Cookie Consent by TermsFeed

Poliklinika ir kortelės duomenys

Ar pastebėjote, kad poliklinikoje Jūsų klausia kokioje įstaigoje dirbate? Klausia ir kokias pareigas užimate. Ne gana to, visą šią info užrašo ant jūsų kortelės viršelio kaip labai svarbią informaciją.

Ilgai galvojau ir niekaip nesugalvojau kodėl mano gydytojams ar pačiai ligoninei turi rūpėti mano darbovietė. Absoliučiai nesuprantu koks skirtumas kokias pareigas aš užimu. Gal yra gudrių žmonių, galinčiu man tai pasakyti?

Palikite komentarąKomentarai
 • Darius

  Vidmantai: sedi namie, gydaisi koja ir nieko neparasai bloge :) tuo tarpu, kai tavo blogas, jau daro itaka zmonems: kai kas atvaziuoja i nemokama talka arba duoda nemokamai alaus arba kai ka blogas pastumeja statyti SAVO nama arba itikina nepirkti tu negraziu sandalu...

 • g

  darboviete (darbas) reikalingas pildant bet kokia oficialia medicinine dokumentacija.Pagal visus reikalavimus yra atskira skiltis \'anamnesis laboris\'.

  reikalinga tam kad butu galima ivertinti kenksmingas darbo salygas, galimas profesines ligas ir t.t. bei prognozuoti kompilkacijas kurios gali atsirasti del darbo salygu bei paskirti rekomendacijas po gydymo.

  poliklinikoje gal daugiau tai formalumas yra taciau tam tikruose skyriuose tai yra netgi privaloma skiltis renkant anamneze :)

 • Sveikas

  Dar įdomiau man atsitiko prieš keletą metų, kai gydytojas liepė pasirašyti ligos istorijoje : "Su nustatyta diagnoze ir paskirtu gydymu sutinku, data ir parašas". Aš pakeverzojau: "Mano turimas inžinerinis techninis išsilavinimas naleidžia man vertinti diagnozės ir paskirto gydymo". Perskaitė kelis kartus, bet neprieštaravo...

 • r.

  Niekas niekada neprase nurodyti jokiu pareigu. Net keista pasidare tai perskaicius

 • aesde

  manau reliktas, nes mano pareigos ir darbovietė jau seniai seniai neatitinka realybės ir visiems dėl px,

  P.S.teko eiti su siuntimu iš naujos darbovietės med.apžiūrą :), užrašas ant kortelės nepasikeitė :)

 • Giedrius

  nasa: greitai nustatys - nesenas dalykas. IR žinoma, poliklinikos gydytojas tokių dalykų sprest pats negali. Tiesiog yra tvarka informuoti pagal t.t. taisykles.

 • nasa

  reboot, nenusišnekėkit. Jei nustatytų infekcinę ligą ar kitokį masinį pavojų tai veiksmų įmasi Civilinės saugos departamentas prie VRM (faktiškai atlieka gaisrininkai). Joks poliklinikos medikas ar administracijos darbuotojas neturi įgaliojimų tikrinti ar tuo labiau karantinuoti darbovietę.

  Savo ruožtu departamentas turi prieigą prie reikiamų registrų, kur greitai nustatys ir adresą ir darbovietę ir dar daug daug kitų dalykų.

 • Giedrius

  smalsutis: beje, pagal taisykles receptuose rašomas generinis vaisto pavadinimas.

  Konkretaus "brando" parinkimas - vaistininkės darbas, gydytojas gali tik patart.

 • Giedrius

  m.koš: ne. Gydytojai berods įpareigoti informuoti atitinkamas įstaigas jei pvz. žmogaus trauma yra susieta su jo darbu. Arba, pvz, yra nešiotojai pavojingų ligų sukelėjų. Arba dėl t.t. priežasčių negali atlikti darbo kurį dirbo anksčiau.

 • smalsutis

  Jokia cia ne paranoja, o tiesiog gudrumas, jei esi marketaviciaus kasininke - siulys pigiausios klases vaistus, jei esi programuotojas ar koks skyriaus vadovas- tai jau aukstesnes klases (aukstesnes kartos) ir brangesnius, o jei pasakysi ministras ar direktorius, tai pacius naujausius vaistus ir brangiausiius. TIK biznis

 • m.koš

  o anamnezei neužtektų nurodyti tik pareigas?

 • reboot

  Aš - medikas ir pasakysiu, kad Giedrius ir Ernestas - teisūs. Autorius - paranojikas, ir jau ne be pirmą kart ;)

 • Ieva

  Kai ėjau privačiai akių tirtis, manęs primygtinai klausė, kokia mano profesija, o tai turbūt vienas sudėtingiausių klausimų pasaulyje. Sakė, reikalinga, kad žinotų, kaip su manim kalbėtis, nes statybininkui aiškiau vienaip, buhalterei - kitaip :)))

 • Ernestas

  Manau Giedrius teisus. Tokia informacija labai praverstu, jeigu reikėtu sužinoti iš kur ir kaip. Kas jau kas, bet ligoninės turi apie žmogų žinoti visą įmanoma informaciją, kad galėtu greičiau išvadas padarytu apie jį ir jo ligas. O jeigu galvojant apie blogiausia atvejį: Didelis maras nuo kurio žmonės miršta, ir kaip sužinoti kur jis paplito, kur ką uždaryti ir t.t.

 • s1ms

  Reikėjo tom kyšininkėm sakyti kad dirbi mokesčių ispekcijoje, nelegalių piniginių operacijų tyrėju

 • Giedrius

  Jei iš tikro ne. Taip yra dėl anamnezės: profesinės ligos, rizikos grupės. Man atrodo, kad šitą info renka visame pasaulyje. Darbovietė taip pat reikalinga jei nustatytų infekcinę ligą.

 • Mikas

  sis reikalavimas ko gero reliktas is sovietu laiku

 • pow

  Matyt, jei gerose pareigose esi, tai norės didesnio kyšio, arba kaip tik pabijos :))

  O jei rimtai, tai neįsivaizduoju, ir tikrai įdomu kam toks dalykas reikalingas. Nebent kai susergi, gal kad žinotų tuos lapukus rašant... Na niekada nesirgau darbo metu, tai nežinau ką ten kas rašo :)

  O tai pasakei tiesą? reikėjo ką gudraus sugalvoti. :)