvz.: Vidmantai, kodėl tu čia neskelbi savo tikrosios pavardės? Juk ji jau paskalbta kitur Č....

 • cha

  siap tai yra toks dalykelis kaip intymumas. kodel gi tada nesusideti savo aktu fotkiu? na negi paslaptis cia kokia kas kaip dulkinasi? o siap baisu kai nekurie sau leidzia sudeti vardus ir pavardes viesai net nepasiklause ar zmones sutinka. o siap reiktu prisipazinti, kad daugeliui tai eksibicionizmo forma. va net ir pons nuolaida prisipazista, kad jam tai teikia malonuma :)

 • PinkCity

  Aš tai iš viso nesuvokiu, ko galima bijoti, įdėjus internetan vaiko nuotrauką? Kad kokia pikta ragana nužiūrės ir mažyliui plaukai nustos augti? Ar populiarieji pedofilai gąsdina? O šuns nuotrauką galima dėti, nes zoofilai mažesni iškrypėliai? Suprantu, kad jei aš pati publikuoju savo nuotraukas, tarkim, kokiom kompromituojančiom pozom, paskui einu į pokalbį dėl darbo rimtoje įmonėje, kurios šefas yra kompromituojančių pozų gerbėjas, tai gali pakenkti mano karjerai arba pasukti ją kita linkme, bet vaiko nuotraukos? Kitas reikalas, kai jomis būna užgrūstas visas tinklaraštis - prieš tai įdomus paskaityti, paskui patapęs vien leliaus galerija - bet tai tada tiesiog darosi nuobodu ir unsubscribe spaudžiasi, bet Vidui šitas negresia, o kaip mažoji auga įdomu pažiūrėti. Linkėjimai šeimos moterims!

 • petriukas

  visikai pritariu tamstos nuomonei, Mane irgi juokina tos baimes del vaiku nuotrauku internete ir panasiai. kam reikes gaus tu nuotrauku ir be interneto.

 • na

  uosviene jauciu pasake nedet foto?:)