Cookie Consent by TermsFeed

pirmadienis

09:00 lyg per rūką vakar užmigau. kartais taip būna. vakar aplankiau močiutę. visada kai aplankau - ji dėjoja už tai. keista. išvažiavo draugas į atgal kauną. ryte. vakar. dieną buvom pietų pas gimines. vakare... užvažiavau į darbą žuvyčių pašerti. juk šiandien ir ryt ten nebūsiu. mačiau žmogų. gaila trumpai. labai trumpai. mačiau krentančius kaštonus. vakar. šiandien dar nieko. nebuvo.

11:00 kątik per tv mačiau kaip žmonės per žaidimą su vorais žaidžia. vorai ne šiaip, o tie, kur paukščius valgo. reikėjo juos iš akvariomo paimti į rankas ir įsidėjus į burną pralaikyti ten dvi minutes. ooo... nenorėčiau taip  :)

12:12 kažką reik sutvarkyti. eisiu pas dantistę. vėl... :/  jau atsibodo man ten vaikščioti...

23:18 esu labai liūdnas ir piktas. vieni žmonės pasiklydę aplink, kiti gi nesupranta ką daro. aš nežinau kur esu. šian dien labai supykdė mane direktoriaus laiškas: "reiketu susesti ir pakalbeti kaip ir ka darome, nes kazkokiu nesuprantamu budu gavosi situacija, jog taves beveik 2 men. normaliai nera darbe. Kaip pats supranti, darbu daug, o dirbti nelabai yra kam, nors atlyginimai mokami." jaučiu, kad man sumažins atlyginimą. gal ir gerai. bus pagaliau paskata išeiti iš šios skylės. atsibodo. nežinau kaip jis skaičiuoja du mėnesius, bet... teisybė, kad vieną savaitę sirgau (yra nedarbingumo pažymėjimas), po to savaitę dirbau, po to išėjau atostogų (tai man priklauso pagal įstatymus), po to savaitę padirbau ir vėl neinu jau savaitę, nes susitrenkiau užpakalį šokdamas su parašiutu ir negaliu sėdėti. ką man veikti darbe jei negaliu sėdėti? turiu nedarbingumo lapelį. absurdai. visam vakarui ir rytojui (spėju) suknista nuotaika. buvo dar įvykių, kurie man nepatiko. gal tam yra priežasčių. dar nežinau. rytoj sužinosim. esu piktas piktas labai piktas. toks jau būnu kartais. gerai, kad nieko nėra šalia, nes aprėkčiau ar įkasčiau. hrrrr...

"o tau saldžių sapnų..."

Palikite komentarą