Cookie Consent by TermsFeed

Podcastas BUM!

Jau kokie metai, kaip noriu pradėti (noriu ir tęsti) podcastą. Kaip mano mažiausioji pasakytų: "kodėl?". Ji absoliutus kodėlčius, todėl ką bepasakau - gaunu "kodėl?". Jei bandau taikyti jos taktiką, ji man turi puikų atsakymą: "nežinau". Jei bandau taip atsakinėti pats, gaunu dar vieną "kodėl?".

Mėgstamiausias mano klausimas yra būtent "kodėl?". Kodėl? Nes jo pagalba į kampą gali įvaryti kiekvieną, bandantį pasirodyti. Žinau ir pats, kad jei tik bandysiu pasirodyti per daug gerai - greitai nuo kažko gausiu per snapą. Taip, kartais taip ir nutinka.

Atrodo neatmenamais 2006 metais pradėjau rašyti apie savo namo statybas. Dabar tai atrodo nesuvokiama, bet tada nebuvo jokios informacijos apie statybas. Namą stačiausi pats (pats pats savo rankom) ir tai žiauriai erzino. Buvau pirmasis pradėjęs rašyti blogą ir kelti ką sužinojau, ką pamačiau. Rezultatas - užkrėčiau ne vieną žmogų rašyti, viešinti ir... statyti namą. Esu gavęs daug laiškų, kur žmonės dėkojo: "nebūčiau ryžęsis statyti namą, jei ne tu".

Jei sakyčiau, kad noriu padaryti geriau nei kažkas - nemeluočiau, nors ir nelabai įprasta mūsuose taip kalbėti. Jei sakyčiau "tikrai padarysiu geriau" - gali būti, kad meluočiau. Tikras atsakymas yra noras įspirti sau į šikną ir padaryti tai, ko nedariau. Nauja patirtis, naujos žinios. Daryk tai, ko bijai.

Apie ką bus podcastas? Reikia suprasti, kad realiai tokie dalykai turi idėją, bet ji nebūtinai pasiteisina. Tai pamatysime n-tojoj laidoj. Startuosiu su idėja kalbinti (ne)žinomą žmogų apie jį, jo darbą, dalykus, už kurių žmogus slepiasi. Daug yra visiems puikiai žinomų profesijų, prekinių ženklų ir nežinomų žmonių už jų. Bandysiu padaryti linksmai, gyvai. Ir jokios politikos. Ir man bus labai sunku, bet tikrai tikrai labai stengisuosi vengti negatyvo.

Startuoti padės basketnews.lt komanda. Jie daro bene kokybiškiausią ir įdomiausią podcastą Lietuvoje. Žiūrėkite ir remkite juos Patreon platformoje.

 

Mano podcasto ieškokite čia. Subscribe ir varpelis, kad viską pamatytumėte  :)

 

Palikite komentarąKomentarai
  • Vytenis

    Aš irgi noriu daryti podcast\'ą. Bet porininko nerandu, prioritetas neprieina, technikos tinkamos neturiu ir dar 20 pasiteisinimų:) Šaunuolis, pirmyn!